Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky
#3694
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
Držím palce Marti,myslím,že jste se rozhodla správně,nechte tomu volnej průběh.Čas bejvá i dobrej pomocník.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3903
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
Tak lidi, dnes se ten muj námořník ukázal, Líba měla pravdu, že se sám ozve, takže se tu dnes najednou ukázal v 9:00 ráno a samozřejmě už měl něco v sobě. Nechtěla jsem se s ním hádat, ani mu nějak něco vyčítat protože vím, že má v sobě i nějaký prášky, ale ... ten člověk prostě chlastat nepřestane. Pak naštěstí přijeli naši pro malou a táta mu to řekl jako chlap chlapovi, prostě na férovku že je slaboch že silnej chlap přestane sám od sebe (tak jako přestal i můj táta asi tak před 10 lety když ho začaly bolet játra). Táta mu ani ruku nepodal, jen řekl že mu jí podá když vydrží aspoň rok abstinovat protože je na něm vidět jak mu degeneruje mozek a ten mozek, co si budem povídat skutečně potřebuje delší dobu na regeneraci, mamka se mu taky snažila promluvit do duše aby už konečně nepil, já mu jen řekla, že když půjde na léčení tak tu na něj budu čekat, jinak ne... , no a to je prozatim vše
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3908
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
A co on na to?Půjde na léčení?Je na tom asi hodně zle, měl by jít třeba do Havl.Brodu, tam je doba léčení delší, bude mít čas se probrat.Tam je to na 6 měsíců, na nemocenku.Ty jsi udělala to nejlepší, slib, že na něj počkáš by ho měl držet, rodiče taky dobře reagovali, on je nyní možná naštvaný, ale časem uzná, že je to myšleno jen pro dobro Vás všech.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3926
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok  
Zdravím Líbo, řeknu Vám že nic moc, včera přišel s prosíkem že se bojí být sám atd. tak jsem ho tu nechala a dnes jsem našla schovanou flašku rumu (napůl vypitou) za věšákem v chodbě, tak jsem ten rum vylila a nalila tam vodu a u večeře bylo veselo - kde je ten rum ? Tak Vám nevím, mám na něj hroznej vztek, ale zase se bojím ho vyhodit aby to nedopadlo jako před měsícem, v pátek jsem ho vyhodila kvůli chlastu a v úterý ho odvezli s delíriem - řikal mi že tenkrát vypil 3 litry rumu, a co jako te´d to ho mám pořád hlídat jak malýho a nervovat se ? To se mi moc nelíbí
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3927
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok  
Martino, jediná možnost-léčení, nebo ven, pryč od něho.My alkoholici umíme hrát na city, předvádět tragedie.Vydírá Vás, tutově zničí.Jestli se nebude léčit, bude jen horší, a horší.Tím vyhazovem mu jen pomůžete, když o Vás stojí jen trošku, léčit se půjde.Je dospělý, svéprávný, nemůžete za to, když se upije.Chraňte si své zdraví, domov.Nejste Matka Tereza, nic nezmůžete, jen se utrápíte, on v klidu nasaje, zalehne, vyhajá a znovu!V nemocnici měl čas vystřízlivět, promyslet si co dál, jistě mu léčení navrhli, rozhodl se , ví co dělá.Zničí Vás!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3964
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok  
Máte naprostou pravdu, ale jak ho na to léčení dostat to netuším když sám nechce, dnes odpoledne odjel k sobě domů pro papíry k doktorovi s tím, že zítra nebo v pondělí přijede, tak uvidíme s čím. Teď si říkám, že jsem byla ráda když byl zavřenej v nemocnici protože tam byl pod kontrolou.
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3965
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok  
Takže přestat nechce, moc dobře ví, jak skončí, v nemocnici mu to došlo, vybral si chlast.Umřít nemusí, může skončit jako dement,přiznej si, že má rád víc alkohol, než Tebe, a přestaň si nalhávat, že mu pomůžeš.Jestli alkoholik nechce přestat sám, není žádná síla, která by ho k tomu donutila.Je mě to líto, ale je to tak.On ví, že zase uvěříš, že Tě oblbne, možná právě ten rozchod by mu pomohl něco se sebou dělat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3978
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok  
dnes celý den nepil a já se začínám bát, že dostane nějaký epi záchvat, nemám z toho dobrý pocit, to bude pořád dokola
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6335
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 12 rok, 8 měsíce  
Martino.

Dejte nějaké ultimátum, když se napije, udělejte jak jste slíbila. Zkuste si dát 2-3 nějaké meze a pokud mu to stále nedojde, neuděláte nic.

My se takhle s otcem trápíme už skoro 3 roky, vše zbytečné.
Bude to těžké, ale snažte se zapomenout.
Ondřej X
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter