Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky
#3468
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
text uživatele byl smazán administrátorem webu
Táňa

Poslední úprava: 04/03/2011 00:50 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3499
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
Vážení, tak přítel už není na jipce, převezli ho předevčírem na psychiatrii, akorát tedy se mnou nechce mluvit, koupila jsem si v lékárně bylinkový extrakt antistress a nic neřeším, jen čekám /samozřejmě že řeším běžný život, děti, jídlo, úkoly, práce, složenky atd atd./ ale to jeho počínání mi mozek nebere, ale jsem ráda že už není na jip, a volat už tam nebudu
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3502
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
On se zklidní, zavolá sám.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3504
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
děkuji, tak uvidíme, pravdou je, že když jsem tam volala, tak mi řekli že mám volat po návštěvách, takže se asi musel poradit s těma dvěma čarodějnicema - matkou a dcerou, a pak řekl že ne, tak jsem ho nechala jen pozdravovat, i za dcery, nejhorší je, že na něj dost myslí i má mladší dcera, jsou ji 4, hodně se v sobě viděli, pořád se na něj ptá
martinab

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3526
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
Chtěla bych moc a moc popřát martiněB????Aby se držela svého života a nebrala si svůj kvůli muži, kterého miluje. Mám přítele, který mne, když, se napije, vyhodí klidně na chodbu bez bot a nechá mne, ať se třeba zblázním. Tzv. výhružky, že odejdu, stejně nepomáhají. Mám vlastní bydlení, takže se vždy seberu a odjedu. pomohla jsem mu velmi v jeho finanční nouzi, a stejně se do ní dostal znovu. Dnes mi psal, že má v plánu smrt, tak jsem z toho na nervy. Plánuji s ním mít dítě, již bylo vše docela v pořádku, stále ho miluji a on to samé říká mě. Byl již dvakrát na léčení, je agresivní a zbytečně až nechutně jednoduchý, když se napije. Nezvládá to, ale já stále věřím. Na tu rodinu vašeho partnera nedejte, a ještě pokud s ním máte děti, tak to vůbec nechápu. Celou dobu to snášíte vy s ním, a najednou přijde nějaká marnivá dcera. Držte se. Já to také zkusím. Megina
Megina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3539
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
moc děkuji Megině za podpůrná slova, jen pro info dcery jsou mé z prvního manželství, ale přítel byl s námi od cca. půli roka mladší dcery takže proto ho bere jako vlastního tátu, také jsme si plánovali spolu dítě, ale tady po tom všem čeho jsem se od něj a jeho rodiny dočkala přemýšlím že dítě s alkoholikem znamená pouze zpackanej život, a vám bych to milá Megi moc neradila, hlavně proto že píšete že bývá i agresivní, neznám Vašeho přítele , ale myslím si že by ho dítě nezměnilo k lepšímu, tohleto jsem zažila u mé bývalé švagrové, udělala si s alkoholikem dítě jako pro záchranu vztahu a pak byli všichni ještě víc nešťastní, kluk už vyrostl je mu skoro 16 a první co udělal bylo že z toho nešťastného domova vypadl, mějte se hezky
martinab

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3557
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
ahojte všichni, dnes je to 15 dní co je můj přítel hospitalizován, s nemocnicí ani s ním stále žádná komunikace, pořád se mnou nechce mluvit, přitom ten poslední víkend vůbec nepil se mnou a já ho tam neodvezla, připadá mi, že má na mně vztek že tam skončil, nebo se stydí ? nevim. Za to se u mně dveře netrhnou zvídavými sousedy a sousedkamia to nejsou líní jet do sousední vesnice 5 km, kde jsme s holkama teď v podnájmu, a je zvláštní, že všichni vědí víc než já, každej si ještě něco přidá že , dnes jsem také volala na to oddělení psychiatrie a už se ani neptám jestli s ním můžu mluvit, prostě jen požádám ať mu vyříděj že mu posíláme pozdravy a pusinky, také jsem dnes té sestře řekla, tak trochu s humorem ať mu vyříděj, že jestli se mnou nebude mluvit tak tam u nich skončim zanedlouho taky.
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3560
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
Martino, lidi už jsou tak zlý!Doufám, že aspoň jeden přišel, a zeptal se:Potřebuješ s něčím pomoc?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3563
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
jó Líbo,
lidi se projeví právě v takovýchto situacích, pomáhají rodiče, ještě že je mám, a kupodivu se hnulo svědomí v mým ex-manželovi tak se taky trochu snaží, asi se bojí, že bych taky někde skolabovala a musel by se starat o princezny nedejbože sám. Jinak nikdo.
martinab

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3693
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
tak dnes je tam tři týdny a dva dny, jeho rodina (dcera a matka) si vše ohledně řešení něčeho co se týká mého přítele a mne (jako třeba upomínky za plyn, elektriku a jeho mobil, který mi choděj do mejlu atp.) přehazují jak horký brambor, ta mladší mi do telefonu řekne to řeší babička a ta starší mi telefon nezvedá a tak jsem si řekla, že už to prostě řešit nebudu, počkám jestli se někdy ozve sám, nic víc asi fakt v této situaci neudělám
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter