Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Přítel...prosím pomozte...
#9360
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 9 měsíce  
Pavluš, jestli Ti můžu poradit, přečti si knížku od Kateřiny Janouchový Nejbližší. Ta mi hodně dala. Pochopila jsem spoustu věcí, jak to v životě alkoholika chodí. Píše o sobě a svém manželovi - a nakonec to dobře dopadne. A pak si ještě můžeš přečíst Těžký život s alkoholikem, to je taky poučný dílo. Četla jsem si i od Londona Démon alkohol, smutný čtení, když se malý chlapeček opije a všichni se mu smějí...
Budeš potom silnější a nenaletíš mu na jeho triky. A že jich alkoholik má v zásobě! Držím palce Tobě i sobě, Sabina
SABI
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/06/2012 17:58 Provedl: sabi.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9361
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 9 měsíce  
Pavlo, on si to připustí, ale zatím nemá důvod si to připouštět. Já jsem si něco připustila až když se mnou přítel téměř nekomunikoval, byla jsem na obtíž mé matce a sourozencům, kteří se za mě styděli,v podstatě se na mě vykašlali a udělali to nejlepší, co mohli udělat. Dala jsem se dohromady a s přítelem opět funguju !!!
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9364
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 9 měsíce  
Pavlo,alkoholik si může připusti svoji nemoc jen za cenu přiznaných ztrát-to ještě ne každý.Toto je první předpokalad vůbec k tomu,aby začal chtít něco změnit!Ne všichni mají to štěstí!Pokud má kolem sebe lidi,člověka,který nedovolí,nechce a brání vůbec tomu,aby k došlo vůbec k poznání jakékoliv ztráty-takovýto člověk bohužel nemůže nastoupit cestu k uzdavení a svůj život prohraje-upije se!Zachránit může jen Bůh-a tím ty nejsi,ale chceš si na něj hrát.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9477
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 9 měsíce  
Dobry den,
zdravim vsechny pritomne, jak ty bojujici, tak vsechny blizke i pribuzne.
Nechci reagovat na prispevky vyse, jsem tady z obdobneho duvodu a prislo mi zbytecne zakladat nove tema.
Uz pres rok ziji s alkoholikem, znam vsechna rizika, uvedomuji si, ze pokud sam nebude chti, tak ja s tim nic nezmuzu, maximalne si necham znicit vlastni zivot.Nehledam radu, hledam jen male svetlo nadeje.
Vcera vse vyvrcholilo, nechci zabihat do detailu, ale hezke to nebylo.
Zijeme mimo CR a o to obtizneji se vse resi a ja nemam s kym mluvit. Je to vsechno beh na dlouhou trat bez viditelneho cile, ja vsak neprestavam verit.
Jsem jen strasne unavena a mam pocit, ze jsem sama. A tak jsem zabloudila tady, doufaje, ze se najde nekdo dalsi, kdo vede stejnou bitvu.
Vsem drzim palce, Vase uspechy mi davaji malinkatou jiskricku nadeje.
laskavydivakpromine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9480
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 9 měsíce  
Laskavý diváku, to jsme na tom obdobně. Jen s tím rozdílem, že já jsem se od přítele odstěhovala. Také stále doufám, ale už jsem někde četla, že alkoholik nemá budoucnost .
Když má náladu, tak o tom mluvíme. Už jednou v léčebně byl, ale selhal a vyhodili ho.... A teď se bojí. Bojí se těch stavů, které přijdou, když bude střízlivý. Pomoci mu není, musí chtít sám. A tak jen čekám, jak ta Kačka-Čekačka (ta se ovšem dočkala). Zdraví Sabina
SABI
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9481
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 9 měsíce  
Zdravím laskavou divačku.Nevím, kde žiješ, ale jistě tam jsou AA, zajdi tam, řeknou Ti, kde jsou Al-anon,určitě tam existují.Tam Ti poradí, jak se chovat k alkoholikovi!!!!!!!!!!!A Sabi, to, že alkoholik nemá budoucnost, je lež!Znám stovky alkoholiků, co přestali pít, žijí hezké, kvalitní životy, smějí se.....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9482
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 9 měsíce  
Já znám alkoholika jenom jednoho - toho svého . A ten teda rozhodně budoucnost nemá, jestli s tím nepřestane. Ale samozřejmě stále doufám. S
SABI
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9484
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 9 měsíce  
Pro lidi,kteří žijí se závislou osobou jsou kluby ALL ANON.Myslím,že AA vám může dát nahlédnout do hrůznosti alkoholické nemoci vašeho přítele.V ALL ANONU najdete podporu ,spřízněnost duše a pochopení,ale též sílu a odhodlání,které ted´potřebujete ze všeho nejvíc.V každém případě zvažujte své rozhodnutí jestli a proč chcete v tomto vztahu vytrvat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9491
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 9 měsíce  
Nerada , ale musím opravit Janu, jsou to Al-Anon.Mívají setkání v Brně, Praze, Ostravě.Jistě jsou na internetu telefon. čísla na spojení s nimi, poradí i tak.Nebo-Ostrava-Květa-723 728 833. Praha-Veronika-608313 787. Brno-Eva-733719 404.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter