Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Vývoj alkoholikova života
*
#44934
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 10 měsíce  
Morfeus napsal:
Ale pobyt u něj by mě stál život nebo minimálně duševní zdraví..


Tak presne toto je dôvod prečo musím od neho odísť.
Len nedávno sme sa dozvedeli, že zomrel jeho "kolega" z liečebne, s ktorým býval na izbe. Mal iba 35 rokov, príčina smrti cirhoza a zlyhanie orgánov v dôsledku dlhodobého, nadmerného pitia. Celé roky terorizoval rodinu (sestru a rodičov) svojim alkoholizmom. Mala som možnosť stretnúť sa s nimi, keď ešte žil - chodiace trosky, ako zombie bez duše...
Keď som sa dozvedela správu o jeho smrti, prvá myšlienka, ktorá mi preletela hlavou bola : "Konečne si rodina vydýchne" a časom, prípadne s odbornou pomocou sa z toho pozbierajú...
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44935
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 10 měsíce  
A Morfeus ďakujem,
u mňa máš palec hore, aj keď viem, že abstinencia je vždy s ručením obmedzeným, ale...JE
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44943
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 10 měsíce  
Díky.
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#44944
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 10 měsíce  
Vím,že to není k smíchu,ale pobavilo mě,jak píšete,že zážitky z léčebny prezentoval jako že on je na tom vlastně jinak,jeho se to netýká...Přesně se stejným zážitkem přišel v prosinci z nemocnice i můj partner.Vyprávěl,oči na vrch hlavy,některé věci mu přišly šílené,to,jak nemají nikoho,jak mají epilepsii a podobně....Nicméně,jako by se to JEHO netýkalo,on přece má pořád vše,rodinu,práci,přátele,peníze..on je v pohodě. Můj dojem.

Obdivuji Vás všechny,kteří abstinujete,držíte se a víte,že být střízlivý je lepší volba.Odivuji,že jste tomu otevření,že jste přemohli tu ruku,co vás vedla,určovala vám život,brala iluze o sobě samém.
Držte se...střízlivý život stojí za to.A ty chvilkové stavy "uvolnění" jdou navodit i jinak.Jde to
Jasanka
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44946
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 10 měsíce  
Jasanka,
ale áno... je to v podstate k smiechu, ja som už vymenila slzy za smiech...ale že som v pohode a šťastná, to určite povedať nemôžem.
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44986
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 10 měsíce  
Tak nás konečne rozviedli, bránil sa síce tomu do poslednej chvíle, nezabudol však vyčítať, obviňovať a zapierať skutočnosti. To, že posledné liečenie nedokončil vôbec neľutuje a už nikdy na žiadne ani nepôjde. Chce iba urobiť za všetkým hrubú čiaru, začať odznova - ja sa mám začať správať "normálne", ale to, že by sa mal vzdať piva si pedstaviť nevie, veď on nie je žiadny alkoholik...
Teraz príde na rad majetkové vysporiadanie a to už nebude žiadna sranda.
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44996
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 10 měsíce  
Gratuluji a drzim palce, at to jde v ramci moznosti dobre - majetkove vyrovnani.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44999
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 10 měsíce  
Michal(, ďakujem..
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45000
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 10 měsíce  
Medovka napsal:
Tak nás konečne rozviedli, bránil sa síce tomu do poslednej chvíle, nezabudol však vyčítať, obviňovať a zapierať skutočnosti. To, že posledné liečenie nedokončil vôbec neľutuje a už nikdy na žiadne ani nepôjde. Chce iba urobiť za všetkým hrubú čiaru, začať odznova - ja sa mám začať správať "normálne", ale to, že by sa mal vzdať piva si pedstaviť nevie, veď on nie je žiadny alkoholik...
Teraz príde na rad majetkové vysporiadanie a to už nebude žiadna sranda.


Držím palce,majetek je opravdu vždycky nejhorší část rozvodu...A gratuluji také k odvaze. Já mám štěstí,že nejsem vdaná,takže případný odchod je pro mě o trochu jednodušší.
Jak se cítíte? Ulevilo se?
Jasanka
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45002
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 10 měsíce  
Jasanka,
cítim sa vyčerpane, ale som rada, že som to síce až na tretí pokus, dotiahla do konca. Naozaj to chcelo veľa odhodlania, síl a tie budem ešte potrebovať, kontaktovala som už právnika.
Z každého prúseru cesta von existuje, len sa jej treba držať a vytrvať aj keď je plná prekážok.
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter