Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem?
#24877
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
Toď otázka ...

Jiné je seznamování ve 20, kdy ml. člověk nemá ostych a stále vyhledává zábavu. Jiné ve 30, kdy už tak ml. není a zábava opadává. A zase jiné po 40, kdy už je člověk ostražitý, moc se bavit nikam už nechodí a tak vůbec.

Štěstí by se mělo jít asi naproti, to ale já teď moc neumím
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24881
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24886
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
Ladislave, tvůj příběh je klasicky alkoholický, tak pití ničí životy.Nepodceňuj nějaké doléčování, abys neusnul na vavřínech, jistě máš možnost opakovaček v léčebně.Určitě máš nyní úplně jiný náhled na život, poznáváš znovu ten nový, bez alkoholu, a neboj, najdeš někoho, někde jistě je paní, co čeká na tebe.Vyraž ven, hledej, jen ne v hospodách, je ti teprve 45 let, ještě můžeš žít dvacet let s někým hezký život, užívej si s dětmi, chyběl jim střízlivý táta,když nebudeš pít, dokážeš neskutečné věci, zázraky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24971
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
Renata:Děkuji za konkrétní příběh.

Petrch:Nechci hodnotit do jaké kategorie spadá můj ex. Jen doufám a přeji mu,že se jednou probudí a postaví se tomu čelem.
V jeho případě, pomáhání rodiny placení fin. závazků, hlídání zda dochází do práce, zda nedělá průšvihy.. To vše je medvědí službou.
Julie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25038
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 2 měsíce  
Julko nemáš zač. Víš život je někdy nevyspitatelný a lidé také. Vše se chápat nedá. Porozumět můžeš pouze sobě a někdy i sám člověk neví proč vše tak dělá.

Není všem dnům konec....nebo se na ten konec ještě nedostal,aby mohl začít znovu. Někdo uvízne v puli cesty a neví nebo neumí jít dál a dojít do konce. V životě jsou různé nástrahy a ty brzdí průchodu dál. Ať je to nemoc nebo tragedie i závislosti...atd.

Rada na to není!!! Jsou jen osvědčený moudrá a umět jim naslouchat. Věřit tomu co chceme od života. Nebýt věčným hlupákem.
Renata pro Julku

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26434
Re: Jak se vzpamatovat ze vztahu s alkoholikem? Před 9 rok, 1 měsíc  
Je dobře, že jste se s ním rozešla, bude líp. Taky jsem měla a i teď mám takovou zkušenost.První přítel se rozhodně nechtěl jít léčit a tak jsem se s ním po nějaké době taky rozešla. Taky jsem si myslela, jak špatně skončí, ale funguje nějak dál a už je to asi deset let co nejsme spolu. Loni na jaře jsem si našla dalšího alkoholika, tenhle je ale trochu jiný, protože si sám přiznává, že je alkoholik a za 14 dní dokonce nastoupí na léčení. Donutila ho k tomuto kroku ale velmi vážná nemoc. Já myslím, když už s ním nejste, netrapte se tím, jak on skončí, já si myslím, že vám to už může být jedno. Snažte se vy být fit a nad věcí. Držím palce
Zdenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter