Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...13
Dolů
Téma: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat
#10844
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Vzkaz smazán administrátorem.
Davča

Poslední úprava: 02/10/2012 13:39 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10845
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Aha, takže Ti jde i invalidní důchod, abys nemusel pracovat!Ono v té práci bys musel být taky s cizími lidmi, a dokonce pracovat,což je nemožné, viď.?Na tuto diskuzi nepatříš, lituji Tvé rodiče, a sám bys zasloužil aby Tě neživili, nestarali se, zkus to sám. Ráda bych Tvé rodiče poznala a poradila jim, co Ti pomůže.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10846
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Davide,co tak zamyslit se nad tím proč to tak bylo.Proč tě rodiče dávali mezi cizí lidi.Myslím tím jesle,školku,školu?Oni se doma na zadnici neváleli.Myslím,že chodili a chodí do práce,aby nějakým způsobem přispěli celé společnosti,dostali výdělek,kterým zajišťovali veškeré potřeby spojené s domácností-tím také a myslím,že především ty tvoje.Aby jsi měl to co mají i jiné děti,aby jsi netrpěl hlady aby ses mezi dětmi cítil dobře-což se ti zřejmě nedařilo.Chtěl jsi trpět z trucu-tak jsi trpěl a trpíš!Toto byla a je tvoje volba!Neznám tě davide-ale dle mého jsi veliký sobec,který myslí jen na sebe.Nedokáže myslet na druhé.Možná,že jsi tak rozmazlený.Kdo tě tak rozmazlil?Asi rodiče.Určitě ne z nenávisti,ale z lásky.Ale té opičí!Tak co ještě říkáš?Měl jsi všeho plnou prdel,měl jsi až nadbytek všeho oproti jiným dětem.Na úkor toho,že rodiče na tebe neměli tolik času,kolik sis přál.Všechno v životě je na úkor něčeho.Tví rodiče jednali jak nejlépe sami uměli a chtěli ti zajistit to,co se jim zdálo,co považovali pro tebe za nejdůležitější.Dnes by ti oba měli stáhnout kalhoty a dát pořádně na prdel.Myslím,že by ti to zvedlo lajnu a vzpamatoval by ses okamžitě!!!!!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10847
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Prosímvás dámy, tady je snad jasné, že nejde o lenost nebo rozmazlenost. Davide, ty potřebuješ odborné psychiatrické vyšetření, řekla bych, že i režimovou resoicializační léčbu, minimálně na pár týdnů ne-li měsíců a následně pokud začít pracovat, tak v nějaké chráněné dílně. Tohle nejsou pocity a názory zdravého dospělého člověka, to se na mě nezlobte a alkohol tady je jenom snaha o únik... zrovna tak dobře se můžeš pokoušet o to, získat invalidní důchod na cukrovku a vzájmu toho se cpát čokoládou.
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10848
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Super Hanko, konečně názor co má hlavu a patu.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10849
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Davide,
má stoprocentní pravdu Liba i Jana!
Děkuj Bohu,že Tě zatím rodiče živí.Ono je krásné říkat,nechci do práce-jsi jenom líný!Kdo tě bude živit?Každý chodil do školky,do školy a každý normální člověk chodí i do práce.
Tvoje rodiče opravdu lituju,už jsem to sem jednou psala.Ty potřebuješ pár facek-naše babičky z té "zaostalé doby" říkaly přísloví,které platí pořád-dlouhej bič a malej dvůr.
Nevymlouvej se na žádné psychické problémy a začni makat!!!
Vím,o čem mluvím,mám takového souseda.Taky pořád chtěl do invalidního důchodu,až se tam díky jeho mámě protekčně dostal a dneska sedí od rána v hernách,mámě krade peníze-on přece nebude tak blbej,aby pracoval.To je Tvůj případ.
Nehledej ani psychiatra,ani psychologa-hledej práci.
Divím se,že Tě ještě rodiče nevyhodili.Já být Tvou mámou bych to udělala už dávno!!!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10850
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Hanko,
David nepotřebuje žádné vyšetření-přesně jak psala paní Jana-potřebuje pár facek-dlouhej bič a malej dvůr.
Lituju jeho rodiče-já bych ho už dávno vyhodila-je to normální línej a vulgární spratek!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10853
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Nevím jak Vy, ale já z Davidových příspěvků mám spíš pocit, že se náramně baví na Váš účet.Nezdá se Vám, že spíš jde o nějakou provokaci a Vy jste mu nalítli? Mně ano.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10854
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Anonyme,
a víte,že máte asi pravdu?Normální člověk se takhle nechová.Už jsem dost stará,ale asi jsem mu nalítla taky.
Jsou opravdu jenom 2 možnosti-buď je tak blbej a nebo si dělá srandu-v každém případě na něj kašlem,ne?
Hezký večer
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10855
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Vážení, já bych Davidovi přála, aby si dělal srandu... ale pokud... pokud!!! si jí nedělá, tak vaše rada, dát mu pár facek a vyhodit ho z domu, je stejně efektivní jako poradit nemocnému s endogenní depresí ať si koupí psa a začne chodit běhat! Bohužel podobné pocity může mít schizofrenik nebo jinak vážně duševně nemocný... netvrdím, že je to tenhle případ, ale ať je to jak chce, pár facek ještě nikdy nikomu nepomohlo, tím jsem si jistá! omlouvám se, ale jsem na tyhle rady "zdravého selského rozumu" dost alergická
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...13
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter