Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...13
Dolů
Téma: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat
#10884
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Předpokládám Libuš,že jsi chtěla napsat že ho chcete dostat ZE SEBELÍTOSTI.Dobře víš,že sebelítost zabíjí nejvíc.I já píšu rychle-často to po sobě nečtu.Večer už při lampě.Kotě,co jsem pořídila mi skáče po klávesnici.A kolikrát se sama divím,co jsem sem naťukala.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10885
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Omlouvám se, ale trochu mi tady ty názory na kluka, ať už si dělá srandu nebo je nemocnej, připomněli dobové dokumenty z let sedmdesátých, kdy si uvědomělé důchodkyně stěžovaly na mládež, která se nějakých způsobem vymykala... jojo, makat do fabriky a hlavně klid na práci co?
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10886
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Hanko, chtěla bys takového syna?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10887
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Pokud bych se rozhodla, že chci dítě, musela bych počítat s tím, že může být i takové... Btw. taky jsem nechtěla bráchu schizofrenika a mám ho... a víte co? vystudoval na UK práva, je fyzicky zdravý a léta kompenzovaný na antipsychotikách, tedy bez potíží. Nicméně chodit do práce mu připadá stejně příšerné jako možná tady Davidovi, tak máinvalidní důchod... jeho důvody, by se vám taky nezdály... a pokud by na něj nějaká primitivní pavlačovka měla kecy, že je línej, tak jí, milá paní, pošlu hezky rovnou do prdele
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10890
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Ani jedna neznáme toho kluka, já tvrdím, že si z nás dělá srandu, a na tuto diskuzi nepatří.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10891
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Vzkaz smazán administrátorem.
Davča

Poslední úprava: 02/10/2012 13:52 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10892
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Vzkaz smazán administrátorem.
Davča

Poslední úprava: 02/10/2012 13:51 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10893
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Vzkaz smazán administrátorem.
Davča

Poslední úprava: 02/10/2012 13:51 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10894
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Davide-dospělý člověk je za sebe zodpovědný.Neutíká k ničemu.Ty volíš útěky od reality(marihuana,alkohol)Máš zcela jistě právo na svoje názory,promin´mi,že prohlásím,že jsou stupidní.Tvoji rodiče nechcou žít ze sociálky chtějí seberealizaci-mají na to právo.Chtějí mít fin,zajištění-mají na to právo.Chtějí žít normálně tak jak žije většina lidí-mají na to právo.Ty trpíš sociopatickou poruchou osobnosti.Máš fobii z lidí.Toto se dá běřně léčit formou psychoterapie a léků.Nejsi schizofrenik.Možná jsi potřeboval jiný přístup.ALE TO JSME ZCELA JISTĚ POTŘEBOVALI VŠICHNI.Já si taky můžu stěžovat na to,co jsem od rodičů nedostala,co mi v dětství chybělo-mohla bych je za to vinit do konce mého života.Pomohlo by mi to?Vůbec ne!Přijala jsem jejich nedokonalost,stejně jako tu svoji.Přijala jsem ,že dělali to,co uměli,to co mohli,tak jak si masleli,že je správné.O zbytek jsem se musela postarat sama a dávat si to sama,učit se to aplikovat sama.A ruku na srdce-jsem také rodič.Mám 4děti.A udělala jsem také tisíce chb ve výchově.Nechtěla jsem,ale udělala.To vím až dnes.Mé děti se s tím musely také poprat a o tom je život.Ví,že je miluju,stejně jako ví,že jsem také ten člověk který v životě dělá chyby.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10897
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Davča si doufám namluví romku, bude žít v ráji, přejme mu to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...13
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter