Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...678910111213
Dolů
Téma: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat
#10972
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Naprostý souhlas,vše se vším souvisí a každý si může podle jednotlivých reakcí udělat svůj úsudek. Ani z hlediska Davči není diskuze zbytečná. Vše se vším souvisí, každý si svoje najde, ať v řádcích či mezi řádky.
A.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10973
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Co se týká Líby a jejího přístupu.Nerada bych aby se diskuse opět zvrhla.Rozumím jejímu přístupu.Alkohol se s nikým nemazlí,nemá slitování.Je to nesmírně krutý a zákeřný protivník.Mazlit se s někým se nevyplácí-vůbec to nepomůže,stejně jako litovat.Liba ví,že je třeba nastřelit v době,kdy je druhý přístupný,využít chvíle dává do toho všechno.Dokonce i svoji soukromou e-mail adres,když si myslí,že je třeba.Ohrožuje se tím nesmírně,protože je také alkoholička,stejně jako ostatní,kteří dokážou využít tohoto prostoru,který soukromně nabídne k pomoci a sklidí od jiných soukromně nadávky od jiných,které by si na veřejném foru nikdo nedovolil.Ti co chtějí soukromně pomoct si vůbec tuto skutečnost neuvědomují,je jim to srdečně jedno.Ona se s tím musí vypořádat-a jestli je její reakce trvdá-a přeposílá do AA-rozumím tomu a vůbec se nedivím.Já a ještě pár zde a nejen zde vystupuju pod svým celým jménem.Jsou za tím roky mé práce,kdy jsem se přestala stydět za sebe,za to,že jsem alkoholička.Ovšem svoje soukromí v podobě zveřejněné e-mal adres bych zvážila a přeposlala každého osobně na skupinu AA-stejně jako to dělá ona!Ona se neskrývá za přezdívkou-ona do záchrany každého dává sebe samu,takovou jaká je-otevřeně-já před ní smekám.Kdo z vás by byl toho ochoten?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10974
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
No, jestli chce někdo soukromě sprostě vynadat mě ať tak učiní na adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Michal Pooh
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10975
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Paní Jano,pokud jde o paní Líbu,plně podepisuji to,co jste teď napsala.Vy a nejen Vy dobře víte,že já jsem byla jedna z těch,která jsem s jejím přístupem a hlavně s jejím věčným doporučováním AA vůbec nesouhlasila a svůj názor na ní jsem na tomto fóru dost jasně vyjádřila.Ale právě díky tomu,že jsem si tady našla její mail,napsala jsem jí soukromě a hodně věcí jsem přehodnotila.Každý má svůj přístup,na můj vkus používá drsnější metody, ale určitě ví proč a její snaha pomoci je upřímná.
Přeji všem hezký večer
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10976
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Proč by Vám Michale měl někdo vynadat ? Vyjádřil jste hodně slušně svůj názor, a že je malinko odlišný třeba od Líby, je snad horší ???? Neeee! Tady se tohle opakuje pořád dokola. Jen k té anonymitě.je zcela normální . Nebudu se svěřovat třeba s cukrovkou, a ani s problémy s pitím. Proč ? lékaři to řeknu, ale proč to vytrubovat do světa ? Ani psycholog to neradí. Net snese vše, bohužel i to špatné. Možná jsem se nevyjádřila přesně, kdo chce, pochopí.
A.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10977
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Míšo,jsi sladký. Souhlasím s tebou co se týká tvých příspěvků sem.Proto nemám proč reagovat.Hodně mne mrzí,že si mnozí nechtějí přiznat ani to,nakolik každého poznamenalo Delirium.Líba tu má celou svoji zpoved´zaznamenanou.Dělá co umí,jak umí-Delírko ji samotnou také neušetřilo.Snaží se být užitečná a vychází a opírá se především o to,co jí samotné pomohlo.Podává to jak umí.Znám ji osobně ze sjezdů v Brně.Že je ranařka,ale s ryzím srdcem o ní ví všichni!Tady se křičí o toleranci-alkoholismus toleranci nezná.A otázka je pro ostatní-jestli jsou,dokáží být toleratní oni,k člověku,který má za sebou to co Liba-TI CO POCTIVĚ ČTOU UŽ NĚJAKÝ TEN PÁTEK VÍ O ČEM JE ŘEČ.jSOU ZDE NA DISKUSI TAKÉ NEMOCNÍ LIDÉ,KTEŘÍ CHTĚJÍ POMÁHAT A MNOHÝM DOKÁZALI POMOCT!Platí-kdo je bez viny at´haní-at´hodí kámen!A nebo platí inteligentní alkoholik méně inteligentní alkoholik?Malý alkoholik,větší alkoholik.Jiný alkoholik?Alkoholik vždy jeden a ten samý,alkoholismus vždy jeden a tentýž!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10978
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
tak snad to není třeba tak hrotit, no davča se nékde usmívá, tolik zájmů a reakcí asi nikdy nezažil, a jak tak touží aby lidi pro něj něco z lásky dělali..tak zde se všichni zapli a
a mužou se potrhat jak pro něj něco dělají..nezdá se mi, že by to davida zajímalo...zato my si můžem pěkně vyměňovat infa..a taky se různě pohoršovat a tak..


ano tohle je fórum o alkoholu a tak je na každém jak a co sem napíše..není třeba to tak hrotit, už to zde proběhlo více krát,
každý asi ví proč sem chodí a píše...ten motiv je asi důležitý..
... já sem chodím se inspirovat a ujišťovat se že to jde zvládnout a tak, každý má asi své důvody proč a kolik zde píše a je to tak v pořádku, je to volba..ne?
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10979
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Já jsem to samozřejmě myslel s trochou humorné nadsázky...
Michal Pooh
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10980
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Petrato nejedná se už vůbec o Davida,nebo Davču.Jedná se o princip!Jednoduše i mně prdly nervy.Nemám ráda vyhrocené situace-ale měla jsem potřebu ji vyhrotit ale už s definitivní účinností a platností!Dokážu být dlouho zticha a držet se!Ale jsou věci které by i ostatní měli akceptovat-uvědomit si je a řídit se jimi.I o tom je alkoholická nemoc všech zůčastněných!Navíc Petrato kvůli tobě Líba také vystoupila z anonymity,dala E-mail i soukromý tel.,aby ti pomohla-Už jsi zapomněla?Ohrozila sebe a své soukromí-je stejně,ne-li víc nemocná!Ty k tomu mlčíš,a chceš bagatelizovat!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10981
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Jano, při vší vážnosti tohoto tématu, mi nedá nereagovat. V y jste tady Líbu pasovala na " zasloužilého alkoholika " a nás ostatní na ty, kteří mají k "zasloužilému " vzhlížet ? Vy jste to asi nemyslela tak vážně, někdo tady zmiňoval uliční výbory. Já se tomu smála, ale ono to tím fakt zavání....promiňte !
A.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...678910111213
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter