Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Vývoj alkoholikova života
*
#45003
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 9 měsíce  
...a uľaví sa mi, až keď sa od nás odsťahuje, keďže sme sa predbežne dohodli, že mne ostane dom jemu firma...Ale zatiaľ to nevyzerá, že by sa niekam chystal odísť, iba prehlásil, že k matke bývať nepôjde.
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45006
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 9 měsíce  
Tak snad neprijdou nejake alko sceny provazejici vyhruzky a nasily (slovni nebo fyzicke) :-/
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45007
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 9 měsíce  
Tyhle ústní majetkové dohody jsou na 2 věci. Každopádně i přes to, že zůstane pachuť po rozvodu, věřím, že se ti uleví. Krámy si do hrobu nevezmeš..
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45033
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 9 měsíce  
Medovka napsal:
...a uľaví sa mi, až keď sa od nás odsťahuje, keďže sme sa predbežne dohodli, že mne ostane dom jemu firma...Ale zatiaľ to nevyzerá, že by sa niekam chystal odísť, iba prehlásil, že k matke bývať nepôjde.

Držím palce moc,ať vše proběhne hlavně v klidu....


U nás je to teď dost zvláštní. Nasazen Selincro,ale pijácké epizody mi přijdou spíše častější.Efekt opilosti ale nepozoruji.Spíše jako by měl větší depresi...že by z toho,že není efekt pití?
Nemám pocit,že bych měla zůstat,spíše je mi to vše líto,co jsem zahodila...
Jasanka
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45036
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 9 měsíce  
Michal( napsal:
Tak snad neprijdou nejake alko sceny provazejici vyhruzky a nasily (slovni nebo fyzicke) :-/

Už sa stalo, našťastie bol doma syn a zakročil, ale kým stihol dobehnúť, schytala som tri rany. Mám o tom záznam od lekára, chcela som ísť aj na políciu, ale syn ktorý bol toho svedkom ma prehovoril nech nejdem (bál sa, že ho zavrú a nechápe ešte celkom všetky súvislosti). Pri ďalšom incidente už nebudem brať ohľad ani na synov názor a hneď volám policajtov.
No, zisťujem, že zbaviť sa alkoholika vôbec nie je jednoduché. Vyhodíš ho dvermi, vráti sa oknom...
Po stretnutí s právnikom budem múdrejšia.

Ďakujem vám za podporu a držím palce všetkým, ktorí chcú abstinovať.
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45041
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 9 měsíce  
Medovka, blahopřeji k rozvodu,no ale škoda,žes nevolala policii,měla bys to lehčí,odstěhování by bylo hned,teď tě bude týrat psychicky,je ponížen, že se s ním rozvedla. Přeji Ti hodně síl ať se ho už zbavíš,konečně.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45042
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 9 měsíce  
Maris, díky moc
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45081
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 9 měsíce  
Ahoj, jak pises. Jakekoli nasili - fyzicke, psychicke nahlasit na PCR. Nechat vykazat ze spolecne domacnosti atd. Na nas, vetsinu alkoholiku, nic jineho nefunguje. M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45082
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 9 měsíce  
Michal( napsal:
Ahoj, jak pises. Jakekoli nasili - fyzicke, psychicke nahlasit na PCR. Nechat vykazat ze spolecne domacnosti atd. Na nas, vetsinu alkoholiku, nic jineho nefunguje. M.

A to znamená,že i vy,Michale,máte tu zkušenost?
Je možné,aby jinak normální a klidný člověk,alkoholik,co to nikdy nezkusil,tak najednou to přijde?
Jasanka
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45087
Re: Vývoj alkoholikova života Před 6 rok, 9 měsíce  
Ahoj..Alkoholik když se napije je jiný člověk.Mozek a myšlení se totál mění..Svatý člověk bez pití se s chlastem promění v magora...Znám to ze své zkušenosti..Když se napiji, psal jsem bývalé partnerce sms-ky a dost hnusné.Měl jsem pocit že mě podvádí v tu chvíli.ráno když jsem si je přečetl jsem nevěřil svým očím, což neni omluva spíš mě to samotného udivovalo, že vůbec nevím, že jsem to dělal (třeba 50 sms za večer v hospodě)..hrůza a děs..Byl jsem rád, že mě nedala na policii za stalking
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter