Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: jak moc je to s ním zlé?
#50263
Re: jak moc je to s ním zlé? Před 5 rok, 8 měsíce  
Lenka Boháčová napsal:
A vím, že když od něj odejdu tak se upije k smrti.

Je to hodne osklivy co Ti napisu ale kazdy sveho stesti strujcem . Podle toho co pises se evidentne snazis problem resit ale jemu je to uplne jedno a o Tvoji pomoc nestoji a o reseni sveho stavu nema zajem. Tvuj psycholog ma 100% pravdu - pokud on nechce tak je to konecna . Tady opravdu neni jina volba nez rozchod a to co nejdrive. Protoze on opravdu pujde ke dnu - psychicky, fyzicky i socialne a pokud uz mas jedno dite a cekas dalsi tak za zadnou cenu nesmis dovolit aby Te stahnul sebou!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50264
Re: jak moc je to s ním zlé? Před 5 rok, 8 měsíce  
Tie dve 13° stupňové pivá by možno vďaka tréningu necítil v hlave, ale určite by nafúkal. Ja by som k nemu do auta určite nesadol.
Problémy s játrami svedčia o jednom. Chlapík pije veľa a hlavne dlho. Zničiť játra nejaký čas trvá. A ak ich už mal "načaté", tak je zrejme otázka času, kedy mu zlyhajú. Oni sa síce dokážu určitým spôsobom zregenerovať, ale nie na večnosť. Tiež majú svoje hranice. Až bude žltý a "naliaty vodou", tak mu zlyhávajú. To ľahko spoznáš.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50265
Re: jak moc je to s ním zlé? Před 5 rok, 8 měsíce  
Lenka B.,...

"zatiaľ kradne "len" v Tvojom obchode."

Dokážeš si predstaviť jeho ďalšie a vyššie úrovne sofistikovaných krádeží = podvody?...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50266
Re: jak moc je to s ním zlé? Před 5 rok, 8 měsíce  
on to jako krádež nebere. Tvrdí mi, že když mi pomáhá (jelikož jsem těhu tak nemůžu v obchodě tahat nic těžkého)tak si za to nebere peníze ale pití. Přitom do června mi nedával žádné peníze na bydlení, jídlo apod.v červnu začal protože jsem po něm vyjela že je to příživník a že všechny svoje vydělané peníze propije. tak mi začal přidávat 5tis měsíčně, ale to mi nestačí ani na jídlo. a když si vezmu kolik piv, a chlastu vytahá tak se nebojím říct že skoro celou částku kterou mi dá tak u mě propije. A všechny ostatní platby včetně energie apod.jsou na mně. On teda není lakomý, ale prostě hned brzo po výplatě peníze nemá. takže když dostane výplatu tak to nakupuje jídlo domů, přiveze mi kytku nebo mě někam pozve a peníze brzo rozfofruje ale pak zbytek měsíce nemá peníze a používá peníze z kontokorentu který má na svém účtu. sama se teda divím kam ty peníze dává proto si začínám myslet že za alkohol utrácí víc peněz než jsem si původně myslela. Ono je to taky tím, že si raději koupí dvě placky které lehčeji schová do kapsy než aby si koupil levnější pulitrovku.
Lenka
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50267
Re: jak moc je to s ním zlé? Před 5 rok, 8 měsíce  
Lenko, tak to, co píšeš, je přímo děsivé a Ukázkové ! všichni ti radí utéct a všichni ví proč ! dej mu poslední šanci - nůž na krk - musí se znova léčit a brát antabus. Pokud ne, budeš mít čisté svědomí, že za svůj další osud si opravdu může jen ON Sám a ty jsi udělala naprosté maximum.. Jsem zvědavá, jak spolehlivě ti bude platit alimenty, když už teď v podstatě živíš ty jeho...je nespolehlivý a hlavně je to alkoholik,který se upíjí k naprostému sociálnímu a zdravotnímu úpadku.. Chápu, že ho asi máš ráda a chtěla jsi mu pomoct, spoj se ještě před tou poslední šancí s jeho rodinou, zkuste to společně.. třeba i s jeho šéfem.. ale je fakt, že pokud nechce ON sám a nedá na nikoho, tak ho tam násilím v poutech stejně nedokopete... Pracuji v soc.oblasti, kde se s takovými lidmi profesně setkávám, všechno jsou to trosky, děti se za ně stydí, nestýkají se, jsou v naprostém úpadku, pomočení a pokálení apod. myslí jen na to, jak si opatřit aspoň krabičák, případně postačí i okena Tohle fakt chceš připravit svému miminku do života ?? Dej na nás.
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50268
Re: jak moc je to s ním zlé? Před 5 rok, 8 měsíce  
Lenka Bohacova: Cili pokud jsem to spravne pochopil tak na nem nejste s detma existencne zavisli ale naopak zivis Ty jeho? To je jenom dalsi duvod se ho co nejrychleji zbavit!

Napisu Ti ted neco moc hnusnyho a cynickyho ale co s nim vlastne chces delat dal? Deti potrebuji a budou potrebovat mamu ktera je v klidu a v pohode a ktera se o ne postara. Ne vynervovanou, nestastnou a vydeptanou mamu co se musi starat o alkoholovyho kripla . Nemuzes s nim sednout do auta protoze je bud nalitej nebo ma abstak = predstavuje bezprostredni ohrozeni. Co az mu hrabne z abstaku a rozhodne se Vas "potrestat" protoze v psychoze usoudi ze jste mu schovali "bumbani" . Nebo az se s detma probudite vydeseny uprostred noci protoze zacne vrestet, mlatit sebou a chrlit krev protoze nektery z jeho vnitrnich organu uz toho ma dost. Nebo az Ti zavola policie a Ty zjistis ze ozralej udelal skodu za miliony. Nezlob se prosim, ja vim ze jsem hnusnej ale v tomhle stavu u nej musis pocitat opravdu se vsim.

Promluv si s nim, varuj ho a dej mu posledni sanci - to je ferove. Ale moc se bojim ze to stejne skonci rozchodem . A cim driv tim lip pro Tebe a deti .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50269
Re: jak moc je to s ním zlé? Před 5 rok, 8 měsíce  
Můžeš si za to sama, najdeš si expacoše alkáče z Bohnic, dáš mu druhou šanci atd. Sama sis vybrala, když ses to dozvěděla mohla sis to rozmyslet. Jenže se ti líbilo, že je zvláštní, že je puntičkářský jako většina alkáčů (píšeš zodpovědný, já to vidím takhle) ale já bych to viděl takhle a teď tu fňukáš. Jojo, budeš si muset najít pod stromem jiné ptáče na zachraňování. Nebo někoho normálního. Když teda chceš být v klidu. Ale bude moc obyčejnej. To tě varuju.

Ale koukám, že si na to už přišla. Chybama se člověk mučí, tak si to tak neber.. Blbý to těhotenství no, to dost komplikuje všechno. Asi bude lepší to nějak zvládnout bez něj, ať posílá alíky.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 21/08/2018 15:14 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50271
Re: jak moc je to s ním zlé? Před 5 rok, 8 měsíce  
Jo a přemýšlel bych, jestli potřebuješ prachy zapojit do toho jeho rodiče, když ta jeho matka tak hezky tvrdí, že to pochopíš, že se léčil v Bohnicích, tak by ti mohla narvat nějaký prachy na dítě a tak. Ale je to na zvážení, zase se na ně upínat.. To bych udělal fakt jen v nejhorším.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50273
Re: jak moc je to s ním zlé? Před 5 rok, 8 měsíce  
Jak moc je to zlé? Nejvíc jak může být Vlastně ještě bude hůř Mě je z toho úplně špatně. Vrátily se mi vzpomínky, jak se na to téma absolutně odmítá bavit= klasika. No jo vždyť on problém nemá že? Vždyť ho máš ty. Piják má pravdu, nezachraňuj ho, ale honem zachraň sebe a dítě, než tě stáhne sebou. Jestli šance, tak ať to dokáže tím, že se půjde znovu léčit( ne ambulantně!). Žádnou jinou variantu neber, zabal mu věci a vypakuj ho! Ale bacha až zjistí, že to myslíš opravdu vážně, tak začne kličkovat a slibovat, že to omezí a blabla jen dvě piva denně a velký kecy. Za týden bude pít zas o to víc tajně. Budeš se jen stresovat.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50274
Re: jak moc je to s ním zlé? Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj Lenko, připojuji se k ostatním. Odejdi dokud nejsi z toho úplně psychicky rozebrána na atomy, dej si do kupy všechno potřebné včetně financí, bydlení (pokud bydlí on u tebe mas to jednodušší) dej jasné ultimátum buď my nebo chlast IHNED a pokud to z nej ucitis konec, každý si na to musí přijít sam, bude to všelijak zkoušet, psychicky vydírat nedej se, děláš to pro budoucnost sebe a svých děti, pokud tam bude chtit i on nadále patřit, musí se rozhodnout s tím skončit. Hlavně se snaž být v klidu a zbytečně se s nim nenervovat, těhotenství je náročné samo o sobě
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter