Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...12
Dolů
Téma: Žízeň.. :-)
#12054
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Danny, díky, já se na ty lidi nezlobím, mají jistě nějaké trápení, nebo jsou jen zlí, s tím nic neudělám.Vím, jaká nemoc je alkoholismus, alkoholiky mám ráda, držím palce každému, kdo chce přestat pít, přeji každému, aby vydržel.Píšu jen vlastní zkušenosti, co pomohly mně,a každý ať si vybere, co se mu hodí.Ten, kdo chce přestat opravdu, chápe.Lítost, sebelítost alkoholik zabíjí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12055
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Petře, klidně si ber co chceš, ale nemůžeš tady doporučovat nelegální věci,víme, jak zoufalí jsou lidé, co chtějí přestat pít, šáhnou po všem.Já, co vím, ani jedna látka, co doporučuješ, není u nás legální, prosím Tě, nenaváděj je k trestním činům.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12057
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Tak teď jsem malinko mimo..?? Domnívám se, že jste mě asi zcela nepochopili. Nezavrhuju AA, pro spoustu lidí to může bejt spása. Já ale nejsem zrovna svěřovací typ. Jak už jsem psal výše, pouze to, že jsem se přiznal zde mě stálo nadlidský úsilí. Napadlo mě, že bysme mohli udělat sraz fóra.. Tam bych klidně přijel. Rád bych Vás viděl naživo. Jinak já nikomu neberu víru v cokoliv, několik mých nejbližších přátel je křesťany.. To s těma drogama. Mam za sebou i menší drogovou kariéru, takže vim, co a jak.. Odsuzovat někoho, že mi je doporučil jako suplementaci za chlast mi přijde přinejmenším zcestný. Mě se ten nápad taky nelíbí, ale půlka lidí tady frčí na klepkách a všem to zde přijde vesměs ok, i když se jedná o DROGY s dalekosáhlými vesměs sedativněnarkotickými účinky. Nedávno jsem četl knihu, která popisovala, jaké problémy s tím mají např. v Americe. Je tam spousta lidí, kteří legálně fetujou na předpis. Stát z toho samozřejmě má vatu a všichni jsou spokojený.. To že po 10letech žraní vikodynu je z uživatele slintající troska už Vám samozřejmě neřeknou. Nechápu, proč si všichni myslí, že přestat bez pomoci je nemožný?? S pervitinem jsem taky seknul a taky to nebylo ze dne na den, ale postupně. Podobně mě pouští hulení a to pálim skoro 13let a z toho tak 8 fakt brutálně(min gram denně) Poslední 3 roky hulim tak 0.15denně. Takže všechno jde.. Pokora mi chybí, pracuju na tom.. Jinak s tou smrtí.. Každej je zý toho vyplašenej, ale smrt je naprosto v pohodě, horší je ta šílená bolest, která jí dost často předchází či doprovází, to je úplně jiný kafe, ale to jen tak na okraj. Jinak dneska jsem nebyl cvičit a i jsem po ránu malinko zahulil, cožb normálně nedělam. Už mam net, takže budu psát pravidelně.. No a včera pět nefiltrů a malý a den před tim kolosální sestřel(návrat domu z odpolední cca ve 2:00PM )
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12058
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Jirko, trochu Ti nerozumím, ale máš svou hlavu, dělej, jak myslíš.AA se bojíš, nechceš mluvit před cizíma lidma-tam ani mluvit nemusíš, hlavně poslouchat a poznávat alkoholismus, a jak na něj!Sraz nás bys bral, jel.Jsme také cizí.A ty fety-no coment, sem to fakt nepatří, hlavně ty nelegální.Prášků vždy doktoři předepisovali hafo, kdejaká babka měla zásoby Lexaurinů, Rohypnolů dost, a má, jenže těžko můžeš někomu tady doporučovat, aby neposlechl lékaře.Já také neuznávám antidepresiva, nějaké berličky, nedovolím si je kritizovat, odrazovat lidi od toho.Děsí mně, kolik "odborníků" lehce předepisuje alkoholikovi silné prášky, aniž by tušil, jestli se ten pacient na ně nenapije, jestli opravdu abstinuje, a to je blesková cesta do pekel.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12059
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Dobrý den vespolek,
už delší dobu jsem nic nepsala, ale dneska bych reagovat chtěla.Kdo kdysi četl mé příspěvky tak ví, že já určitě nejsem propagátorka AA a zastávám názor, že opravdu nemusí být tou nejlepší motivací k abstinenci pro každého.Ani já jsem tam nikdy nebyla,ale přesto si troufám tvrdit,že pokud někomu AA nepomůžou,tak mu v žádném případě ale nemůžou uškodit.Na rozdíl od prášků a už vůbec nemluvím o fetu,který je tady na tomto fóru poslední dobou taky na pořadu dne.Stoprocentně souhlasím s Libou, že to je cesta do pekel-kombinace alkoholu s těmito látkami je vražedná.Jeden příklad ze života za všechny.Mladík z mého okolí si taky myslel po lysohlávkách a vodce, že umí létat-neuměl.Bylo mu 23 let!
Přeji všem hezký střízlivý den.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12066
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
5piv a teď to jdu odpálit(cca 0,15g)
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12069
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Jsi hrdina,! ale sem to nepiš, nezajímá to nikoho, kdo chce přestat pít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12073
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Vedu si (alkoholický) deník. Aspoň si nevymejšlim a jsem schopnej se k tomu přiznat, což mi pomáhá pochopit podstatu mého problému, dostat nadhled a snad s tim skoncovat. Nikomu nedržim pistoli u hlavy a nenutim ho to číst.. Jinak cejtim se celkem normálně. Dnes ráno mi došlo, proč jsem zjistil až nedávno, že jsem alkoholik. Tráva hodně potlačuju fyzické symptomy alkoholismu, samozřejmě jsem jí cca v 7:00am použil. Ze svého okolí znám 2 abstinující alkoholiky. Manžela mé nevlastní sestry.(Ještě nedozrál čas ho kontaktovat, zejména když nedokážu určit do jaké míry bude dikrétní) a jednoho týpka, za zlatejch devadesátek vařil jako šílenec(samozřejmě i fetoval), pak začal brutálně žrát(cca 15-25piv denně) a nakonec seknul i s tim, protože málem zařval na játra a dostal se do stavu známého pod názvem delirium tremens. Zítra mu budu volat a sejdem se. Jo, abych nezapomněl. Vy už cizí nejste, protože jsem se Vám svěřil..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12074
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Stejně Jirko, nováčky abstinenty to může dráždit, svádět, nepiš to sem prosím.Pít a kouřit trávu dohromady je hloupost,dělej si co chceš, ale fakt to sem nepatří.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12079
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Dobrý večer,
píšu proto, že toto fórum mi před rokem pomohlo zbavit se závislosti.
Ačkoliv jsem v slzách, nechci se litovat. Piju já, nikdo mi to nenutí. Dala jsem velkou naději celé rodině- začali jsem žít normálně, dokud se něco nestalo, ten, kdo abstinuje, ví, co musí podstoupit. Udělala jsem všechno, zhubla, nepila, hodně lidí mě obdivovalo. Ale ten hlavní člověk, můj muž, se mnou nespí. Je možné, že je to tím, co jsem dělala? Ptám se ho na to, prý je už asi starý- 40 let! A říká mi, že je možné, že to tak zůstane.
Co všechno musím udělat, abych byla spokojená? Nemůžu žít bez pohlazení a toho ostatního. Navíc si myslím, že jsem poměrně pohledná - tak proč? To je jediný důvod mého pití. Jinak bych byla spokojena. Asi je to směšné, ale pro mě zásadní.
Andrea39

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter