Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Alkoholismus mi poškodil nervovou soustavu
#11330
Re: Alkoholismus mi poškodil nervovou soustavu Před 11 rok, 5 měsíce  
Makat na sobe a hledat v sobe odpovedi, jsou tam, chtit je hledat, analyzovat, byt k sobe UPRIMNY, radovat se z malickosti, ZIT, bez chlastu to jde, najit si pozitivni veci,ne sebedestruktivni, zacit se MIT RAD, zabyvat se SEBEPRIJETIM, milovat sebe, svuj zivot! Je to cesta. Je na tobe jakym smerem pujdes. Najit duvody proc jsi pil.
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11396
Re: Alkoholismus mi poškodil nervovou soustavu Před 11 rok, 5 měsíce  
O panickem strachu jiz vim take svoje.........bohuzel , je to opravdu zpusobeno alkoholem..........strach, tres rukou, za jizdy autem se mi dela upne spatne (pritom jsem vasniva ridicka, najeto mraky km). Jak vjedu na dalnici, mam strach z rychlosti byt male, jakobych se nekam propadala. Hledam z toho cestu ven........(v noci mam svirani na hrudi, jak kdybych tam mela cihly, rychly tep........poceni)alkoholem jsem resila svoje problemy, ale samozrejme je clovek nevyresi.naopak. Nyni, je to par let, je to cim dal horsi............kamsi se propadam, spousta naroku je na me kladena a ja to nezvladam.........nevim, co dal, ale vim, ze musim ten boj vyhrat.......drzim vse palce, kdyz tak pripiste Vase zkusenosti........S
Sabrina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11397
Re: Alkoholismus mi poškodil nervovou soustavu Před 11 rok, 5 měsíce  
Sabrino,je dobře,že si to uvědomujete-co vám pití způsobuje.Je to přesně tak.Máte zaděláno na problém.Je opravdu nutno zařídit se podle toho.A vzdát se alkoholu.Jinak bude hůř a hůř.Pokud budou stavy panické úzkosti trvat i když přestanete pít?je nutno začít léčit a vyhledat psychiatra.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter