Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56789101112
Dolů
Téma: Žízeň.. :-)
#12222
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Holky,já jsem tak šťastný,že nepiju ani nevíte jak.Všecko to prošlo vývojem,v poslední době pití jsem byl zralý na léčebnu a nevěděl jsem z které do které.Prostě moje sklenice přetekla a hotovo.Rozhodl jsem se dál nepít,nikdy,nikdy si dál neničit život.Měl jsem hrozné stavy,stačilo mi to.První měsíce abstinence,hrůza.V té hlavě to zůstává,občas mám nějaké zmatené sny nebo chuť na jedno.V hlavě sem našel ale mír,je mně fajn jak dlouho ne.Nenechám si to zničit napitím,dám do toho všechno,stát se může cokoliv,můžu podlehnout a věřím,že se to nestane.Držte mi palce,občas se stavím a poreferuju jak to jde.Ten život je úplně jiný bez pití,dávno jsem přišel na to,že žít je krásné i bez chlastu.Zatím rok a pár měsíců.

Jinak občas nemůžu spát,ale není to k vůli alkoholu.Někdy na mně doléhne minulost.Je to složité,napsal bych tu svůj příběh,ale mám strach,že by mně někdo moh poznat.Ikdyž jsem nedávno změnil adresu,tak v okolí je mraky lidí co pijí nadměrné množství alkoholu a kdovíkdo všecko tady chodí a čte a ještě si tady dávám pravé křestní jméno...Nikomu jsem v opilosti nic neudělal nebo někoho nepřejel,ten příběh vlastně začal ještě co jsem byl občasný konzument.A pokračuje i teď.Některé věci jsou neovlivnitelné,člověk s tím nehne a jiné věci v tom příběhu možná ovlivnit šly,to já právě nevím.Lupnul sem flašku rumu a stál na nohách,mluvil,konal a moh sem konat jinak.Tak průměrně 3x4x týdně většinou,nedorážel jsem se zbytečně,možná párkrát.Asi tak rok a půl,pak jen rok pivo,snažil jsem se to omezovat a přestat.

Dnes mi spousta věcí dochází,i teď dělám některé možná špatně.Snažím se netrápit,jít dál,jenže někdy to na mně padne a zrovna v noci,otáčíte se,přemýšlíte...

Mám dnes moc práce,vypil jsem kafe a už se začínám na další den těšit.

Přeju všem pěkný střízlivý den,jaké si to uděláme,takové to máme.
Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12223
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Právě,že to nezvládám.Pití ani život.Teorie je bez skutků mrtvá.Stejně jako víra.Vím,že to bez léčebny nedám.Proto odjíždím tam,kde jsem ještě nikdy nebyla. a kde nikoho neznám.Mám z toho strach ale vím,že se bojí jen mé ego.S tím se musím poprat!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12227
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Ondro, ta nespavost, myšlenky na minulost...také to mívám, jednou za čas, je to nepříjemné, ale zvládne se to.Hlavně, že nepijeme, alkohol nás neničí, máme své vypito, stačilo to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12231
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
jano a ty zas piješ? co se stalo? ach jo....
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12237
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Právě,že se mi to už taky nelíbí.Ted´jsem nasekala i dluhy,co by přišlo jako další?Je to silná sviňa,která převálcuje všechno!Mám resty ještě se svojí minulostí,které mne strhávají,jsou věci,které jsem se ještě nenaučila ač už věk na to mám.Vím,co mne v léčebně čeká.Med to nebude,přiznám se,že mám strach z cesty,pobytu,nového prostředí a všeho.S tím a nejen s tím se budu muset poprat.Ale jinak to nedám!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12251
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Au, Jano, drzim ti za sebe palce. Hodne stesti!
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#12252
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Mirku díky.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12253
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
ach jano...co přát...střízlivé pohledy..však 9 let není málo, uf..statečná žena, objímám a držím palce a vše...naděje je vždy:)...dáš to!a i smutno mi je, jak to tak pozoruju...
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12254
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Petrato díky za podporu.Z čeho je ti smutno?Já se propila do konečné fáze-to vím.Jsem vděčná,že zato,že léčebny počítají s tím,že se kdokoliv může dostat do podobné situace a neláme hůl.Vím,že to bez řádně absolvované léčby nejsem schopna dát.Uchlastala bych se.Mám 12den děkuju zato,že to byly jenom sluchové halucinace a ne delírko.Můžu být šťastná,že jsem delirium nezažila,ale i tak si uvědomuju svůj alkoholicky mignutý mozek.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12255
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Drž se dobře míněných rad,kterých tu je dost,Líby-je to senza baba a myslí to se všemi upřímně.A hlavně vždycky se rad´s tím nejlepším v sobě samé-to tě nezklame.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56789101112
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter