Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Je tohle alkoholismus?
#8217
Re: Je tohle alkoholismus? Před 12 rok, 1 měsíc  
Monno, co chceš slyšet?Uháněj od něj pryč!ON není alkoholik? Ve 23 letech pomočování, agrese, bláznění v noci...je to s ním moc zlé.On se jistě léčit nepůjde, bude jen horší, nevím, kde vzal ten názor, že alkoholik pije jen tvrdý alkohol, plete se.Nemá cenu s ním diskutovat,utíkejte od něho.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8218
Re: Je tohle alkoholismus? Před 12 rok, 1 měsíc  
Je mi líto.Váš přítel se stal alkoholikem s naprostou určitostí.Co s tím?Myslím,že by jste měla zapojit především svůj zdravý rozum.Vaše dítě si nezaslouží trpět.Zatím vidí opilého tátu a upakanou mámu plnou úzkostí a strachu.Vy jste v prvním případě matka až potom patnerka.Udělat všechno proto,aby jste byla se svým dítětem š´tastná by mělo být pro vás prioritou č 1.3´tastná a spokojená budete jen když od vašeho partnera odejdete.On má před sebou ještě dlouhou cestu plnou útrap a osobní prohry s alkoholem,který si sám zvolil.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8223
Re: Je tohle alkoholismus? Před 12 rok, 1 měsíc  
asi jsem si to jen nechtela priznat,porad jsem doufala ze vsechno bude jine, ze s eopravdu zmeni,kdyz jsem mu dnes rekla ze jsem napsala jednomu psychiatrovi z mistni nemocnice o radu, uz me zas posilal do patricnych mist,ze na nem porad jen vidim chyby,ze on se chova normalne...a porad jen kecy o pivu,hospodach, rikam na jare uz bude tepleji budem travit cas s malickym tak uz nebdues mit tolik casu glgat, nacez mi rekl ze on nikam nebude chodit :(jsem na to sama
Jenze jsem z rozvracene rodiny a kdysi jsem si rekla ze mit dite je zavazek a ze to musi byt to prave a na cely zivot, mit proste svoji rodinu,casem planovat dalsi ditko...dokonce padla rec o svatbe...ale....ted ma muj drobecek rok, vnima cim dal vic a desim se toho ze by mel koukat na to jak on pije doma,chodi do hospod a jeho si nevsima
Monna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8224
Re: Je tohle alkoholismus? Před 12 rok, 1 měsíc  
Monno, lepší sama s dítětem, ale v klidu, než s opilcem, v "úplné rodině" nefungující, jen ničící.Trpět budeš Ty, dítě víc, za Tebe i za sebe.Taťka bude v cajku, popíjet, bude mu fajn.Kašle na Vás, nechápeš to?Nezmění se!Nepřipustí si to, že by přestal pít, takže bude jen horší, a v jeho letech už je na tom moc špatně.Věř, že ho nezměníš, svatba, druhé dítě-ne!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20946
Re: Je tohle alkoholismus? Před 9 rok, 7 měsíce  
Dobrý den muj přítel pije co3dny bud je to pivo s kamaradama,pullitr vodky s dzusem s brachou,vino.proste si da cokoliv.a pak to začne-chrápání bych ještě přežila,ale v noci do mě kope,sprostě nadává,chová se jak13-letý dokonce se i vyčůral na koberec a ráno dělá že nic.Že si nic nepamatuje.Čurání svádí na dceru nebo na psa a jinak má slušný okno.Je z něj alkoholik?
petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20948
Re: Je tohle alkoholismus? Před 9 rok, 7 měsíce  
petra napsal:
Dobrý den muj přítel pije... Je z něj alkoholik?

Petra,

prečítaj si pozorne 40 príznakov podľa Jelineka a si doma.

(Tento web, téma: alkoholizmus.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter