Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Jsem alkoholička
#13291
Re: Jsem alkoholička Před 11 rok, 1 měsíc  
Nadi, budu moc ráda ! Jen já u sebe stoprocentně vím, že si nemůžu dát ani ty dvě decky, byla bych zase zpátky chjoooo. Nevím, jestli jsou tady někde nějaké soukromé zprávy, abych Ti mohla poslat kontakt? Nebo pokud nějakou možnost najdeš, písni mi na sebe kontakt a já Ti napíšu

Jak asi většina z Vás předpokládala, nezvládla jsem to a asi po deseti dnech už jsem se musela napít. Vypila jsem litr vína a za dva dni ještě další dva Styděla jsem se a chci znova abstinovat. Jsem moc ráda, že tu můžu být s Vámi

Ajurvédské čajíčky mám a musím říct, že mi mooooc chutnají !
Kelly
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13292
Re: Jsem alkoholička Před 11 rok, 1 měsíc  
Naďo, stojí ti 2 decky za nabuzení chutí?A Kelly, stalo se, nezměníš to, už to bylo, dívej se do budoucna, vydrž nepít nic, piš víc sem, zkus áčkařskou diskuzy Treizvy priestor, nebudeš hned rozumět všemu, ale jistě si počteš dobré věci!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13293
Re: Jsem alkoholička Před 11 rok, 1 měsíc  
Ahojky holky--no s těmi mými 2dc ase taky uvidí.Jak Kelli píšeš,že tě to nabudí--i mě taky,ale ted jsem trochu na sebe opět tvrdší.Jak dlouho nevím,ale stydím se o tom s někým mluvit.Doma jsem si schovávala lahev vína navíc a jako jsem otevřela jen jednu..No hrozný.Před 10 roky jsem se odnaučila kouřit--dalo mi to tedy zabrat,ale dokázala jsem to.Někldy si však říkám, že přestat pít a líst je fakt strašně těžký.Uvidíme..Zítra budu vymýšlet,jak se na sebe kontaktovat mimo tyto černé stránky. Tak ahoj zase zítra
nada

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13294
Re: Jsem alkoholička Před 11 rok, 1 měsíc  
holky trochu jsem to popletla -ta jména---příště už se nebudu plést.tak zítra ahoj
nada

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13378
Re: Jsem alkoholička Před 11 rok, 1 měsíc  
Dobrý den všem,
jsem alkoholička a pořád s tím bojuji. Chtěla jsem pít kontrolovaně, ale nejde to.
Ten ustavičný boj s pitím, strach z abstinenčních příznaků mě vždy dožene k pití. Nepila jsem 3 roky a můj život byl nádherný, ale po dovolené v květnu, kde jsem si dala pár drinků, tak to s menšími přestávkami začlo znova poslední měsíc je to už hodně zlé, piji i v situacích, kdy se to nehodí, mám prostě na alkohol chuť. Chtěla jsem přestat,pořád jsem to odkládala, ale dnes jsem si dala jen jednu štamprli rumu, jsem totiž doma, v práci jsem se vymluvala na nemoc, tak bych se chtěla za ty tři dny, které jsem si vymezila na střízlivění, z toho dostat.
Mám přítele, ten mě hlídá, abych nepila, jenže odjel na dovolenou a já se děsně rozpila.
Flašku, co jsem dnes koupila, jsem schovala,snad nebudu mít nějaké hrozné stavy, odvykací.
O skupině AA vím, ale nemám odvahu se tam vypravit, protože se sama stydím, že jsem selhala a zklamala sebe i přítele.
Pomůže mi někdo, jak jít na střízlivění?
Ivana
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13379
Re: Jsem alkoholička Před 11 rok, 1 měsíc  
Ivano, jestli chceš, napiš mně soukromě! Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13693
Re: Jsem alkoholička Před 10 rok, 11 měsíce  
Dobrý den, z výpovědí se mi nedostala informace o Vašem partnerovi. Máte nějakého? To je možná další problém. Nezlobte se na mě ani na sebe, ale pít můžete každý den, jenže to množství je jiné. Nedoporučuji nikomu hned abstinovat. Je to nesmysl. Kouření taky není o tom to utnout (po pár týdnech až do období jednoho roku máte v krvi dvojnásobné množství nikotinu) s alkoholem je to sice jiné, ale pocit je to stejný, jen alkohol nekouří a není cítit tak jako cigareta a to je problém.
Já také konzumuji alkohol, ale v jíné míře, než tu většina udává. Já piji 2 piva každý večer, občas 0,5l kvalitního vína (barvu střídám) a je to maximální množství alkoholu, který pracuje PRO Vaše zdraví, takže koukám, že se rady zkušených velice liší. Škoda, ale o čem by to bylo. Musíte si jen vybrat tu správnou radu a to je jen na Vás.

Přeji hodně pevné vůle a rozvahu.
Otázky na : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
wetas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13695
Re: Jsem alkoholička Před 10 rok, 11 měsíce  
Zatím nemám sílu se vyjadřovat k dalšímu, ale prosím, jakou má souvislost má závislost na alkoholu s tím, jestli mám nebo nemám partnera?
Kelly
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13697
Re: Jsem alkoholička Před 10 rok, 11 měsíce  
wetas napsal:
[ Nedoporučuji nikomu hned abstinovat. Je to nesmysl. Kouření taky není o tom to utnout (po pár týdnech až do období jednoho roku máte v krvi dvojnásobné množství nikotinu) s alkoholem je to sice jiné, ale pocit je to stejný, jen alkohol nekouří a není cítit tak jako cigareta a to je problém.
Já také konzumuji alkohol, ale v jíné míře, než tu většina udává. Já piji 2 piva každý večer, občas 0,5l kvalitního vína (barvu střídám) a je to maximální množství alkoholu, který pracuje PRO Vaše zdraví, takže koukám, že se rady zkušených velice liší. Škoda, ale o čem by to bylo. Musíte si jen vybrat tu správnou radu a to je jen na Vás.

Přeji hodně pevné vůle a rozvahu.
Otázky na : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript [/quote]

Pane Wetasi a Vy jste kdo? Co víte o alkoholismu jako nemoci? Čím se zabýváte, že se tady takto prezentujete? Domnívám se, že nebudu sama, kdo zareaguje podobně jako já. Tady píšou a vzájemně si pomáhají alkoholici a lidi, kteří mají s alkoholem problém. Kteří si mnohdy prošli peklem, padli na kolena a znovu se zvedají.O alkoholismu jako nemoci vůbec nic nevíte, protože byste sem nemohl napsat takový nesmysl (slušně řečeno) "Nedoporučuji nikomu hned abstinovat". Snad si raději prostudujte, komu jsou stránky určené a k jakému účelu mají sloužit. Pokud potřebujete nějakou propagaci svých rad, obraťte se, prosím, jinam
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14646
Re: Jsem alkoholička Před 10 rok, 8 měsíce  
Zdravim vsechny. Po vcerejsim piti kdy jsem to uz opravdu prehnala musim se sverit tady. S alkoholem bojuji uz od mych 16 let kdy jsem si to poprve uvedomila ze mam problem. Kdysi jsem odvykala a nepila skoro pul roku. A pak jen vyjimecne ze mi to nezasahovalo do zivota. Je to tak mesic kdy zjistuju ze uz to zachazi tam kde kdysi. Vcera jsem sla po praci na pivo a pila jsem cca 12 h. Prisla jsem domu a to uz mam okno staci ze jsem se probudila doma na zemi v obleceni s prevracenym stolkem na sobe. Mam nehoraznou moralni kocovinu . A vim ze me piti se stupnuje cim dal vic. Myslim ze kdyz jsem uz jednou dokazala prestat a omezit ze to zvladnu i ted. Zase o sobe vim ze kdyz si reknu ne tak to dokazu jen musi prijit nejaky naznak ze uz je to moc a ten prisel po vcerejsim piti. Dekuji ze jsem zde mohla napsat. Pomohlo mi to.
H.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter