Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56789101112
Dolů
Téma: Žízeň.. :-)
#12422
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Tak ňákou dobu (moc) nechlastam, protože marodim (zánět průdušek jako barák) a jsem našlehanej práškama, abych mohl chodit do práce (za měsíc mi starej bude prodlužovat kontrakt). Sere mě, že mam permici do posilovny a nemůžu trénovat, na stranu druhou už vychrchlávam, takže jsem si řikal, že bych mohl zítra decánko zavítat. Je zajímavý, že když se člověk nevožírá, tak jakoby prozře.. Už nemam takový ty stavy jako že se složim, v práci mi to jde od ruky i přes to, že marodim a tudíž mi neni dobře, ale hlavně to myšlení. Na chlastu mam druhej den pocit, jako že nevim, co chci. Přijde mi, že to je taková lehčí schyzofrenie..?? Zdá se mi, že lehčí, či těžší formou alkoholismu trpí velká část našeho národa. Nejvíc se mi líbí pozorovat mladé lidi, kteří kalí téměř každej den, myslí si, že jsou hustý, když nemužou ani mluvit a absolutně vůbec neví, do čeho jdou. No, měl jsem to ůplně stejně.. Teď už vim, že je to pí.... ,ale to už zase vlak nabral rychlost.. Abych pravdu řekl, posledních pár dní úvažuji o tom, že totální prohibice ve 30. letech 20. stol. v USA nebyl až zas tak špatnej nápad.. Jo a mam souložnici , což mi strašně pomohlo(až na to, že mě pořád chce tahat na pivo ).
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12424
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Prohibice je průšvih, věř, že lidi by pálili nemožné patoky, jistě by nepřestali pít,, metanol už tu máme.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12425
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Alkoholismus je opravdu způsob myšlení shodující se s Schyzofrenií.Je to souboj dobra v člověku s jeho vlastním zlem,které způsobuje opětovné pití.Je to rozdojení osobnosti mezi ano a ne!Kolísání rozhodnosti jestli pít a pokračovat nebo zdravým rozumem,který říká něco jiného.Toto rozpolcení osobnosti vede k depresím,sebelítosti-což opět má tendenci vyvolat zpětně pití a jeho nezvadatelného pokračování.Tím se stavy prohlubují,vedou k sebedestrukci,k nenávisti k sobě samému,ale i ostatním lidem.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12470
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Vánoční svátky jsou kritické pro alkoholiky.Více volných dnů, všude plno alkoholu...Spousta alkoholiků žije samotných,je smutno, jsou recidivy, sebevraždy,přála bych všem hodně sil, vůle, aby nevzdávali život, skončili s pitím úplně, našli dobrý život bez alkoholu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12471
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 4 měsíce  
Dobrý den,
přidávám se tímto k Líbě a i já bych všem na tomto fóru chtěla popřát krásné vánoce,prožité v pohodě a do Nového roku hodně zdraví,štěstí,a sil v boji s alkoholem.Ten střízlivý život za to opravdu stojí!
Tak se všichni držte a do toho příštího roku vykročte tou "pravou, střízlivou nohou".
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12669
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 3 měsíce  
Tak jsem na Silvestra vomarodil a druhýho jsem dokonce nafasoval penicilin, kterej jsem tak cca deset spíš víc let neměl(k felčarům chodim když už je problém tam dorazit). Na chlast jsem předchozí dny vůbec neměl chuť. Antibiotika na mě zabíraj skoro zázračně, protože včera už jsem neměl čtyřicítky a dnes jsem dokonce dělal lehčí domácí práce. Moc jsem přes svátky nelil(samý návštěvy, starosti, atd. a to by si měl člověk odpočnout). Bez toho chlastu je to fakt lepší..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12673
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 3 měsíce  
To je fajn.Možná tě to marodění zachránilo od napití se.Je dobře bez pití a věř,že bude lépe.Jen vydržet.Tak se uzdravuj marode.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12866
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 3 měsíce  
Tak jsem se včera v práci dozvěděl fajn novinu.. Skopčáci včas nezaplatili fakturu a šéf nemá na vejplaty. Co jsem dělal večer po šichtě patrně rozmazávat nemusim. Dneska jsem se chlastu ani nedotkl a za chvíli půjdu spát. Zajímavý je, že ani včera jsem neměl chuť, akorát jsem si myslel, že si "uklidnim" nervy. Opak byl pravdou, půlku noci jsem nemohl usnout a samozřejmě ve mě stres jen kypěl. Jo, kdybych nebyl naprosto bezprecedentní idiot, tak jsem teď nemusel řešit peníze(skoro nemam dluhy, ale jako každej opilec žiju z ruky do huby) a mohl jsem se už dávno vypakovat do UK nebo ňákýho jinýho civilizovanýho státu. Jinak už jsem zdravej a dneska jsem se byl pro uklidnění zdemolovat v posilovně. Musim uznat, že se mi to docela povedlo. Je zajímavý, jak to v hlavě funguje, když jde do tuhýho a jsou ohrožený základní existenční jistoty, tak to najednou jde docela snadno a bezbolestně..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12877
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 3 měsíce  
Ahoj Ondro a Jano. Problémy s minulostí mám taky. Často jsem to řešil alkoholem. Teď od nového roku nepiju. Pokud by jste chtěli, tak si o těch problémech můžeme spolu popovídat. Možná bych vám dovedl pomoci. Kontaktní email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12879
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 3 měsíce  
Jsem kvartální alkoholik,lečím se ambulantně,ale moc to nepomáhá.Ted jsem chlastala 4 dny v kuse,ted mám konečně čistou hlavu,tak přemýšlím co dál.Mám plnou podporu rodiny a dnes jsme se dohodly že školu,kterou dodělávám dálkově ukončím.Škola mě dost psychicky vyčerpává a půjdu se léčit Příjdu sice o práci,ale je lepší být střízlivá bez práce a mít podporu rodiny,než vožralá a z práce by mě stejně vyhodily,protože je otázkou času kdy tam příjdu nalitá.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56789101112
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter