Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Velký problém,prosím o radu.
#11189
Re: Velký problém,prosím o radu. Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahoj. Píšeš jako by si psal o mě....Přesně stejné problémy mám já, 5 měsící jsem nepil, pak přepil antabus který mi vysadili a nyní nevim kvůli chlastu co dál.. Představa se nenapít je asi jako by chtěli abych nedejchal..Trvá to cca. 4 dny, pak ale nastoupí pomic, si z toho venku, dáš si dvě tři pro dobrou náladu a ráno je mi tak zle, že ani nedojdu do práce..radši si hned otevřu pivo a ten pocit hrůzy začne pomalu mizet.S tim problemem že jen do té doby, než zase musim přestat udržovat hladinu..Nemám sílu dál
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11190
Re: Velký problém,prosím o radu. Před 11 rok, 6 měsíce  
Tomáš napsal:
Ano jak říkáš,když se napiju tak je mi vše jedno,beru SSRI no zítra jdu za psychiatrem.

Jak říkáš, když se napiju je mi všechno jedno...Varování že přijdu o práci je jako by mi řekli čau kámo, jak se máš Jsem neštastnej, bojím se že to tak zkončí a až budu v zimě na ulici tak třeba pochopím, že je lepší nepít..Musim bejt blázen ale pocit že se můžu jít nachlastat je strašně silnej, víc než cokoliv jiného..Nemůžu dál
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter