Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: vydržet nebo vzdát??
*
#47220
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahojky,
chlapi, Vy jste to tak krásně napsali a vysvětlili.
Musím Vás pochválit, lidé, kteří alkoholu nerozumí nevědí, co člověk-alkoholik naslibuje a vše udělá svým blízkým. Fakt, krásně vysvětleno.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47226
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
To je možné Angelino. Ale nechcel by som byť v koži jej chlapa. Ja by som bol radšej, keby mi ešte dala šancu. Definitívnu. Prepáč, musím sa zastať aj nás chlapov. Aj keď neviem , koľko šancí už ten jej Peter mal. Ako som už písal, v tomto spravila chybu, že nebola na začiatku dôrazná. Príliš často mu to prešlo.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47228
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
za poslední dva měsíce dostal 3 . tento týden se se mnou opět rozešel, jak jsem psala, dostala jsem včera dopis, pokud si uvědomím všechny chyby, které mám a dělám, které ho drží při pití, může se něco změnit, že já bez něj nejsem nic a nic nedokážu, to já potřebuji jeho. krtku, tak ráda bych mu dala šanci, ale aby to mělo smysl (
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47230
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
Kláro, cože ??!!! Tohle je ale úplně jiný level, to není jen alkoholismus, ale též psychické týrání. V tomto případě bych byla pro to, další šanci určitě nedávat. Ten člověk, i kdyby nakrásně přestal pít (utopie), tě bude systematicky deptat až z tebe udělá nesebevědomou, vystrašenou hromádku neštěstí. Vidím to u jedné své kamarádky. A ano, není to pořád špatné - pokud ona se chová, jak on chce, je to úžasný prý úžasný partner.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47231
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
dokážu pochopit jeho zoufalství, já už totiž z větší části přijala, že jsem k ničemu (. tvé kamarádce rozumím, přesně tak to je...děti z druhého manželství má ve střídavé péči,dost často měl teleonáty, kdy na mě opilý křičel, že jsem mu rozložila děti, protože s ním nebydlím, on se musel napít apod. když je střízlivý, je opravdu skvělý, píše, fotí, je na volné noze
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47232
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
Klárka,

chceš byť "iba" odpúšťajúca, verná a submisívna/podriadená domáca myšička?

(...s opilcom ako reprezentantom klanu?)

"Vhodný by bol *kurz asertivity*!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47233
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
jaj, to učitě ne, jen mě stále neopouštěla víra, že se uzdraví, bude abstinovat. odejít, udělat ten krok, když miluješ, já už asi nechci cítit bolest. zní to hloupě.já až díky těmto stránkám plně vnímám, že jsem opravdu naivní vůl . vím, že se to tady píše všude, musí chtít závislý!!
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47234
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahoj Klárko,
není pravda, že nejsi k ničemu.
Každý umí něco, každý samozdřejmě něco jiného.

Nechci radit špatně, pak mně tady někdo opravte, ale pokud jsi psala i předtím, že souhlasíš s léčením. Tak mu navrhni léčbu. Když to zvládne vrátíš se pak.

Může si léčbu kvůli momentální práci dovolit?
Tak možná uvidíš jestli mu na Tobě i záleží.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47235
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
angel, děkuji, na léčbu mi dal ruku, od té doby pije, selhání nepřiznává, je to má chyba, kdybych byla s ním, je všechno jinak. je na volné noze, jsem si jistá tím, pokud by šel za svojí šéfovou a otevře s ní promluvil, bude jedině ráda. dodává 2 články týdně. ale i toto jako výmluva funguje skvěle...že přichází o všechno, to mu nedochází
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47236
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
klára marešová napsal:
jaj, to učitě ne, jen "mě stále neopouštěla víra, že se uzdraví", bude abstinovat. odejít, udělat ten krok, když miluješ, já už asi nechci cítit bolest. zní to hloupě.já až díky těmto stránkám plně vnímám, že jsem opravdu naivní vůl . vím, že se to tady píše všude, musí chtít závislý!!
..."VIERA BEZ SKUTKOV JE MŔTVA!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter