Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: piju neustále...
#14038
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
Jano, párkrát zajeď na AA , abys věděla trochu o čem jsou, přihlaš se na Triezvy priestor, je to internetová diskuze AA, něco se sebou dělej, Tvé intervaly pití už pomalu nejsou ani kvartální, ale piješ skoro pořád, bacha!!!!!Nyní je sjezd AA, koná se jednou za rok, ten víkend by Ti tam pomohl!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14040
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
Ahoj všichni. Až včera mi s hrůzou docvaklo, že mám problém s pitím. Pokud se cítím dobře nechybí mi. Jakmile se ale ocitnu v problémové situaci, nebo se naštvu sáhnu po láhvi. V té chvíli je mi úplně jedno jestli je to pivo nebo víno hlavně, že je. Protože se ale nikdy neztřískám a jsem schopna normálně fungovat mé okolí to neví. Já jsem si toto nenormální chování taky neuvědomovala. Našla jsem tyto stránky a po jejich přečtení na mně padl děs kam až alkohol může mnohdy inteligentní a schopné lidi dovést. Mám strach abych do toho taky nespadla a nevím jak se toho blbého zvyku zbavit. Asi by mi pomohlo, kdyby nebyl chlast doma. Než bych zašla do obchodu tak by mně to přešlo. Kromě toho by mi bylo líto vyhodit prachy za takové sviňstvo. Jenže doma je spoustu chlastu pro návštěvy. Kdybych to manželovi vylila tak nevím co by na to řek. Nevím co s tím. AA nikde blízko nejsou momentálně nejsem v ČR.
mirad
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14041
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
AA jsou ve 160 zemích světa, určitě i tam, kde žiješ.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14042
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
Liba: Děkuji zkusím pohledat. Štve mně, že tak nebezpečná a zákeřná droga je tak přístupná. Naopak. Když někdo ve společnosti nepije je divný. Když někdo nemá doma alkohol, který by mohl nabízet tak taky.Pak se neni co divit, že se tolik lidí dostává do průšvihu. A to mnohdy parádního.
mirad
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14044
Re: piju neustále... Před 10 rok, 9 měsíce  
Jana: Já mám taky dvě malé děti a jsem furt sama. Pomoc zvenčí taky nemám, manžel je celý den v práci. To je asi taky problém. Já piju míň - zatím. Alkoholem řeším ten věčný řev, hádky, samotu a tak. Můžu se zeptat kolik je dětem let? A kdo je hlídá ty dny co piješ? Mým hlavním důvodem proč nepiju víc je ten, že by je pak neměl kdo hlídat, takže si víc než dvě vína denně většinou nedám. Ale bojím se, že by se to mohlo zhoršovat
mirad
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14045
Re: piju neustále... Před 10 rok, 9 měsíce  
mirad,
alkoholička zřejmě nejsi. Najdi si psychologa. Mohl by Tě naučit, jak zvládat stres a jak se správně uvolnit bez alkoholu.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14046
Re: piju neustále... Před 10 rok, 9 měsíce  
Petr, taky mně už napadlo to zkusit. Možná by bylo dobré to zkusit řešit napřed takto. Děkuji za radu.
mirad
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14047
Re: piju neustále... Před 10 rok, 9 měsíce  
Mirad, staršímu jsou 3 roky, mladšímu 9 měsíců... starám se o ně přes den sama...nemám tady nikoho, v tom je i ten problém...vím, že alkoholik se utápí v sebelítosti, a bohužel i u mě to tak je...někdy to vyčítám i rodičům, ačkoli nemůžou za to, snažili se mě vychovat, jak nejlépe uměli, ale tím, že se budu před všemi jen klanět a ustupovat, toho asi moc nedosáhnu !!! Nikdy se neopiju, abych o sobě nevěděla, o děti se postarám, domácnost též obstarám, ale pracuji tvrdě na sebezničení...vím to, ale nedokážu se z toho vyhrabat... miluju své děti, rodiče, život, ale poslední dobou jsem v koncích
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14048
Re: piju neustále... Před 10 rok, 9 měsíce  
Jana, u mně jsou staršímu 3 a mladšímu 15 měsíců. Jak jsem už psala taky jsem na všechno sama a to je děs. Být s nima celý den mně doslova ničí. Starší je fakt poděs a řev a boje jsou tu na denním pořádku. Takže když už fakt nemůžu dám si dvě deci. Víc najednou ne bojím se, že kdyby se někomu z nich něco stalo musím řídit. Jenže se obávám, že pokud to nezačnu nějak řešit dneska to budou možná dvě deci zítra čtyři a než budou mladšímu tři tak možná budu na litru Jak už jsem tu psala najdu nějakého dobrého psychologa a pokusím se to pořešit. Možná bys to taky mohla zkusit. Nevím z jakého důvodu piješ a kolik konkrétně ale po poradě s ním byste na to mohli přijít. Přeju hodně sil.
mirad
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14049
Re: piju neustále... Před 10 rok, 9 měsíce  
Jano, ještě mně napadlo začala jsi pít až na mateřské, nebo i před tím? To bude asi taky důležité najít ten důvod. Já jsem před tím nikdy nepila sama, jenom příležitostně při oslavách a tak, ale nikdy ne moc. To mi taky vadí před mateřskou jsem měla kolem sebe lidi, fajn práci a tak. A teď sedím doma pořád sama.
mirad
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter