Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál!
#14357
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Já bych strašně rád přestal,ale budu asi muset jít rovnou ted s chlastu do léčebny nebo nevím už.
Roman

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14358
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj, tak dneska je to týden co jsem neměla ani kapku. Zatím jsem nikde nebyla, chci to zkusit sama. Myslím poradnu. Mám velkou podporu v rodině i přítel mi dal jěště šanci tak do toho musím dát vše nechci je sklamat. Není to moc dlouho zatím, ale musím se snažit. Vaše články tady mi moc pomáhají, moc děkuji.
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14359
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Já jsem ted ve stavu,kdy asi nemám co radit.Sám jsem ve sračkách,ale chtěl bych ti říct,že to asi nebude moc jednoduchý.já už nepil třeba měsíc a stejně jednou se opiješ a druhý den to třeba vyležíš,ale pak si řekneš že můžeš znovu a jseš tam.Bacha na to,ale držím palce a třeba to zvládneš.
Roman

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14361
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj Romane, vím že to bude těžký, neříkám že ne. Přítel mě několikrát natočil na video a když jsem se pak viděla střízlivá tak jsem se málem propadla hambou. Chci to zkusit a tobě držím palce taky. Nikdy by mě nenapadlo že já budu mít problém s chlastem, ale je to tak a nejhorší je to, si to přiznat!
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14363
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Já se za to nestydím,že jsem alkoholik akorát bych jím nechtěl být.Snad to nějak zvládnem.Dnes jsem volal do bohnic a paradox je že stejně na ústavní léčení musíš být v pořadí a čekat.Jsem myslel že chlastá méně lidí teda.Tak to vydrž?ale já už musím mynimálně na Antabus zas.A pak se budu koukat dokola na trilogii Ikarův Pád,Tažní Ptáci,Dobří holuby se vracejí.V tomhle se musí najít každý alkoholik
Roman

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14364
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Uvědom si, že alkoholismus je smrtelná nemoc, nevyléčitelná, a je normální se léčit, ne?Bez pokory nedosáhneš ničeho, on ten chlast je silnější, než my lidi, a dostane každého.Chtít a něco dělat je rozdíl.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14366
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Věřím že to dáš, máš přece dětičky. Já jsem se nikdy neléčila. Pracovala jsem skoro šestnáct let v hospodě jako servírka a letos na jaře jsem se rozhodla skončit. Všude a všichni hrozně pijou, samozřejmě já taky. Už jsem to přestávala mít pod kontrolou a hlavně jsem neuměla říct ne! Můj táta před deseti lety zemřel na chlast a já tak nechci dopadnout. Moc ti držím palečky a sobě vlastně taky. Drž se!!!
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14368
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj,léčbu můžu doporučit.Sám jsem byl 4 měsíce v léčebně
v Nechanicích a nyní už rok abstinuji.Předtím jsem zkoušel abstinovat doma ale to jsem vydržel maximálně 14 dní.Po léčbě počítejte s tím že budete mít na alkohol chuť,ta jen tak
nezmizí.Ale čím déle budete abstinovat,tím menší ta chuť bude.
Radek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14375
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj.Já ted měsíc nepil a minulou středu jsem do toho vlétl naplno.Ikdyž jsem znal následky t chut napít byla silná.Dnes první den se snažím nepít, držte mi palce, začínám od zvova
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14376
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 8 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter