Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Potřeboval bych poradit jak přestat pít
#11857
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 11 rok, 5 měsíce  
Děkuji Vám za rady,snad to zvládnu a snad mě čeká lepší život než tedˇ ,ovšem věřím,že to bude hodně těžké,zdlouhavé,ale bude to stát za to..pak napíši jak to jde,mějte se krásně
Sob
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11858
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 11 rok, 5 měsíce  
To, že to je těžké, je pravda, jenže výsledek stojí za to.Ta abstinence je krásná, těžko se to popisuje, protože to vypadá, jako kecy, sama jsem jim kdysi nevěřila, dnes vím, že bych už neměnila.Zjistíš, jak je krásně na světě!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14452
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok, 9 měsíce  
Dobry den prosím o radu již několik let mám velky problém s alkoholem ten démon jménem alkohol mě Malem stal muj život jak se řika nechlastám deně ale tim že sem muzikant tak skoro každý týden sem pil do němoty ta ostuda místo abych bavil lidi na svatbě zabavě tak spím za stolem a to někdy už po 22:00 kdy se lidi začinaji bavit už několikrát sem stým bojoval lidi mi dali několik šanci 3x sem to vydržel ale poslední akci to byla katastrofa ožral sem se hodně brzo bylo tam asi 150 lidi no hnus ještě těd se za to sám proklinam nejhorší je na tom že beru za svoje hrani na saxofon s moji kapelou nemale peníze vždyť je to moje Prace taky mě to živi jezdím po světe svoji hudbu miluji je to muj život mě posláni miluji stat na jevišti ale už nevím jestli mám šanci lidi z meho okoli na mě nadavaji že mě už nepozvou na žádnou akci nebo vy jak to skonči alkohol mě neničí jen moji milovanou praci ale taky sem se minuli rok naboural ožrali samozřejmě měl sem 2.5 promile auto na šrot a ja se podruhé narodil alkohol mě taky malem stal moji milovanou rodinu nebo sem si v chlastu našel milenku další katastrofa kterou mi moje manželka vyčita do dnes ma vůbec cenu pokračovat hudbu miluji i svoji rodinu už 2 měsíce abstinuji odehrál sem 2 koncerty a v pohodě tak nevím mám sotho velké deprese nebavi mě po te ostudě ani hrát na saxofon ale pořad si řikam že je to na mě stim bojovat a prostě nechlastat děkuji za odpověď .
Honza 76

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14453
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok, 9 měsíce  
Honzo, určitě s tím něco dělej, ztratíš kvůli alkoholu vše, to už ale víš, viď?Zkus nejdřív AA a antabus, pak léčebnu!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14494
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok, 9 měsíce  
Já si myslím, že bys měl nastoupit do léčebny. Člověk si totiž doma řekne, tak pro dnešek si dám, zítra začnu abstinovat. V léčebně Tě naučí být bez alkoholu a pokud to opravdu chceš - nepít, zjistíš, že jsi udělal jen dobře. Není to žádná ostuda požádat o pomoc. Nejtěžší je první krok. Pak člověk musí umět nazývat věci správnými jmény a umět o problémech mluvit.A když to dokážeš, budeš na sebe neskutečně hrdý.Ti, co Tě mají rádi a kterým na Tobě záleží to zajisté ocení a také se jim nesmírně uleví.
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14501
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok, 9 měsíce  
Ahoj, nevim kam to hodit, tak zrovna sem by to šlo... blog jednoho alkoholika pro ty, kteří zvažují léčbu i pro ostatní zbyneksklenicka.blog.idnes.cz/
je tam celkem zajímavě popsaný i delírko, jak se tu pořád na to někdo ptal
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14502
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok, 9 měsíce  
jo a Líbo, všimni si, je to tvůj jmenovec )
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14505
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok, 9 měsíce  
Do mé rodiny nepatří.A nevím proč mně jeho psaní vadí, něco mně tam nesedí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14511
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok, 9 měsíce  
Jé, díky za ten blog, mně se naopak styl psaní líbí:) Škoda, že už nepíše...ale vlastně co, já už taky nevím co bych pořád dokola povídala o tom, co s alkoholem bylo. Je fajn jít dál a žít konečně naplno.
Natálie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14548
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok, 9 měsíce  
Chlast je svině ,která se nedá korigovat.závidím těm kteří to umí.
Roman

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter