Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Alkoholička, žena 45 let
#16215
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 10 rok, 4 měsíce  
Přesně, to už je ve stádiu, kdy se to musí nějak řešit. Mysli na Kubíčka, a nejen že může být nebezpečná jemu, ale i vůči sobě. Já jsem si v opilosti jednou slila celou nohu vařící vodou. Představ si, že by se něco takového povedlo jí a měla u nohou malé dítě. A hlavně ničí i tebe..

Spát s flaškou pod polštářem, to už je konečná - a ještě tvrdý alkohol. Možná jednou začne pít už od rána a bude mimo celý den, a pak už prostě bude potřebovat pít denně, aby byla v pohodě, přestala se třepat a mohla víceméně fungovat.

Hodně štěstí!
Kat

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16216
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 10 rok, 4 měsíce  
Moc Vám oběma děkuji za rady. Určitě zajdu na AA prvně sám a seznámím je se situací. Asi jsem byl pořád měkký, ale to skončilo. Ještě Vám řeknu, že jsem jí nosil co týden květiny s nadějí, že bude vše jak má být a budeme normálně fungovat...
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16217
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 10 rok, 4 měsíce  
Kytky jí klidně nos dál, ber jí jako těžce nemocnou.Měla by cítit podporu, lásku, aby začala abstinovat,mít motivaci.Ať mně klidně zavolá, Liba 724 978 049
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16218
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 10 rok, 4 měsíce  
Na jednu stranu to možná ona o sobě už ví a přiznává si to. Ale nechce to dát najevo. Jednu dobu jak jsem pila, tak jsem taky všechno před rodinou zapírala, bránila se, hádala, protože jsem prostě nechtěla přestat. Cítit se v depresi, když s alkoholem mi bylo o tolik líp. Ale moc dobře jsem věděla, že už se v tom šíleně plácám.

Ale to je jen teorie..
Kat

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16219
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 10 rok, 4 měsíce  
Teda ted už si nepamatuju všechny příspěvky a nemám čas to pročíst. Myslela jsem to v tom smyslu, pokud si nechce přiznat, že je alkoholička a má problém.
Kat

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18781
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 12 měsíce  
Tak po dlouhé době přispívám s příspěvkem, který se mi nepíše dobře. Jsem rozhodnut podat žádost o rozvod. Vím, že to synek, který bude mít za měsíc tři roky, odnese nejvíce (už teď to je pro něj těžké), ale nedá se už opravdu nic dělat. Ani domluva vlastní matky a bratra nepomohla. Je to čím dál horší. Tak nyní budu zjišťovat jaký je rozvodový postup. Nikdy bych si nepomyslel, že to někdy budu potřebovat.
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18782
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 12 měsíce  
Mirku.Je mi líto,že se nechytá.Souhlasím s tvým rozhodnutím.Vždycky nejvíc záleží na dětech.Neměj strach.Syn si velice rychle zvykne žít bez mámy.A věř,že tomu porozumí.Ty to zcela určitě zvládneš.Budete oba mnohem klidnější,než tomu je nyní.Tím možná i ona dostane šanci něco se svým pitím udělat.Když toho nevyužije?Bohužel,i toto se stává.Ale ty budeš vědět,že jsi pro ni udělal maximum.Držím moc palce,abys své radikální rozhodnutí dotáhl až do konce.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18783
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 12 měsíce  
Mirku, třeba až tento krok jí zastaví v pití, ovšem třeba!Malému máma bude chybět vždy, ale pro něho zatím je lepší klid, a jistota, že mu v opilosti neublíží, takže je to smutné ale lepší rozhodnutí, musíš ho chránit.Ničili byste se všichni, trápili, takto se zničí jen ona, nezlob se na ní, alkohol ji ovládl, a on je fakt silnější než člověk.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18786
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 12 měsíce  
Dnes jsem taky kontaktoval známého psychoterapeuta na konzultaci. I já potřebuji pomoc, protože už mám psychiku hodně nalomenou. A to jsem v životě, ve službě u policie, zažil mnohé... Tu bezmocnost nepřeju nikomu...
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18787
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 12 měsíce  
Mirku,
velice správně to tady psala Liba, alkohol ji ovládá-stokrát si může říci, že přestane a stokrát začne.Mluvím ze svého pohledu alkoholičky, která léta ubližovala manželovi i vymodlené dceři.Alkoholika pochopí jenom alkoholik.To není o povaze, to je o nemoci pod diagnozou F10- s Libou o tom víme svoje.
Držte se a pokuste se podržet i ji-moc Vám držím palce!
Helena - 65 let
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter