Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Mamka alkoholička
#11698
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 5 měsíce  
mŮJ PARTNER -OTEC DĚTÍ JE PO SMRTI.bYL ALKOHOLIK,UŽ KDYŽ JSEM HO POZNALA.nIC NA SVÉM ŽIVOTĚ NECHTĚL ZMĚNIT-A TO HO STÁLO ŽIVOT.uMŘEL NA NÁSLEDKY SVÉHO PITÍ!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11699
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 5 měsíce  
Myslela jsem si, že Ti jde Katko o mámu, jak jí pomoc, podržet.Chápu, že jsi zahořklá, naštvaná, že jsi s i prožila hrozné věci, jenže se moc mýlíš, alkoholismus je opravdu nemoc, nevíš o ní nic, jen, že Tobě bylo ubližováno,řešíš tu vlastně sebe, ne mamku.Moc by Ti pomohli na Al-anonu, tam bys pochopila víc o naší nemoci, asi nebudeš ani chtít.Mámu čekají těžké chvilky doma, tak jí aspoň neubližuj těma hloupostma, co píšeš sem.Neznalost neomlouvá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11701
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 5 měsíce  
o jakou hloupost se jedná?já řeším hlouposti,to myslíš vážně?o těžkých chvílích bych mohla vyprávět a pomáhala jsem téměř 20 let,a Ty jsi Libo kdo?dítě alkoholika,partner alkoholika,alkoholik nebo psycholog,že to máš takhle srovnané?
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11702
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 5 měsíce  
Libo,promiň,"o naší nemoci"jsi alkoholička,tak je mi to jasné.Tak hodně sil.
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11705
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 5 měsíce  
Jsem dcera alkoholika, tatínek se upil.Já jsem alkoholička, 8 let nepiju ani kapku.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11706
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 5 měsíce  
Kdybys mámě odpustila, moc by se Ti ulevilo.Nenávist Tě užírá, trpíš, trápíš se.Co bylo, nikdy nezměníš, dívej se na to, co bude, máma Tě bude potřebovat, odpusť jí, zapomínat nemusíš, a uvidíš, jak se Váš vztah změní.I měsíc života stojí za to.Bojíš se jistě zklamání,jsi už vyhořelá, jenže ten chlast, co mamku dostal, je silnější než ona, než každý člověk.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11709
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 5 měsíce  
20 let jsem jenom odpouštěla,modlila se,bála se,snažila se se vším vyrovnat,jsem jenom strašně unavená a nevím co jsem ještě schopná vydržet,byla bych šťastná,kdyby se máma už nikdy nenapila,ale je tu i druhá možnost a té se moc bojím,když si pomyslím,že jí uvidím opilou,že mi bude zase v opilosti několikrát za den volat,budu se o ní bát každý každičký den,volat rychlou........život s rodiči alkoholiky moje sestra nezvládla a léčí se na psychiatrii a já jsem taky jenom člověk(vždy jsem byla TA silná,co přece všechno zvládne) ale je toho na mě už moc,je to hřích?
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11710
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 5 měsíce  
Katko velice dpbře Vám rozumím.Vy jste se dostala do pasti SPOLUZÁVISLOSTI na matce jajích stavem.Pokuste se sama vyhledat psychologa,spolupráce s nám Vám může pomoci najít ztracený klid i vnitřní rovnováhu a sílu,kterou potřebujeme všichni.Strach a stavy úzkostí spouštějí deprese a beznaděj,kterými nyní trpíte.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11711
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 5 měsíce  
zatím stavy smutku zvládám sportem-cvičení,spinning a běhám každou neděli 10km(teď na podzim je to super
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11712
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 5 měsíce  
Katko, dokázala bys ses mamky vzdát?Taky by to bylo řešení.Uvidíš, jak se bude máma chovat po léčbě.Pak už jí nech teda osudu.Máš svou rodinu, život.Nic stejně s jejím pitím neuděláš, když bude chtít pít, tak bude.Vyměň telefon, přeruš styky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter