Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: vydržet nebo vzdát??
*
#47238
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
s tím musím jen souhlasit
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47240
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
Klárko,
nemyslela jsem léčbu, jako že někde docházet.
Myslela jsem normálně takovou tu 3 měsíční, delší léčbu.
Ty 2 články by mohl napsat i tam ne?
Možná by se i dalo ty 2 články týdně poslat nějakým jiným způsobem k šéfové.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47241
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
také bych to tak viděla. je rychlý, tak už vím, že se vyléčí, ale se mnou být nechce, spadl by do toho znovu. tak to vlastně vyřešil. všem mockrát děkuji za pomoc, ani nevíte, jak si jí vážím!!!
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47242
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
klára marešová napsal:
dostala jsem včera dopis, pokud si uvědomím všechny chyby, které mám a dělám, které ho drží při pití, může se něco změnit, že já bez něj nejsem nic a nic nedokážu, to já potřebuji jeho

Ano, neni dulezite jak se to stalo, neni dulezite proc se to stalo DULEZITY JE ABY TO BYLO NA KOHO HODIT ! Klasicky vzorec chovani zavislaka - on nic, on je v tom nevinne, on je obet... tohle za to muze a tamto za to muze a ten/ta za to muze... kdyby toho nebylo tak on by byl urcite v poradku! Jo, jo... a hned potom si koupime Karlstejn .

S kazdym Tvym dalsim prispevkem se vic a vic domnivam ze by jsi se mela otocit a nechat ho jeho osudu. Je to smutne, chapu ze to boli ale tohle nema cenu dal lamat. Vycitek netreba, z toho co pises se zda ze jsi udelala vsechno co jsi mohla (nejspis jeste o neco vic). Kazdy sveho stesti strujcem...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47243
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
znáte to, pocit, že třebastačí něco, cokoli, drobnost a v hlavě druhého se to otočí. nebo je to až po dosažení dna?? je pravda, že on to umí hodit na kohokoli, než jsme se poznali, od toho okamžiku jen na mě. ale dokázal i prosit, že to ví, ať ho neopouštím, aby za pár dní udělal to, že opustil on mě...bolí to hodně
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47244
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
Takže ti prišiel list a ty si chcela na základe toho listu vedieť, čo robíš zle voči pánovi umelcovi na voľnej nohe. Tak si napísala sem. Jedinú vec si zrobila zle. Že si nepočúvla ľudí, ktorí ti vraveli, že pije. Začínam aj chápať, že tie dve rozvody neboli náhoda, ak sa takto správal aj k predchádzajúcim partnerkám. Je to namyslený egoista, ktorý rád manipuluje s ľuďmi. Všetky tie jeho sľuby sú len manipulácia s tebou. A teraz si sa do jeho rúk dostala ty. Ak si priznáš nejakú svoju akože chybu a dojdeš za ním s prosíkom, aby sa vrátil, bude s tebou cvičiť stále ako s opicou. Už u neho nebudeš mať žiadnu úctu, budeš pre neho handra. Po zvyšok života ti bude vyhadzovať na oči, že pije kvoli tebe a že ty si všetkému na vine. Verím, že ho máš rada. Problém je, že on má rád len seba a fľašu.
P.S. V prvom príspevku si písala, že všetci ťa varovali, že pije. Takže pil predtým, než ste sa spoznali. Takže seba, ako dôvod jeho pitia, hoď s tým najčistejším svedomím za hlavu. Väčšina z nás sme tu ostrieľaný alkoholici . Nie 20 ročné uchá. S nie takými skúsenosťami, čo sa týka alkoholu. A dokážeme úžasne klamať a manipulovať s ľuďmi, keď nám ide niekto chce vziať našu jedinú lásku, fľašu.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47245
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
to vůbec není jednoduché čtení, ve smyslu, není lehké si to přiznat. jak těžké je sundat klapky z očí i uší (. výčitky jsou velké, ale jak píšeš, to ničemu nepomáhá, zdravá sebeúcta. já tady nechci fňukat, nezlobte se, je to jen bezradnost. tak ráda bych to zastavila
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47246
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
"...dokážu pochopit jeho zoufalství, já už totiž z větší části přijala, že jsem k ničemu..."

Aké zoufalství? Že chudáčik musí kvôli tebe piť? A kto bol na vine predtým, než ste sa poznali? Zase nejaká iná nešťastnica?

A na jeho vyliečenie zabudni. Keby chcel prestať, nebude obviňovať teba z jeho pitia.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47247
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
to skutečně tak funguje?? neomylně,nejspíš . zoufalství, dokážu sipředstavit ty hrozné stavy, kdy se ráno probudí, selhal, je sám, hlavou se honí všechno možné, jediné možné řešení...zase lahev. musí se přece nenávidět
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47248
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
Píš sem, koľko ti srdce ráči. Normálne sa vypíš zo svojich pocitov. Možno sa ti trošku uľaví a pri písaní nájdeš riešenie. Však je to anonymné fórum. A neobviňuj sa. Takých osudov ako tvoj, je tu za tie roky hromada. Hold, láska...
So mnou to mali žienky jednoduchšie. Ja som bol opitý také hovado, že láska, neláska, odchod. Nebolo čo riešiť. Ani sa im nečudujem.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter