Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Narazove PITIE
*
#17407
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 2 měsíce  
Karle,poslala jsem Ti včera e-mail.Přišel Ti?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17762
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Tak presiel uz 3 tyzden,krcme sa vyhybam oblukom necitim potrebu cigariet ani alkoholu,idem dalej.Skoncil som to vsetko v jeden den trosku to potriaslo ale inac da sa tomu odolat.Zatial necitim potrebu pokracovat v tom ,ako som sa spraval,nakolko ked si uvedemim co to obnasa tak radsej sa na to vyprdnem.A mam cistu hlavu a nemusim rozmyslat nad somarinamy.Usetrim a mam vsetko bez problemou,ale aj ked neake su nemusim ich riesit alkoholom.Tak pokracujem dalej...
emil2004
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17763
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Problémy má každý, mají se řešit, jenže ne alkoholem.Doufám, že máš radost sám ze sebe!Vydrž!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17772
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Smekám.Klobouk dolů.Já přestávám kouřit už několik roků a nejsem schopna.Omezím na čas,přijde stres a doženu všechno,co jsem omezila.Zastavila jsem ze zdrav.a finančních důvodů a cvičilo to se mnou. Byla jsem hnusná a nesnesitelná.Myslela jsem,že vyletím z kůže.Nehledě na všechny kolem mne,jak ti trpěli.Tak jsem to vzdala.Asi ještě nenastal ten správný čas.I když dost často mne to mrzí,že jsem takový slaboch.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17775
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
www.uloz.to/xx98ue2/allen-carr-jak-prestat-kourit-pdf

Jani zkus si ji přečíst, za to nic nedáš
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17777
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Pavli,děkuji.No na Ps toho moc neumím a nedokážu to otevřít.Poradíš mi?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17781
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Aha, no je to odkaz na ulož to, tam se ti ukáže stáhnout, na to klikneš - stáhnout. Ukaže se ti tabulka na stažení souboru, opíšeš tam kód a pod kódem je žlutě stáhnout, na to zase klikneš a soubor se ti začne stahovat. Víš kam?
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17782
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 1 měsíc  
Jani můžu ti to poslat na email?
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18513
Re: Narazove PITIE Před 10 rok  
Tak zatial sa mi dari bez alkoholu a cigariet.Ale ked vidim krcmu, az ma potrasie a silny pud ma taha do vnutra.Potom radsej dam prec hlavu a nemyslim na to.Ja uz na to seriem sa normalne bojim okostovat ,lebo to naspat pride a peniaze potom budu fuc a zase budem tam kde som bol a rozmyslat preco som sa opil.Ja stale viem preco,lebo som chcel,niekedy mam taku chut...Ach jaj..len mam kruti Ale idem dalej no dal som ci slub caute.Nekostujem nemam problem,okostujem MAM,tak na to z vysoka SERIEM.Cize nic...a nieje problem,,,,
emil2004

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18516
Re: Narazove PITIE Před 10 rok  
Jasná věc, pro nás platí ani kapka žádného alkoholu, i když jsou chutě největší.Střízlivost má své výhody.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter