Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: jak jste se z alkoholismu dostali vy?
#7861
Re: jak jste se z alkoholismu dostali vy? Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj.vzpomněla jsem na období,kdy už jsem začínala mít problémy s pitím já.No přiznat si je?To mi trvalo hooodně let a stihla jsem se mezi nimi propít do konečné fáze.-To už jsem na foru psala.Ještě na počátku mého alkoholického popíjení jsem trpěla dilematem jak to se mnou a s mým pitím vlastně je.Opravdu jsem cítila,že to není v pořádku.Náhodou se mi dostal tenkrát i test na závislost,který jsem si i udělala.Vyšlo mi tam už tenkrát,že jsem závislá.Já ho hodila do koše-a řekla jsem kulový.Když nechci,tak přece nepiju.Tenkrát jsem byla ještě ten kvartální piják,který vydržel nepít bez problémů několik měsíců.JEN JSEM SI NECHTĚLA PŘIZNAT,ŽE KDYŽ SE NAPIJU?AUTOMATICKY SE DOSTANU DO TAHU.Zprvu ty tahy trvaly 2-3dny,později se začaly protahovat a intervaly mezi pitím zkracovat.Nechtěla jsem si přiznat,že NEUMÍM PŘESTAT TAK JAK TOMU BYLO DŘÍVE.Toto mi potvrzuje jednu věc-když už začnu o čemkoliv přemýšlet jako o svém problému-on to doopravdy problém je.JENOM MÉ PŘIZNÁNÍ JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ A NEJBOLESTIVĚJŠÍ-ALE BEZ NĚHO V PODSTATĚ NEJSEM SCHOPNA NIC UČINIT.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7893
Re: jak jste se z alkoholismu dostali vy? Před 12 rok, 2 měsíce  
Byla jsem taky v léčebně opakovaně.Zpočátku jsem měla pochybnosti o své závislosti.Později jsem opakovaně podlehla svému přesvědčení,že jsem vyléčená.Chodím ted´do spol.AA,pravidelně se setkávám s lidmi,kteří mají stejný problém.Jedním z důvodů je,že si s nimi opravdu rozumím a ten nejdůležitější důvod je ten abych nezapomněla,že jsem stále alkoholičkou-i když nepiju.Stále jsem ten ohrožený druh-i když ohrožený v podstatě sám sebou.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter