Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Úklid v hlavě
#13702
Re: Úklid v hlavě Před 10 rok, 11 měsíce  
Úplná abstinence je naprostý nesmysl, my skutečně alkohol potřebujeme, jen ale v určitém mnopžství - 2 piva večer, či 0,5l kvalitního vína (na barvě nezáleží). Tyto zmiňované nápoje mají obrovský potenciál na naše zdraví. Jen každý nedokážeme vydržet u neškodlivého množství.

Přeji hodně pevné vůle a rozhodnutí pro správnou volbu.

Otázky na : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
wetas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13708
Re: Úklid v hlavě Před 10 rok, 11 měsíce  
Pane Wetasi a Vy jste kdo? Co víte o alkoholismu jako nemoci? Čím se zabýváte, že se tady takto prezentujete? Domnívám se, že nebudu sama, kdo zareaguje podobně jako já. Tady píšou a vzájemně si pomáhají alkoholici a lidi, kteří mají s alkoholem problém. Kteří si mnohdy prošli peklem, padli na kolena a znovu se zvedají.O alkoholismu jako nemoci vůbec nic nevíte, protože byste sem nemohl napsat takový nesmysl (slušně řečeno) "Nedoporučuji nikomu hned abstinovat". Snad si raději prostudujte, komu jsou stránky určené a k jakému účelu mají sloužit. Pokud potřebujete nějakou propagaci svých rad, obraťte se, prosím, jinam
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13709
Re: Úklid v hlavě Před 10 rok, 11 měsíce  
Wetas je mimo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13710
Re: Úklid v hlavě Před 10 rok, 11 měsíce  
Toto přesně tvrdil jeden spolupacient v léčebně a bohužel je po smrti. Co víc k tomu napsat?!?!
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13713
Re: Úklid v hlavě Před 10 rok, 11 měsíce  
Tak ja len cumimm! Pane Wetas, vy ste profik priamo z fachu! Co to tu trepete za nezmysly?! Ja ako alkoholicka Vam mozem s urcitostou povedat, ze ked si dam 2 piva al. 0,5 Vasho kvalitneho vina, tak ak nie hned, tak na druhy den zacnem pit prvu ligu a na nejake kvalitne vino sa Vam v....m. Asi nemate absolutne ziadne vedomosti o chorobe alkoholizmu, inak by ste tu take absurdity nepisali. Alebo je tu este druha moznost, ze ste si nieco dobre a "kvalitne" dali. Tak Vas poprosim, aby ste sa z toho dobre vyspali a prestali tu radit take nezmysly ludom, ktori potrebuju naozajstnu pomoc!
sad

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13714
Re: Úklid v hlavě Před 10 rok, 11 měsíce  
Mně jen zaráží ty nabídky jeho mailů.Třeba je to úchyl!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13716
Re: Úklid v hlavě Před 10 rok, 11 měsíce  
Pan Waetas možná bude lobbista z likérky Drak
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14692
Re: Úklid v hlavě Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj, i já jsem alkoholik, na pití myslím kde můžu a kdykoliv je příležitost se opít, nemůžu se ubránit. Rodina se mi rozpadá, přítelkyně utekla na týden i se synem na chalupu, doufají, že jak se vrátí, budu v pořádku. Já ale zatím vychlastal slivku co byla ve sklepě. Nevím jak dál. Navíc zjištuji, že přítelkyni nemiluju a že ženy vůbec nemiluju, že se mi líbí muži...ale to je jiná otázka....možná to je můj problém a neumím to říct nahlas. Zdenda
Zdeněk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14693
Re: Úklid v hlavě Před 10 rok, 8 měsíce  
Asi alkoholem řešíš jiný problém, a tak nic nevyřešíš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14701
Re: Úklid v hlavě Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj, potřebovala bych poradit. Už před časem jsem tu zoufalá psala, že nejlepší řešení by pro mě byla léčebna. Jsem bez práce, sama, snažím se abstinovat, ale nedaří se. Alkohol je vždy po ruce na všechna trápení. Samotu, nedostatek sebevědomí, dodám si tím kuráže pro každodenní "život". Ne vždy se opíjím do mrtva, ale psychicky jsem na dně. Deprese, nevím čeho bych se chytila. Můj problém je, že se to stydím říct svým rodičům. Že jsem se pro takové řešení vůbec rozhodla, že chci se svým životem něco udělat, zlepšit, i moje sestra má velké problémy, jiné, ale jak se zbavit těch pocitů viny, že oni zklamaly jako rodiče? Nevyčtou mi nic, ale trápí se. Jak z toho ven?
dejna
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter