Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: alkoholička
#11409
Re: alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
čau Ewi, držím Ti palce!
mia

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11410
Re: alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
Ewo,posmívat se Ti budou jen hlupáci, zlý, a ti, co Tobě závidí odvahu, chuť přestat pít, takže je můžeš mít na háku.Poznáš aspoň opravdové přátele.Bohnice znám také z doslechu, jen chvála zněla.Ničeho se neboj, jdeš jen na léčení, což je normální, důležité je, že jsi poznala a přiznala, že sama ten problém nezvládneš, je logické, že hledáš pomoc u odborníků.Poznáš stejně nemocné lidi, jako jsi Ty sama, možná najdeš přátele, asi tam bude i přednáška AA....bude jen lépe , a když pít nebudeš, srovná se manžel, děti budou spokojené, Ty najdeš klid na duši, sílu žít hezky, slušně.........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11411
Re: alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
Děkuju Vám všem,já už se nechci rozepisovat paní Líbo o svém problému,co manžela se týče..Ty první dva syny mám z prvního manželství,nežijí semnou,jsou u svého táty,de fakto se dá říct,že v tom já vidím svůj velký problém,s mým současným manželem se nesnesou,já jsem totiž svého muže,ted,tohoho současného,potkala v léčebně,né alkoholik,jen vyhořelej,ale taky z minulosti dost gambler...já jsem kráva,mám děsný výčitky,ale je tu a jsou malé děti,a já jim to nenůžu udělat jako moje mamka,která se v mém věku již upila,a já to táhnu uplně stejně jako ona.díky Vám vím,že je to nemoc,já to moc chci dát,vím,že jsem ALKOHOLIčKA,prosím Boha a všechny,kdo jste na mé lodi,o podporu ,radu,pokoknou radu.To právě já u sebe dost postrádám,POKORU.děkuju všem,kteří nějakým způsobem,nějak,někdy,SLOVEM,které bylo na počátku všeho,pomoci,podpořit,a tím dát zárovenn,naději pro jiné,hledající...děkuju
ewa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11412
Re: alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
ewi-jedeš na správné místo.V léčebně máš možnost si udělat ve svém životě i sama v sobě pořádek.Dostaneš tam i sílu k tomu aby jsi ve svém životě udělala změny,tak aby jsi žila šťastně.Tak neboj děvčico.Držím ti moc palce!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11419
Re: alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
Ewo, dokud nenajdeš pokoru, nepřestaneš pít, budeš obviňovat všechny, uvědom si, že Ty bereš to pití do ruky, Ty si ho leješ do krku, a starosti, problémy se neřeší, spíše narůstají.Alkoholik si všechny problémy upraví tak, aby se mu hodily k sebelítosti, smutnění.A přitom vše je úplně jinak.Sám sobě lže!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13071
Re: alkoholička Před 11 rok, 2 měsíce  
Ahojte. Mam 33 rokov a alkohol pijem uz 8 rokov pravidelne kazdy den 2 flasky vina. Asi pred tyzdnom som si uz povedala, ze dost lebo som uz nevladala byt v kuse v liehu a v poslednej dobe som zacala pit uz hned po zobudeni aby som si udrziavala tu svoju hladinu. Koli alkoholu som si narobila problemi ako asi kazdy.. Nespavost, potenie, trasenie ruk, uzkost, depresia a tieto stavy som kazdy den prepijala alkoholom, uz nevladzem, je to chory, bludny kruh.. Dnes je to piaty den co nepijem, druhy den bol najvacsi abstak, ale dalo sa. Zijem v zahranici a snazim sa prestat sama.. Precitala som si tu snad kazdy prispevok s celeho fora, tak som dost namotivovana.. Nechcem uz alkohol ani vidiet dufam, ze sa mi to podari.. Z vasich clankov som alkoholom zacala pohrdat a pomali sa mu zacinam smiat a divat sa na nho z hora Nenecham si od neho znicit zivot, ktory je vzacny a nieje samozrejmostou... Sandra
Sandra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter