Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...13
Dolů
Téma: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat
#10767
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Milý Davčo,
mám zkušenosti, že psychiatr je dobrý pouze na předepsání antidepresiv, ale rozebrat Tvé emoce,cíle pomůže spíše psycholog.Požádej svého psychiatra,aby Ti napsal doporučení k psychologovi.Vykašli se na alkohol pokud můžeš.U Tebe určitě ještě není fyzická závislost, ale psychická.Nedostaň se tam, kde jsem byla já...za svůj život zodpovídáš jen sám sobě a pokud si ho pos... děkuj jen sám sobě.Seber tu sílu a začni dělat sám sebe šťastným. Věřím,že to dokážeš.Jsi mladý, zvládl jsi maturu a věřím,že v momentě,kdy se rozhodneš udělat něco pro sebe, budeš mít 50% za sebou...Takže v první řadě si ujasni,co bys od života chtěl.Určitě nechceš v životě jen přežívat,ale něco Tě baví,něco Tě dělá šťastným. Za tím jdi. Víš, porozhlédni se po nějaké práci,byť úplně jiné,než jsi vystudoval. Ber to jen jako obstarávání peněz a abys doma nezcvokl.Není nic horšího, než když jsi stále doma... pak sebedůvěra klesá a začlenění do společnosti je horší. Změnit zaměstnání můžeš vždycky. Hele, podívej se ven, svítí sluníčko a každý den může být lepší. Každý den můžeš zažít něco hezkého.Odhoď tu chlastovou berličku, vždyť ji nepotřebuješ. Dělej malé krůčky a raduj se z nich. Malé krůčky pak tvoří ty velké a pak zjistíš, že jsi už někde jinde... takže krásný den a hlavně nebuď moc doma...uvidíš kolem sebe tolik krás.... vím o čem mluvím
Mojra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10773
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Myslím,že Davidovi jsou naše dobře míněné rady ukradené.Vypadá to,že si svoji cestu do záhuby našel.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10778
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Paní Jano,souhlasím,že všechny rady jsou Davidovi ukradené.
Moje a určitě i jiné babičky z té "zaostalé doby"jak David psal,sice neměly internet,ale měly selský rozum a jedno staré dobré přísloví se na Davida hodí-na něj platí"dlouhej bič a malej dvůr"-lituju jeho rodiče,i když se možná na tom taky podepsali.Nevím-nesoudím.
Podle mě potřebuje konečně začít pracovat.Jestli odmaturoval,nebo ne není vůbec důležité.Maturitou inteligenci nikdo nikdy nezískal.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10789
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Je to smutné.Alkohol nedá vyrůst a dospět nikomu.Být dospělý jenom lety je málo.A právě David má co dohánět a řešit.Už vůbec ne alkoholem ale na patřičných odborných místech.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10790
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Ano,stoprocentní souhlas!
Když jsem včera psala o té maturitě,psala jsem i o sobě.Mám 2 maturity,na střední a vyšší odborné škole a chlast mě dostal na úplné dno-proto jsem o tom psala,aby si to každý uvědomil-není to o vzdělání,chlast dostane každého,nejen bezdomovce,jak si mnoho lidí naivně myslí.
Zdravím-Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10791
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Tak tak.Helo já šla poprvé do léčebny,čekala jsem mříže a zdevastované lidi pod lidskou úroven´.Mříže se nekonaly,zdevastovaní jsme byly chlastem,magistry,lékaři,inženýrky,zdrav.setry,učitelé..Sama jsem žasla.Alkoholismus si nevybírá,stejně jako nešetří nikoho z žádné skupiny lidí.Jde mu jen o život každého závislého.Dříve se mi slovo alkoholička příčilo.Připadalo mi jako doživotně vypálený cejch.Styděla jsem se z hlouby duše za svoji nemoc.Před rodinou,před celým světem.Dokud jsem měla tyto pocity a tento vztah k sobě,ke své nemoci?NEDAŘILO SE MI PŘESTAT PÍT!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10792
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Paní Jano,
jste upřímná i já budu.Když jsem po prvé(a bohužel ne naposled) před hodně dávnými lety skončila na záchytce,taky jsem si myslela,že jsem něco víc,než ta,kterou našli někde na ulici(byla to Chorvatka),chovala se tam prý oproti mě strašně-říkali mi to potom při propuštění-pořád bouchala do dveří...
Tehdy jsem si ještě myslela(naivně),že jsem já ta chytřejší.Nebyla,dneska to vím,byly jsme na tom i pro ten personál obě stejně-obě alkoholičky.
Byla jsem na té záchytce celkem 3x!
Naštěstí jsem se včas vzpamatovala,díky mé lékařce-ale nechci se opakovat,to už jsem sem psala několikrát.
Možná,že i někomu pomůže fakt,co se stalo u vás na Ostravsku s pančovaným alkoholem-četla jsem to na internetu.
Dávejte si všichni pozor,ten chlast za váš život nestojí!
Helena
Helečna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10793
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Paní Jano,
omluva-ne Helečna,ale Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10794
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Není lepší alkoholik a horší alkoholik Je jenom alkoholismus u každého,kdo má problém.Tu lavinu s pančovaným alkoholem také sleduju.I já po ránu nepohrdla trafikou,které je otevřená nejdřív.Kolikrát jsem cítila denaturovaný líh.Normální člověk by to šel vrátit.Já to vypila-musela jsem.Dnes si říkám,že při mně stáli a zcela určitě stojí stále všichni svatí.Je to tragedie a hovada,kteří pro zisk nehledí na lidské zdraví a už vůbec život.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10843
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Vzkaz smazán administrátorem.
Davča

Poslední úprava: 02/10/2012 13:49 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...13
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter