Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem?
#24867
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
Milý petrchu, má otázka zněla a zní.Co nakoplo některé z vás, že jste přestali pít?U mého ex nepomohli 3 léčby.Vždy po 12m se tam vrací zpět.Ani láska, zodpovědnost vůči dětem či rodičům.6-7 let je dlouhá doba aby to někoho mohlo nakopnout a zkusil přestat,byt na týden,měsíc,rok.
Julie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24868
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
Ok..sice jsem ti vlastně odpověděl, ale řeknu to tedy méně náročně (jako pro děti )...Někdo to nedokáže, někdo to dokázat nechce protože ho to na světě sere a někdo to dokáže až když mu daj půl roku života max. a někdo si to hodí sám...
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24869
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
..a když mu nepomohly 3 léčby do které kategorie by si ho asi tak zařadila?

jo a že mu nepomůže láska?co to je láska?pouze chemická reakce někde v mozku...bohužel chemická reakce někde v mozku po použití chlastu je asi tak 20x silnější..Bohužel
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24870
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24871
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
ano..ale to je to co píšu.Nic jiného mu nezbývalo..Protože pokud dle mého názoru má alkoholik i malinkou cestičku v hlavě že se může napít, tak ho prostě nezastaví ani nákladní vlak
Pakliže už je těsně před smrtí, někomu to pomůže..je to šílený a je to hnus trápit sebe a své blízké a nemít sílu s tím sám něco udělat
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24872
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24873
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
Ahoj,
Moje setkání s alkoholem bylo již cc ve 13 letech, od té doby se to stupňovalo, ale nijak mě to neohrožovalo. V 25 letech už jsem pil tak 6 piv denně a o víkendu v pa + so 10 piv + půllitr kořalky. První rozvod a život bez 2-letého syna. V 34 letech už to bylo cirka 8 piv denně + 1dcl kořalky a o víkendu pa – ne , nestačila jedna basa piv a litr kořalky. Druhý rozvod, to už sem začal přemýšlet, že moje pití a soužití s někým je problém. I přesto sem si řekl, žen je mraky. Ve 35 rozchod z další ženou, ve 36 další rozchod. Ve 39 letech po dalším rozvodu a život bez druhého syna ( 2 roky ) už jsem zdárně zvládal pít 10 piv denně + půllitr kořalky denně a víkend ? už ani nevím, prostě došlo pití a šel sem dokoupit, když sem nemohl jít, jel sem taxíkem. Výsledek ? Společenský pokles, nemožnost trvalého vztahu, problémy a pití na pracovišti + stálá absence nebo neschopnost, tím pádem slabé příjmy a pití na dluh, sousedské problémy. Ve 44 letech se přidali zdravotní problémy – deprese, halucinace, deliria, tachykardie … Nevím co to bylo, ale chodili ke mně domů andělé a odrazovali mě od pití s výhrůžky, že zemřu. Řekl jsem si jednoho dne loňského roku, že to zkusím léčit a udělal vše co bylo třeba. Začal jsem psát v té době i sem na chat. Udělal jsem to, protože sem sobě chtěl dokázat, že ještě umřít nechci, že chci ještě žít a něco prožít. Udobřit si rodiče, kolegy v práci, sousedy, začít se setkávat se syny. Prodělal jsem léčbu a 213 dní jsem se nenapil, jde to.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24874
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24875
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
Renčo,

Ano, přál bych si ještě soužití se ženou a třeba i s jejími dětmi. Myslím, že ještě není pozdě. Ale 45
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24876
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter