Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...12
Dolů
Téma: Žízeň.. :-)
#12081
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Andreo, to je blbost! nikdo nepije, že s nim někdo nechce spát... ale já si pamatuju, že už jsi kdysi tenhle důvod uváděla, že je k tobě manžel chladnej, pak jsi přestala a byla jsi spokojená... a pak jsi zase začala a teď hledáš odůvodnění. Šup zpátky na antabus, jestli už nestačí, zrovna v tomhle případě se mi jeví nejrozumnější nějaká odvykačka.
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12091
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Počet neznam, alem bylom toho hodně.. Tu holku (Anetu) dokážu docela dobře pochopit, citivá a sexuální deprivace zajisté udělá svoje. Jde taky o povahu, na každého to působí jinak.. Mluvim o tom, protože mam podobnej problém.. Nezbejvá než se proskousvat pořád dál..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12093
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Andrejko, jestliže opět piješ, zklamala jsi ho, nechce Tě.Může mít ale důvodů více, to je spíše pro sexuální poradnu, ne sem.Milovat se s páchnoucím , ožralým partnerem, to dokáže asi jen úchyl.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12095
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Tak jsem se vzbudil po kámošovo a jeho holky narozkách. Rozebírat jak se cejtim je asi celkem bezpředmětný . Zrovna snídam po x dnech ňáký normální(rozumněj zdravý) jídlo a to vločky se syrovátkou, mlíkem, medem, banán a zapíjim to mátovým čajem.. Chci se dát trošku dohromady a vyrazit do posilovny, ani ne tak, kvůli tomu, že by mě bavilo mávat železem, ale spíš abych potkal ňáký lidi. Včera jsem na oslavě potkal svojí kámošku, se kterou jsem dřív chodil cvičit.. No, co k tomu dodat, je pořád k nakousnutí. A já místo abych s tim něco udělal, tak se topim v chlastu.. No nic, jdu se trošku zkulturnit a zkusim vyrazit na trenál..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12096
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
ty a Jirko, proč ty chceš vlastně nepít? mně spíš přijdeš jako člověk, co dejme tomu nadužívá, ale neni vyloženě závislej... pokud piješ víc, protože nemáš ženskou, není to alkoholismus, jen řekněme hloupost... ty přestáváš resp. to omezuješ podobně, jako když já si řeknu, že přestanu tolik utrácet za kosmetiku... když si něco koupim nad limit, řeknu si, je to v pr... zase jsem se neudržela, ale žádnej tragickej průšvih to není :)až kvůli chlastu začneš mít skotečný problémy, pak asi budeš chtít abstinovat víc... možná k tomu nikdy nedojde, možná už brzy....
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12098
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Hanko, to je tak Jirka to vyhodnotil pro sebe tak, že mu alkohol dělá problém. Osobně jsem pil zhruba jako on, spíš míň. Taky jsem s tím radši fláknul. Ono bejt zlitej třikrát čtyřikrát týdně není moc v pohodě. Lepší je s tím fláknout, nebo to omezit ještě relativně včas, než to dotáhnout až na dno.
Od 10. května jsem vypil jednu dvanáctku a zhruba dvě basy pita. To pito si dávám občas v hospodě, protože vyjde levněji než ostatní nealko.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12099
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
K předchozím dvěma příspěvkům se vyjádřim až dýl, musim jet na nákup a přitáhnout si na byt toastovač. Jinak nejhorší fyzickej absťák je pryč a zůstává jenom takový to vzduchoprázdno a chut na pivo. Ztlumil jsem to meduňkou. Trenál jsem odbouchal relativně snadno. Dal jsem cardio, celý tělo(na každou partii jeden cvik) a zavřel jsem to pár minutami veslování. Potkal jsem tam svojí letitou známou, která už tam dělala na baru před cca 10lety, takže jsem i trochu pokecal..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12101
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Tak jsem se vrátil z nákupu. Po cestě jsem zašel na Kovárnu(místní palírna)a dal jsem si jablečnej džus. Nebylo mi tam vůbec příjemně a kradmo jsem pošilhával po místních pivařích. Dokonce si toho všimnul jeden místní pitomec a okomentoval to slovy: Jestli nejsem po tom džusu moc a jestli nechci zavolat tágo.. Teď jsem dorazil domu a piju čaj. Abych se vrátil k Hanky a Petrovo příspěvku.. Chci přestat, protože mi to přináší dalekosáhlý problémy. Když se ráno vzbudim, tak mi cvaká v hlavě, mam málo peněz, dam si pivo a nedokážu přestat, dokud se neopiju. Někdy víc někdy míň, ale vždy jdu z hospody opilej. Nevim, co je kocovina(a že jsem jich dřív zažil), zato klepavka, nervozita, výčitky, atd. to znam víc než důvěrně. Jasně, teď to ještě nějak kočíruju, mam solidní zaměstnání, byt, na mizině taky nejsem. Jak jsem ale řikal, jsem v problémech a nechci se dožít rána, kdy se vzbudim a nebudu schopnej fungovat bez chlastu. Jasně, že chlastam víc, protože nemam holku. Otázka je, co za co může.. Srovnávat chlast s kosmetikou, to by mě nenapadlo Ovšem je pravda, že kdybych se šel vylejt jednou za tejden, tak to nebudu řešit.. Už mě to taky napadlo, že si dam podmínku, že přes tejden je pro mě chlast passe a o víkendu jabadabadů.. Otázka je, jestli by to fungovalo..??
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12102
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Jirko, chvilku by to fungovalo, pak opět budeš pít furt a pořád.Pochop už konečně, že máš nevyléčitelnou nemoc, jediný lék na ni je abstinence, úplná!A už konečně s tím sekni, nevypisuj ty své úlety, nevím, co s tím sleduješ, protože kolik , kde jsi co vypil, je Tvá věc, a že se ničíš, víme to my, jen Ty jaksi pořád čekáš na něco, zázrak, nepřichází.Brzy můžeš přijít o práci, o byt...jistě to není tím, že nemáš holku, ale tím, že jsi alkoholik.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12103
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Nefungovalo.
Ja som to kedysi tak skúšal - cez týždeň nepiť a piť len cez víkendy, ale výsledkom boli prepité víkendy a následne som sa z toho dostával do stredy...a to bol pomaly piatok a tak to šlo dookola.Bolo to celkom psycho, takýto kolotoč.Človek poriadne nevie, čo robil cez víkend, príde úplne rozbitý v pondelok do práce, nemá na nič chuť, nastupujú výčitky svedomia a depresie a zaprisahávanie sa, že to už nikdy nespraví...a príde piatok a si v tom zase.

Skúšal som všeličo,posledné dva-tri roky som pil skoro každý večer - ani zďaleka som sa neopil vždy, úplne našrot to bolo tak raz za mesiac..ale frekvencia opíjania sa našrot sa posledné mesiace zvyšovala, až to dospelo opäť do fázy, že som prepil celé víkendy - len s tým, že som pil aj cez týždeň po večeroch.
A keď po dlhom čase prišlo pondelkové ráno, keď som šiel úplne rozbitý do roboty a nebol som v nej schopný nič urobiť, len pozerať pred seba a výčitky svedomia ma spoľahlivo viedli k prvej depke za pár rokov, tak som vedel, že tomuto musím spraviť koniec.

Tak je to tri a pol mesiaca, čo nepijem vôbec a dostávam sa do takého duševného aj fyzického stavu, v akom by som chcel byť stále.
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter