Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Narazove PITIE
*
#18549
Re: Narazove PITIE Před 9 rok, 11 měsíce  
To je sice možné, já jen říkám, že po Kudzu se cítim víc v klidu když nepiju
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18551
Re: Narazove PITIE Před 9 rok, 11 měsíce  
Ještě to se mnou není tak strašné-alespoň doufám, nečekám zázrak, ale myslím si že Kudzu pomůže.Nejprve to zkusím sama a když to opravdu nepůjde asi mi nezbyde než někam zajít.
mirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18552
Re: Narazove PITIE Před 9 rok, 11 měsíce  
Zkus kudzu, cokoli...Ono si přiznat svou bezmocnost nad alkoholem není vůbec jednoduchý a chce to taky správný načasování. Kdyby to náhodou nevyšlo (kudzu, kineziolog, zaječí bobky...) nevadí, nebudeš v tom sama a dá se to řešit
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18553
Re: Narazove PITIE Před 9 rok, 11 měsíce  
Jo,jo, zkusím všechno.
Trochu se bojím jak bude reagovat tělo, když nebude mít alkohol.
mirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18554
Re: Narazove PITIE Před 9 rok, 11 měsíce  
Asi blbě
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18555
Re: Narazove PITIE Před 9 rok, 11 měsíce  
Asi se mám na co těšit, doufám že to přežiju. Pomůže něco od těch stavů?
mirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18556
Re: Narazove PITIE Před 9 rok, 11 měsíce  
Já o ničem nevím. Asi i záleží jak dlouho to praktikuješ. Piješ už hodně let? A jen tvrdý? Manžel nic neví nebo neřeší? Budeš určitě potřebovat jeho oporu...
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18557
Re: Narazove PITIE Před 9 rok, 11 měsíce  
Já to mám v takových vlnách. Nemusím pít vůbec a nic se neděje, pak si dám jednu a je zle. Nemám to ale tak že bych pokračovala druhý den v pití. Nebývá mi špatně, nezvracím. Jen mám ze sebe depku co jsem to zas vyvedla.Pak si několik dní nedám nic. Ale už mě to nebaví tak chci s tím skončit.Ani kontrolované pití pro mě není.
Když jdu do práce tak to se uhlídám že si už dát nesmím, nebo když vím že pojedu autem, tak taky.Takhle ulítám když vím že druhý den nikam nejdu.Nevadí mi ani když jsem někde autem a kolem se pije,já nemusím a nevadí mi to.
Manžel neví jak jsem na tom.Takhle se zřídím když není doma.
mirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18558
Re: Narazove PITIE Před 9 rok, 11 měsíce  
...alespoň si teď zkusíš, jak na tom jsi doopravdy se svým pitím. Jestli budeš zvládat sama(přála bych ti to) a nebudeš mít problém vyřadit alko ze života, když ti ho komplikuje nebo uznáš bezmoc a vyhledáš pomoc. Ono moc na výběr nemáš jestli nechceš přijít postupně o vše...
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18561
Re: Narazove PITIE Před 9 rok, 11 měsíce  
Poznala jsem alkoholika,který hrozně moc věřil,že mu něco pomůže nepít-zvenčí,chodil roky do AA-nechytal se moc.Jeli jsme na hory,tenkrát ve stánku si vybíral velice pečlivě kámen,který si koupil pro štěstí.Ptala jsem se ho co si přeje.Přál si nepít a věřil,že mu to splní ten kámen.Bylo to smutné,pro mne poučné.Za pár let se propil ke Korsakovovy.Posléze se dostavil navíc Parkinson.Bez asistence není schopen ničeho.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter