Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Mamka alkoholička
#11009
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 7 měsíce  
Ano jdeme k psychiatrovi. Ještě jsem to mámě neoznámila,tak jsem přemýšlela že bych jí ani nic neříkala a že jí tam vemu rovnou aby se nějak tomu nechtěla vyhýbat.. A na její lži já už jsem zviklá jen to občas zabolí I lékař mi také říkal že je pravděpodobnost že bude lhát při dalším vyšetření.. Prý právě bude lepší když tam pudu nejdříve já a pak obě.. Jen z čeho třeba budu zklamaná že se tady budu snažit a ona to ani neocení že jí chci pomaci. A na léčení nepůjde. A dá si další skleničku na žal.. Tak nazývá své skleničky z dalším vínem.. děkuji Iva
Iva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11012
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 7 měsíce  
Ivo,vy to přece neděláte proto,aby to ocenila vaše máma.Vždyt´to děláte právě proto,že potřebuje pomoc-víme to my-ona si to těžko přizná,když pije.Děláte to pro sestřičku,aby měla normální mámu.Děláte to pro sebe,protože taky toužíte mít mámu spolehlivou a v pořádku.Děláte to nejlepší,co se dá-to mi věřte.Máma až se dozví,kde s ní půjdete bude mít řeči,bude zlá-na to nehledťe.Řiďte se svým srdcem a svědomím.Držím palce.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11015
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 7 měsíce  
Jistěže to neocení, zatím, s tím počítej, ale možná nastoupí na léčení, a pak bude ráda.Nečekej vděk, je to mamka, je normální, že jí chceš pomoc, ne?Je to těžké, viď?Vážím si Tvé snahy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11018
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 7 měsíce  
Ano chci aby má malá sestřička měla svou mámu jakou si zaslouží a Já taky. ještě jsem nezašila abych šla z nějakým problémem za svojí mámou jako jiné holky.Toto mi nahrazovala babička a má teta,sice mi pokaždé poradili,pomohli ale není to jako od mámi. Musím očekávat od své mámi že si vyslechnu nějaké krutosti ale musím se postavit na nohy a bojovat a lepší Mamku.. Děkuji moc že mi odepisujete na mé odkazy pokaždé mě to nakopne a dodá sílu Moc děkuji.. Iva
Iva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11020
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 7 měsíce  
Ivo.I vy jednou budete máma.Máte aspon´zkušenosti jaká by máma neměla být a možná tím budete lepší,rozumnější a chápající!Berte to jako dar pro vás.Ten kdo toto všechno má?Nad tím tak neuvažuje.Ale vy musíte!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11041
Re: problémy s alkoholem u syna Před 11 rok, 7 měsíce  
Můj syn začal mít problémy s alkoholem už v 16ti letech. Opil se jen občas. Začal mít problémy ve škole. Dokončil druhý ročník a třetí musel přerušit jinak by ho ze školy stejně vyloučily. Stále jsme nevěděli kde na pití shání peníze až jednou náhodou jsem objevila lístek ze zlatnictví a poté jsme zjistili, že prodává zlato, které jsme měli doma. Vše jsme nahlásili na policii. Poté se začal chovat úplně normálně a my jsme doufali, že se vše snad obrátí k dobrému. Podařilo se mu udělat si svářecí kurz a sehnat si práci.Po nástupu do zaměstnání se mu začalo stávat, že zašel s kamarády do hospody, ale už se nedokázal vrátit domů včas, aby vstal do práce. Před čtrnácti dny se opil tak, že do práce zase nešel, Zašel si k lékaři pro neschopenku, ale po ukončení ho z práce stejně vyhodili.Navíc mu lékař zjistil cukrovku. Když nepije tak si problém uvědomuje, ale vydrží to jen chvíli. Říkala jsem mu, že ten jeho problém asi sami nezvládneme, že by potřeboval odborníka, ale nechce. Včera si sbalil dva tisíce a odešel a do rána nebyl doma. Už na to přestávám mít sílu. celé noci nespím a jen čekám co zase bude.Jsem z toho nešťastná a stále přemýšlým, kde jsem udělala chybu.Hodně lže i když ví, že se lež vždy provalí. V letošním roce v květnu mu bylo 18 let. Jeho otec měl s alkoholem také problémy. Rozvedli jsme se kvůli pití, když byly synovi 4roky. Má ještě staršího bratra ten se vyučil našel si práci a žádné problémy s ním nebyly. Velice mě to trápí a vůbec nevím jak by bylo nejlepší tento problém řešit.
pavlína 11

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11052
Re: problémy s alkoholem u syna Před 11 rok, 7 měsíce  
Dobrý Den paní Pavlíno úplně vás chápu toto zažívám samé,sice nemam děti ale zažívám to ze svojí matkou zajděte sním k psychiatrovi a tam se teprve uvidí jaký má problém a nebo si tam uvědomí že by měl jít na léčení. Já bojuji a zdraví své mámi a oto abych měla mámu jakou jsem dlouho neměla A určitě se nebojte otom mluvit Já jsem se nejprve styděla jakou mam mámu ale mlčením se nic nevyřeší.. Dnes jsem zažila docela dobrý pocit když se mě někteří lidé zeptali na mámu a já jsem otom mluvila,co se vlastně děje a je to velká úleva.. Iva
Iva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11054
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 7 měsíce  
Ivanko kéž,by to bylo tak jednoduché u vlastní mámy jako u syna.Jednoduché to není nikdy.Nehledě,že děti opovrhují pomocí svých rodičů-cítí se být manipulování jimi.Proto je tato pomoc ošemetná a může více zkazit než pomoct.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11675
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
Zdravím,tak jsem zase zpět,moje mamka nastoupila léčbu 20.8. a já měla úžasný vnitřní klid,blíží se konec její léčby a můj vnitřní neklid je zpět.Mamka je na léčení spokojená,má naplánovanou každičkou minutu,kolem sebe lidi a stále se kolem ní něco děje.Moc se těší domů a já mám děsný strach.Bydlí sama a vánoce na krku!!!!!!!!!!!!jenom pro obraz-Mamka je kvartál.alkoholička 25 let a pil i můj táta(zemřel 12.5.2011-pili tahem téměř 2 měsíce,selhaly ledviny,zlomená ruka,otrava krve a smrt)Nevím jestli dokáže abstinovat,pokud ne,nevím jestli jsem schopná vše prožívat dál,jsem unavená,alkoholiky nanávidím,mám pocit,že mamka alkolička je snad boží stest(omlouvám se,že se rouhám,ale cítím to tak.
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11676
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
omlouvám se za chybu "boží trest"zase brečím,skoro nevím na klávesnici
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter