Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: vydržet nebo vzdát??
*
#47262
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
omlouvám se, pokud reaguji nevhodně. každopádně děkuji všem za pomoc, stojí to dost za hovno...
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47263
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
Angelino, Krteček nic dohromady dávat nebude. Ani zde, ani nikde jinde.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47265
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
Klárko, chci jen ještě jedno. Pokud by se i tvůj partner pod tlakem okolí rozhodl absolvovat léčbu (ústavní samozřejmě, ta ambulantní není účinná), někdo tu radil počkat a přistěhovat se po léčbě. Chci ti jen doporučit, aby sis ohledně té léčby nedělala zas tak velké naděje. Mám za sebou léčeb sedm, poznala jsem osudy mnoha a mnoha lidí a viděla, že úspěšnost léčeben je opravdu těch cca 10 procent, jak udává literatura, a to je strašně málo. A i vzhledem k tomu, že tvůj partner je absolutní sobec (to by abstinencí zřejmě nezmizelo), radila bych ti smířit se s koncem tohoto vztahu. Vím, že to asi hned neuděláš, máš v sobě pořád naději "že se změní" , a neříkej že ne ale já to fakt nevidím dobře. Máš právo na hezký, rovnocenný vztah a s tímhle pařmenem to nepůjde.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47266
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
ahojte

Krtek * nikdy nevieš, možno ešte niekedy stretneš niekoho a zaľúbiš sa. 49 je málo...

Klárka, prosím ťa utekaj prečo od toho chlapa, načo ti je muž, ktorý ťa psychicky vydiera?? to už ani s láskou nemá nič spoločné, on chce iba brať a nič dávať. chce korystiť a využívať
zaslúžiš si lepšieho.

ver mi, ak máš kde ísť, choď preč od neho...
Ala
Expert Boarder
Příspěvky: 82
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: niekde tu na Zemi Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47342
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
Je to jednoduché. Neztrácet s ním čas. Žijete jen jednou. Pokud se nerozhodne sám přestat a nebude k tomu mít důvod, nikdy nepřestane a je to jen ztráta Vašeho času.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47385
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
pěkný podvečer, všem mockrát děkuji, opakovaně. máme jarní prázdniny, nedostala jsem se k počítači.
přítel souhlasí s terapií, dnes byl poprvé na setkání aa. už mám stanovenou hranici...obavy jsou stále, po všem, co jsem si přečetla, nechci být naivní, upínat se, ale tato šance má nejspíš poprvé smysl . jak moc si přeji, aby byl ze suchého února, suchý zbytek života
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47386
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
Zdá sa, že u Vás doma sa situácia mení, ako aprílové počasie. Držím palce nech sa ti zadarí. Možno vydrží byť tak dlho triezvy ako Ja.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47387
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
(, máš pravdu, ale já vůbec necítím úlevu, je mi divně. moc mu to přeji, ale nějak ve mně roste pocit, že už nemůžu dál. sice jsem to nezažila, ale dáváš první pomoc a úleva, když přijede sanitka.
ty už to zvládneš !!
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47432
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
Klárko a napiš někdy, třeba i za 3 měsíci ať víme, zda to vše k něčemu bylo.
Dávej na sebe pozor a drž se!
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47566
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
Pěkný den, mohla bych se zeptat...?? mám pocit, že našlapuji po špičkách a nedělám dobře. přítel byl už 5x na setkání aa. pokud nepije, moc toho nenamluví, a já se ptát nechci. jen jsem se snažila neobratně říct, že potřebuji čas i já, že to začíná všechno dobíhat. chovám se blbě, zase ho nutím startovat, nevěřila jsem v náš vztah už od začátku . na všechno si vlastně přišel sám, mám pocit, že jsme úplně mimo dění. je to chování pro něj v tuto chvíli přirozené, než se "usadí"?? děkuji za podporu, moc!!
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter