Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56789101112
Dolů
Téma: Žízeň.. :-)
#12106
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Něco podobnýho jsem si myslel.. Nedávam tahy, ale co jiní pijou do rána, já naštípu do půlnoci, takže ráno je efekt obdobnej. Nejhorší je, že chlast je tu všade.. No nic, jdu do práce.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12117
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Sakra, tý Jany je mi líto..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12178
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
No, pravdu díš Martine. S víkendama to taky fungovat nebude, od včerejšího rána mam i dnešním ranním nákupem u místního vietkonga 20kousků, což neni dobrý vzhledem k tomu, že jdu v pondělí na ranní..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12183
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Tak víkend určitě fungovat nebude.. Dotáhnul jsem to na cca 30 a cítím se jako kdybych byl v takovým tekutým aspiku nebo co. Včera jsem to zapíchnul v cca 23:45. Spal jsem s jednou pauzou cca do 10:00. Vstát byl opravdu velkej problém.. Po cestě do krámu jsem potkal známýho a bejvalýho kolegu, kterej mě hned začal tahat na pivo.. Nakonec jsme se domluvili, že půjdem cvičit, tak jsem zvědavej, jestli se ozve.. Mam v plánu jít na trenál, abych trochu vystřízlivěl..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12184
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Zdravím...taky s tím bojuju, teď jsem dva dny nepil, včera večer trochu absťák, ale usnul jsem, v noci divné sny. Spal jsem asi 9 hodin, ale asi blbě, protože se cítím nevyspalý. Takže dneska asi nějaké to pivko dám, pomáhá mi to, když se cítím nevyspalý nebo nějak blbě.
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12185
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Za 9 hodin by jsi vyspalý měl být, takže se nevymlouvej.Tady není diskuze o tom, kolik kdo vypije, ale jak přestat pít.Kluci, jste trochu mimo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12187
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Jo kluci jsou hodně mimo,než jim to konečně dojde tak to bude ještě příspěvků.Aby pak už nebylo pozdě.

Kurnik,vidím,že mně chlast ničí tak už bych snad moh začít uvažovat o tom,že s tím definitivně zkusím seknout,né?Prostě vyrovnat se s tím,že jsem alkoholik a nikdy už ani kapku nebo budu mít život zadrbaný ještě víc!A pořád se bude hledat nějaké jiné východisko a pořád dokolečka,jenže ono nic jiného krom úplné abstinence nefunguje!Hošové fakt se proberte.
Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12191
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Ach to ego!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12193
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
To není ego,to je alkoholické myšlení.Scestné.Já jsem si přiznávala alkoholismus několik let.Poslední roky jsem střídala detox s léčebnou se stoupající frekvencí.Chtěla jsem věřit tomu,že život stojí za hov..,že mám jenom deprese, uzkosti,žiju ve strachu a piju jenom kvůli tomu svýmu alkoholikovi,věřila jsem,že kdyby byl jiný a nepil,problémy by nebyly.ŽE JÁ MÁM PROBLÉM?TOTO JSEM NEVIDĚLA.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12221
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Jano, čím omlouváš své recidivy, selhání?Není to také o Tvém egu?-vše vím, vše znám, zvládám to?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56789101112
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter