Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: manžel je alkoholik a neví to
#4911
Re: manžel je alkoholik a neví to Před 12 rok, 11 měsíce  
Tak se mně nějak smazal příspěvek....
Dneska se cítím ještě hůř než včera. Nedokážu z hlavy dostat pryč myšlenky na něho a pití. Jsem víc v pr.... než on. Pořád mně to šrotuje hlavou. Nejhorší je, že když nepije tak je bezvadnej člověk a já ho mám moc ráda.
Už jednou jsem se objednala do nějaké skupiny, která pomáhá příbuzným, ale pak tam nešla, protože se situace uklidnila a jako problém zmizel na pár dní.
Taky nechci být sama, bez něho, ach jo mně asi není pomoci. Teď to fakt vypadá, že jsem blázen já a on je v pohodě. Je to normální? Zkusím se teda podívat, kde v brně jsou ti aa. Díky za Vaše názory
katka9999
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4912
Re: manžel je alkoholik a neví to Před 12 rok, 11 měsíce  
Katko, v Brně jsou áčka výborný, často, na víc místech, jistě najdeš pomoc, muž by taky našel, poznal......Jsou na Křenové ul.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4919
Re: manžel je alkoholik a neví to Před 12 rok, 11 měsíce  
Dobrý den,


Ani nevím, co bych Vám měl poradit, sám řeším podobná´ý problém a neznám z něj cestu, ač se sice v mém případě, jedná o několik levelů nižší akutnosti.


Já vám nevím, alkohol ve vašem manželovi probouzí agresy a zřejmě i výčitky (ne nadarmo se říká, že v alkoholu je pravda, odbourává bariéry a člověk přicházi tak nějak o to, co ho člověka tvoří)

Pokud máte možnost, promluvte si s ním o tom za střizliva a v pokud možno dobré náladě nebo podobně. Třeba předtím jen nějak utíká a zcela určitě o sobě ví, že je alkoholik, jen nechce vypadat jako nula a poražený před vámi, dětmi a okolím, ač se ožralý chová jako velký pán.

Je to v něm, ne ve vás, vy budete určitě skvělá ženská.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4920
Re: manžel je alkoholik a neví to Před 12 rok, 11 měsíce  
Petře jsi to ty?
Asi ano že?
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4922
Re: manžel je alkoholik a neví to Před 12 rok, 11 měsíce  
Díky Vám za odpovědi. No já jsem dneska celkem zase o něco blíže stavu depky. Včera jsem se pěkně prdla a pak se litovala, brečela atd. Dneska mně je tak zle hodně teda z pití a taky asi nervy v těle udělaly svoje.
S partnerem vůbec nevím, protože on je v pořádku, omluvu si musím u něj vydupat, nebo spíš vyprosit. A dále jedeme znova, on problém nemá, pít bude dál, já jsem blázen, co všechno zveličuje atd. Cítím se hrozně, celá moje rodina to o něm ví, vědí co dělá a že tím trpíme s dětma, ale pomoct mě nemůžou to ani nejde. Hrůza hrůza, fuj
katka9999
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4923
Re: manžel je alkoholik a neví to Před 12 rok, 11 měsíce  
Katko,
já jsem též ta poslední co by měla radit,ale měla by jste se sebrat,buď zkusit co radil Petr,a nebo to nějak ukončit.Vím,že je to těžké,ale podle toho co píšete,tak se z toho zblázníte.Ona je to vážně pravda,že alkoholik který si to nepřizná zničí více své okolí a blízké a i ty nejbližší...,držím Vám pěsti.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5049
Re: manžel je alkoholik a neví to Před 12 rok, 11 měsíce  
Tak to jsem já, po delší době. Doma se stalo něco docela dost hroznýho, jak taky jinak, že...
Můj alkoholik se v pondělí ožral, šel s dcerou na zahrádku do hospody a přišel s ní pozdě (nebral telefon) až kolem desáté. Dcera brečela, že chtěla jít domů, ale že se bála aby nedopadla jako anička janotková (krev v hlavě už jsem měla). Partner si domů dotáhl nějakýho debila, kterýho jsem potom vyhodila. Pak následovala šílená hádka, rvaní atd. No spala jsem mimo ložnici a ráno už po šesté on nebyl doma. Takže do jedenácti dopoledne někde chlastal. Viděli jsme se odpoledne jenom krátce doma, on stále opilej, šla jsem ven s dcerou, pak asi za hodinu on nebyl doma. Asi po další hodině jsem si všimla, že doma není jeho kolo. Úplně jsem věděla, že bude ostuda a že přijdou policajti.Taky že jo, volali kolem desáté večer, že je v nemocnici, měl těžký úraz hlavy na kole. Leží v nemocnici s otřesem mozku, zlomená klíční kost, žebra. Když jsem mu tam ráno vezla léky, doktorka nasr... že byl v ťažké opitosti (slovenka) ani jsem ho nechtěla vidět. Doufám a modlím se ať se konečně probere a přestane chlastat!!! Co si o tom myslíte? je to pro něho konečně důvod? vůbec jsem s ním nemluvila, a ani nebudu, nechám ho v tom vymáchat.
katka9999
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5081
Re: manžel je alkoholik a neví to Před 12 rok, 11 měsíce  
a to ti pořád nestačí? že ti takhle ničí život? co tvoje dcera? víš jaký to na ní bude mít dopady????
vykašli se na to, že toho člověka, kterej je jednou za týden střízlivej a "děsně v pohodě" máš ráda. Není to poslední chlap na tejhle planetě a ty se od něj nemusíš nechat terorizovat.
Pokud se "neprobere" on, nepřizná si problém a nepujde se léčit, tak by ses měla probrat ty, sbalit kufry a utéct od něj. vždyť to co žiješ ani není život. a hlavně mysli na svojí dceru, ony totiž ty děti jsou hodně citlivé a zanechává to v nich velký trauma (mluvím ze svý zkušenosti)
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter