Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56789101112
Dolů
Téma: Rada
#27372
Re: Rada Před 8 rok, 11 měsíce  
Kuku
Tohle jane chtěla, o to jí šlo. Teď píše trochu inteligentněji, ale to co tady prováděla z počátku bylo na odstřel. Ke zdi.
Je ve svém živlu, jak si tady s ní pěkně píšete a odpovídáte a hádate, až se z klávesnic kouří.
Selhali ste všichni.
Neměli ste vůbec reagovat.
jane2

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27374
Re: Rada Před 8 rok, 11 měsíce  
Jane napsal:
Líbo, nedalo mi to a ještě reaguji.
Musím, říct, že jsi mne na odchodnou rozesmála.

Trochu mě zamrzelo, že jsem si myslela, že je Kira inteligentní. Patří však do stejného pytle nezpracovaného ega. S touhou posuzovat, odsuzovat a nadřazovat se nad ostatní. Proto jim tak vadí lidé, kteří mají větší úspěch - ve všem.


Mna si Jane tiez na tvojom odchode rozosmiala. Odkedy sa posudzuje inteligencia cloveka podla toho, ci niekto suhlasi alebo nesuhlasi s Libou. A v com ze mi vadia tie uspechy ostatnych? Asi zavidim Libe to, ze bola uspesnejsia v tom, ze sa dokazala prepit dalej nez ja Ale pobavila si ma, dik.

Tento a aj predchadzauce 3-4 pripspevky nie su uz od povodnej Jane, dovolim si tvrdit, ze ak a nie su od Liby, tak od niekoho, komu hovori co ma pisat. Su tam vseky frazy, ktore Liba tak rada pouziva ako ego, zavist, AA, potlapkavanie po ramenach atd...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27375
Re: Rada Před 8 rok, 11 měsíce  
Jane 2 vacsina ludi nereagovala, ale niektorych svojou vulgaritou donutila k odchodu a Liba si ju este zacala zastavat a vyzdvihovat. Nehnevaj sa, ale na to sa uz muselo zareagovat.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27376
Re: Rada Před 8 rok, 11 měsíce  
Nikam to nevede. Za dnešek hromada dlouhých příspěvků. Někoho to možná víc nakoplo se nenapít a taky možná je to opačně. Závislost na alkoholu se přetavila na závislost na diskuzi. Nebylo dobře bez internetu, mobilu a sotva s pevnou linkou?
Má to vliv na psychiku, ikdyž je to jen takové psaní.
Líbilo se mi to o tom sebeovládání jak jsi psala. To je ono.
A zas dál.
jane2

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27377
Re: Rada Před 8 rok, 11 měsíce  
Toto forum mi pomohlo uvedomit si moj problem s alkoholom a preto za mna, nebolo lepsie bez internetu Mozno by som dnes bola na tom uz velmi zle.
A nemyslim si, ze tie prispevky su k nicomu. Je potrebne vyhranit, aka vulgarita sa tu bude tolerovat a co uz nie.
Zavislost na fore tiez si nemyslim, ze mam. Niekedy sa tu zopar dni ani nepozriem. Ale kedze pracuem na pocitace a niektore dni je to 12 hodin denne, tak obcas si sem odskocim na odreagovanie sa:)

Co sa tyka toho sebaovladania, to bola reakcia na tie primitivne a vulgarne prispevky. Na tie som ja nikdy nereagovala. Ale teraz som uz citila potrebu sa ozvat. Bolo mi luto, ze kvoli tomu, kam to az ti co maju toto forum na starosti, nechali zajst - tak odisli uz Anna, Mila, Stopka...Je to velka skoda.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27378
Re: Rada Před 8 rok, 11 měsíce  
Tak jsem si vše dočetla.Tady je každá rada marná.Kdo z jakých IP adres píše/možnosti multinicků /, zjistí administrátor velice snadno.Jestli chce s tím něco dělat, je věc druhá.Ano,všichni jsou alkoholici, všichni jsou stejní..ale přece jenom jsou to lidé z různých společenských vrstev,různého vdělání, vyjadřování a chápání. Proto i v komunikaci se budou lišit. Samozřejmě,někdo namítne,ža alkoholik na dně s demencí se vyjadřuje už stejně bez ohledu na vzdělání a IQ..jenže Ti sem asi moc nepíšou. Nechápejte můj příspěvek špatně, ale je to tak.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27380
Re: Rada Před 8 rok, 11 měsíce  
Tak asi poslední věc co bych chtěla říct.to si děláte srandu ne?jane jako první tady nadávala ať chcípnu,za druhé libo a jane,ano,jsme matky,ano,jsme alkoholičky ale kdybysme chtěly chlastat dál,nejsme tady!!!a jen aby bylo jasno jane,můžu upřímně říct,že dobrá máma jsem byla vždycky,vždycky jsem své dítě milovala a starala se o něj.tak jdi radši nadávat do ubožáků mámám s kočárkem,který denně vysedávaj v hospodě a pak se motaj domů,div dítě nevyklopí.taková já nikdy nebyla.ale na to ty nemáš,umíš machrovat jen tady u internetu,kde ti nemůže nikdo rozbít hubu.a kolik idiotů dětí týrá a nemusí ani pít.toť vše,buď zase chytrá a mluv jako dlaždič,to je bohužel výchovou,tak za to možná ani nemůžeš.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27381
Re: Rada Před 8 rok, 11 měsíce  
Kiro, klídek, Jane neznám, nevím vůbec kdo je, nelži!Urážíš, ale ty můžeš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27382
Re: Rada Před 8 rok, 11 měsíce  
Anno, nenech se otrávit, jestli chceš, napiš na můj mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27384
Re: Rada Před 8 rok, 11 měsíce  
Děkuji Anetko,určitě ráda napíšu,sem už ani nepolezu,jsem psychicky na tom super,jen toto forum mě dokáže vytočit,je to škoda,že to tu dopadlo takhle.jane si mne ruce a je velmi spokojená,tak ať si to tu nechá jako svoje forum,kde si může vybít svoje komplexy.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56789101112
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter