Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...12
Dolů
Téma: Žízeň.. :-)
#12011
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Prej nechci machrovat.. Au, jeste popremyslej o tech AA, a taky jestli by to nechtelo nejakyho doktora z oboru PSY..
Sice uz registrujes ze neco nejni v poradku, ale jeste porad si to nejsi ochotnej pripustit.. promin, ale presne se vidim v tvych prispevcich tak pred osmy deviti lety, kdyz si prectes moje vlakno, budes vedet, na jakym poradnym koni se zenes do pekla..
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#12013
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Mirku-proč přemýšlíš o AA?Proč tam jednoduše nezajdeš?????????
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12014
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
HE? ja tedy o AA premyslel uz je to dele, pro me to bylo malo, ja sel rovnou do kostela.. vazne
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/11/2012 13:11 Provedl: Kopa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#12016
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Opět chyba, co má AA společného s kostelem.?Něco málo ano, víru, ovšem v AA nemusíš věřit v Boha.Jsi king?Na co si to hraješ?Fakt jen machruješ!Tvé ego Tě dožene na dno, pak možná!!!rád se budeš na AA plazit, možná umřeš, než se tam dostaneš.Vůbec nic o AA nevíš, nic.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12018
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Prosimvás, děvčata, nemíchejte ty příspěvky... AA zatratil Jirka a do kostela šel Mirek... k tomuhle jen to, že bez víry by AA neměli svojí modrou knihu na čem postavit na kostele neni nic špatnýho, zrovna jako na čemkoli, co člověku pomůže uspořádat si život tak, aby se v něm cítil dobře.
Nejsem příznivcem definitivního zatracování ničeho, co člověk nepozná, ale dokola se budu hádat, že AA nejsou řešení pro každého
Jirko a Mirku držte se!
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12019
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
hani.nedramatizuj.Každý někde hledá sám sebe-ATO JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12026
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
halooo?- tuhle sem cetl jak pani pise, ze tatinek po nekonecnym celozivotnim piti konecne zemrel, a jedna dobra duse odtud ji poradila poslat ho neodkladne do AA, A myslim ze to byla Hana kdo na to vazne decentne upozornil, a okamzite sklidila bouri ohlasu, ze co si to vubec dovoluje... Holky, ted beze srandy(chtel sem napsat bez prdele), at to tady ma uroven, zacnete ty prispevky cist poradne! nejlip i dva tri predchozi, neni to soutez Riskuj, co bezela na Nove, porad jde o to, ze se sem sverujou lidi, A I JA, co prozivaj jedny z nejhorsich obdobi zivota. Hau, domluvil sem
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/11/2012 18:58 Provedl: Kopa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#12031
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Jsem to ale zločinec, co?Marně si lámu hlavu, jak se mně to podařilo, asi jen tak, že píšu brzy ráno, ještě ten příspěvek o úmrtí tam nebyl , nebo že bych schválně?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12032
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
pointa je nekde jinde, opet.. opravdu smysluplna debata, ted se do me pusti i zbytek party, ok, ja to ustojim, beztak to budou urcite dalsi souvisejici prispevky..
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#12033
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
ne ze bych se chtel hadat, pred nedavnem jste mi byly velkou oporou, a ja si toho cenim, fakt, respektuju vasi snahu a ochotu odpovidat, radit atd. A hnojime Jiriho vlakno! Pockej, ten nam ted da..
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
Nahoru
Stránka: 12345678...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter