Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál!
#14377
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
Ahoj.Já hlavně nechápu, co mozek alkoholika dokáže po přísunu alkoholu po delší abstinenci...To pak jde vše stranou a jediná priorita je pro něj ten hnusnej chlast...Já si musel po 5-ti denním tahu vzít dovolenou, abych se z toho dostal.A už se to šéfovi moc nelíbilo, že si najednou jen tak potřebuju vzít volno..Tak snad to bude v pořádku, jinak jsem v háji
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14378
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14379
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
Přesně tak, ničím se nespravit je základ..Pak je to kolotoč věčných zpravování a nic se tím stejně neřeší.Máš úplnou pravdu, je vidět, že to znáš..Zajdu na AA, už se na to chystám dlouho
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14380
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
Tak lidičky,dnes je to první den po nějakejch sedmi nech pití co jsem čistej,al ty stavy jsou hrozný.Nadruhou stranu mi dala ještě šanci přítelkyně a toho si vážím moc.Dokonce odjíždíme společně i s dětmi na 10 dní na šumavu na dovču. myslím že mi to pomůže a určitě se tam nenapiju.Po návratu pujdu radši na antabus.Jinak jsem se právě zhoršil v poslední době tím,že jsem začal pít tvrdej.nikdy jsem před tím tvrdej nepil až ted poslední tři měsíce.Ted jak jsem pil ty poslední dny tak denně už kolem litru tvrdýho a ještě tak 10 piv.Už jsem špatně rovnal hladinu.Jsem rád,že už jsem se dnes nenapil.Ted je vydržet,ale rodina za to stojí a musim.Jinak všem hodně štěstíčka a hlavně pevnou vůli,protože je to jen oní.Napíšu z dovolené jak to zvládám.Zatím Ahoj.
Roman

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14381
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
Po tvrdým bude šmakovat i parfém, kolínská, vše, co obsahuje alkohol, to je pak humus, blééé.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14382
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
Ahoj. Já pil od středy pivo a víno, sem tam panáka..Taky mi je dnes hrozně zle, ale jsem rád, že už nepiju.Bojím se zítřka, to je taky špatnej den...Chtěl bych být zdravej, ne alkoholik co se v tom přes různě dlouhý pauzy plácá.Jdu na antabus, to pomáhá vydržet nepít, bohužel už s tím nic neudělám, pouze nepít
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14383
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14384
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
Jj už jsem pil alpu ta ještě,ale iron je síla už a můj táta,který nakonec alkoholu v 62 letech podlehl pil denaturák na vyvolávání filmů,to už byl extrem.už raadši fakt se nenapít,nebo tam skončíme všichni.
Roman

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14424
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
Ahojky, tak je to dva týdny co jsem neměla ani kapku. Zatím vůbec žádné stavy a vůbec mi to nechybí. Uvidíme jak to půjde dál. Všem moc držím palečky!!!
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14427
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 9 měsíce  
Super, držím ti palce, Petro:)
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter