Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: věřila jsem alkoholikovi že přestane, jsem v tom
#57169
Re: věřila jsem alkoholikovi že přestane, jsem v tom Před 4 rok, 6 měsíce  
...Porad vnitrni boje s chuti...

Karolina, to by asi neslo pokial chces abstinovat dlhodobo. To by som asi scvokol.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57174
Re: věřila jsem alkoholikovi že přestane, jsem v tom Před 4 rok, 6 měsíce  
Karolíno, to má být nějaká provokace, vtip?! Nechce se mi věřit, že by ženská ve tvých letech (u naivní 17ky bych to snad ještě pochopila) dokázala být TAK .....!!! Škoda, že tu nesmím být sprostá. Byla bys mi s tou prázdnou hlavou úplně ukradená, ale nadzvedlo mě to těhotenství. Chudinka malej za nic nemůže, ale narodí se naprosto nezodpovědné, sobecké (JÁ,JÁ,JÁ, já to dítě strašně chtěla), materiálně nezabezpečené matce a otci alkoholikovi, doma zažije jen hádky, ožralý tatínek mamču i potomka občas propleskne, aby moc neprudili, dítě bude vyrůstat jak socka.... Navíc vlohy k alkoholismu se i dědí, no, hezkej život jsi mu připravila. Hlavně, že TY máš dítě. Alternativu že by ses na toho opilce vykašlala ani neberu v úvahu, vždyť je vidět, jak se jen třeseš na to, až se ti ozve a zas ti něco nabulíkuje, největší štěstí pro tebe by bylo, kdyby se na tebe vykašlal sám. No jo, ale ještě vlastně musíš počkat, až se to slaďoučké miminko narodí (když otěhotnění nezabralo), on pak určitě prozře , uvědomí si, o co by přišel, s pitím sekne a budete rodinka jak z časopisu. Ach Bože.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57175
Re: věřila jsem alkoholikovi že přestane, jsem v tom Před 4 rok, 6 měsíce  
Ahoj Karolino, vzdycky jsem si myslela, ze dite si zaslouzi oba dva rodice. Ale u tebe je vyjimka. Tvuj pritel by byl se vsi pravdepodobnosti rodic na nic.
Jak dlouho jsi tehotna?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57178
Re: věřila jsem alkoholikovi že přestane, jsem v tom Před 4 rok, 6 měsíce  
brr tak ted me o otraslo a mozna budu psat trochu v emocich!mam vysokou skolu ,momentalni financni tisen je to,ze ziji v malem meste bez poradne prace! , kde beres jistotu ze sem blba a o decko se nepostaram, jses smazáno tohle napsat!!to ze ma otce pijana za to muzu ja ano proznavam!!!!! nedovolim aby ho vychovaval pokud bude pit,kolik matek je svobodnych na svete??kolik se rozvadi- ze se na ne otci vy...?ukaz me stastnej par??kdyz budou oba vydelavat- decko bude stastne pouze s otcem doma??jses normalni???tohle to je najivni-stastna happy rodinka!!!!!!ach boze zabezpecenej otec doma????tos cetla v knizkach ja nevidela poradnou rodinu siroko daleko!!!muzu se obvinovat ze diky me nezijeme s otcem protoze pije a dal???za druhe dite bude na svete a to je dar a sance pro nej rozhodne bude mit miluji matku co pro nej udela vse a dokonce mu da i zivot!!!kazdej ma pravo na zivot i na to ze ma otce co chlasta. A alkoholismus dedicny neni!!!jsou to jen navykle vzorce!!mam chut byt sprosta ,ale ne nebudu se rozcilovat,cekala jsem odsouzeni za toho otce alkoholika.ty mas vse v cajku??gratuluju!!!!sve dite miluju uz ted Tkze alkohilicici si podle tebe nezaslouzi mit deti!!podivej se do sve rodiny na alkoholiky a dekuj bohu ze jsi na svete ty nebo nekdo jiny a penize??pokud neni clovek lenoch vzdycky vydela a matka da svemu decku prvni posledni!
karolina
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 16/10/2019 15:33 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57179
Re: věřila jsem alkoholikovi že přestane, jsem v tom Před 4 rok, 6 měsíce  
15 tyden, kazdy nema to stesti mit dva zodpovedne rodice zijici spolu, v cesku je to furt hendikep, proste ja vim ze to sama musim zvladnout on je to jeho vyber bud prestane nebo nebude mit rodinu!je to chtrej a citlivej chlap a ma rozum,takze zalezi i na jeho rozhodnuti!Ano budu si vycitat ze ma otce ozralu a pred tim ho uchranim, moje babicka byla narozena ve valce, vyrustala jako sirotek amminka a tatinek ji umreli do ty doby zila na zamku Jaromeřice se svoji rodinou,rodice ji umreli a dali ji do pestounsky rodiny,bojovala se zivotem sama, mela pet deti dva muzimela tri mazele ,prvni ji umrel a druhy pil-nezila s nim -ale mela dite s nim a treti posledni umrel taky!!mela 5 deti,na vsecko byla sama!!v zivote sem ji nevidela smutnou!!!!nikdy!!!milovala zivot i kdyz prozila hrozne hnusy. tech 5 deti nemolo ani jeden otce,myslis ze jim otec chybel urcite ano, myslis že by radsi si babicka rekla nez s akohlikem dite to radsi nic?dnesni spolecnost ziju v materialnim idealu a pohadkovym protoze nema nic nechybi!!Ale matk,ktera je takhle silna zaslouzi metal!!!!!!a deti diky nim jsem tu a další lide!!jak dokazala byt porad stastna??jakou mela silu!!!!pro dite je nejdulezitejsi byt milovano, mit co papat a do ceho se oblict!!!!!!!!!zit jako ozrala socka si uz clovek vybere v zivote sam!!to se nededi!!!
karolina
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter