Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...15
Dolů
Téma: Abstinenční priznaky.
*
#62790
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
To já taky nemůžu ležet. Celou noc sem chodil po venku. Teď se cítím celkem unavený ale usnout nejde. Mám od doktora doma atarax. Ten mě minulé pomohl ale už mi dochází. Tak sem si koupil bez přepisu nějaký Novo passit ale ten vůbec nezabírá. Chvíli lehnu, něco napíšu a zase si jdu ven zapálit. Dost mi pomáhá to psaní, když je s kým. Aspoň na to chvíli nemyslím. Nebo když si o tom z někým povídám. No ale doma už mě nechtěj moc poslouchat. Já to chápu. Vždyť si jen stěžuju. Tchýně tvrdí že to mám s té depky a alkoholem sem si to zase spustil. Já to vím a stejně sem si dal. Byly to mě narozky ale pak jsem nezastavil a pil od pátku až do středy. Teď trpím. Můžu si za to sám. Každá hodina dobrá ale nějak to neutíká. Mě ta televize vůbec nebaví. Mě nebaví vůbec nic. Už ať se to polepší. Nevím jak dlouho to může trvat. Ještě to není ani 24 hod. co nepiju.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62791
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Od včerejška sem do sebe dostal jen jeden banán. Dávám si nějake multivitamíny. Zle je pořád. Chtěl bych aspoň na chvíli usnout. Proč to nejde když sem celou noc nespal. Včera sem trochu polehaval protože sem nějak udržoval hladinku. Dnes už se chci s toho dostat. Čas ale nějak neutíká.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62792
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Neviem odkiaľ z Čiech si. Skús si nájsť na FB skupinu JAS. Jabloneckáý abstinenti. Majú tam nejaké videá. Zabiješ trochu času.

A k tvojmu stavu. Zažil som to. Akurát ja som nechodil po vonku, ale po byte. Keď už to trvalo na môj vkus dlho, zašiel som za lekárkou nech mi pichne apaurin alebo magnezium. To mi pomáhalo. Ale to bolo výnimočne, hanbil som sa. Väčšinou som to musel zvládnuť sám. Ten stav sa upraví, len musíš vydržať. Za žiadnu cenu si nevypiť!!!

Skús si to v hlave nastaviť tak, že nie čo nechceš-piť, ale čo chceš. Že chceš abstinovať. Ale v tom musíš byť tvrdý, nekompromisný sebec, egoista. Abstinuj 24 hodín. Deň po dni.

Nájdi si videá o abstinovaní, články. Aby sa ti to slovo ABSTINOVANIE dostalo do hlavy.

Nejde len o to, či si priznáš, že si alkoholik. Ale aj či sa s tým zmieriš, či to príjmeš ako súčasť svojho života. S pokorou, bez nejakých "Prečo práve ja" a pod. Aby si s tou diagnózou v hlave nebojoval. Bez toho zmierenia s tým, že si alkoholik, bez zmierenia so stavom v akom si a teda so sebou samým to nepôjde.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 26/08/2021 09:50 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62793
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Skús sa chalanov v Jablonci opýtať, či niekde v tvojom oklí nepoznajú nejakých abstinentov. Živá skúsenosť, so živým abstinentom, pomôže viac než vypisovanie.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62794
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Od včerejška sem do sebe dostal jen jeden banán.

Prinúť sa jesť!!! Nemyslím prasa na posedenie. Mne pomáhalo hoci len rožky, ktoré som zapíjal čajom. Nejakú polievku môžeš. Celý ten tvoj stav sú "porúchané nervy", prázdny žalúdok tomu vôbec nepomáha.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62795
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Mě je tak zle že se alkoholu už nikdy nedotknu. Já vím že sem to psal i minule ale už toho mám dost. To co dnes zažívám už nikdy nechci. Chci aby mě bylo dobře. Abych se po ránu nemusel strachovat jestli nafoukaný atd. Musím to vydržet. Děkuji všem za rady a sdílení zkušeností. Teď mi nejvíc pomáhají vaše odpovědi. Skupinu jsem našel ale čekám jestli mě prizvou. Dík za info. Každá minuta kdy si to tady čtu je dobrá. Aspoň trochu času. Já doufám že už se to bude lepšit.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62796
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Videa majú aj na youtube. Ak máš NB alebo počítač, nemusíš čakať kým ťa schvália.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62797
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Krtko, píšeš:
"Celý ten tvoj stav sú "porúchané nervy", prázdny žalúdok tomu vôbec nepomáha."

...odborne sa TOTO nazýva:
*rozvrat vnútorného prostredia*.


Okrem somatiky je narušená aj psychika a emocionálna stabilita.

Konsolidácia oboch zložiek trvá — nie je TO iba lusknutie prstov — a:
"ABRAKA-DABRA!!!"

Rovnako ako sa nikto neprepije do závislosti za jeden-jediný deň, tak aj vystrábiť sa z opice a oslobodiť od závislosti sú dva rozdielne dlhé procesy.

Každá procedúra je špecifická, hoci cieľ je spoločný = vytriezvieť!!!

Komplexno-kompletná úzdrava je náročný a nikdy nekončiaci proces!

"Raz alkoholik = natrvalo alkoholik!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62798
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Hlad mám ale sem úplně bez chutě k jídlu. Já teda nikdy nezvracim ale prostě ten žaludek to nedá
Zkusím do sebe něco pomalu dostat. Ale trpím strašnou nechutí. Ani ten banán ráno sem malém nesnědl.

Pak sem ho do sebe dostal ale první sem chtěl půlku zahodit. Potřeboval bych se prospat ale mám strach usnout. Za 24hod sem spal tak hodinu
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62799
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
JESŤ MUSÍŠ!!! Kľudný žalúdok, kľudná hlava. Tie 2 orgány sú navzájom prepojené nejako.
Samozrejme nič ťažké na žalúdok, aby sa netrápil.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 26/08/2021 10:58 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...15
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter