Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Narazove PITIE
*
#18565
Re: Narazove PITIE Před 10 rok  
co to je Korsak?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18566
Re: Narazove PITIE Před 10 rok  
V průběhu pití se otupují nervové vlákna v periferiích těla.Dojde to tak daleko,že vlákna se přeruší a dojde k znacitlivění těchto částí.Je to vidět na chůzi stejně jako na tom,kdykoliv bereš něco do rukou.Taktéž v mozku,který dává impuls pohybu dochází k přerušení.Tím myšlení je zpomalené,stejně jako reakce.Dělá to problémy i v komunikaci.Bohužel toto postižení je už trvalého charakteru a způsobeno alkoholem
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18569
Re: Narazove PITIE Před 10 rok  
Jana Mertosová napsal:
Poznala jsem alkoholika,který hrozně moc věřil,že mu něco pomůže nepít-zvenčí,chodil roky do AA-nechytal se moc.Jeli jsme na hory,tenkrát ve stánku si vybíral velice pečlivě kámen,který si koupil pro štěstí.Ptala jsem se ho co si přeje.Přál si nepít a věřil,že mu to splní ten kámen.Bylo to smutné,pro mne poučné.Za pár let se propil ke Korsakovovy.Posléze se dostavil navíc Parkinson.Bez asistence není schopen ničeho.

Jani v čem to bylo pro tebe poučné?
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18571
Re: Narazove PITIE Před 10 rok  
Nestačí JEN CHTÍT A NIC PROTO NEUDĚLAT.Přestat s pitím znamená velice náročnou změnu nejen co se týče stavu ale celé osobnosti každého jednotlivce.Ten muž to nedokázal věřil kamínku nebyla v něm víra v sebe sama.Ovšem spoustě jiných lidí dokázal pomoct.At´už s léčebnou nebo s AA.Věděl kde se nabízí pomoc,ale nedokázal jí sám pro sebe využít.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18572
Re: Narazove PITIE Před 10 rok  
A co měl dělat?Chodil na AA, měl talisman pro štěstí
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18576
Re: Narazove PITIE Před 10 rok  
...Bohužel nejsou jen šťastné konce! Ale prosím všechny, komu se daří dobře a zvládají svůj alkoholismus, pište sem a podělte se s námi. Kde jsou všichni co sem dříve pravidelně přispívali? Jak se máte? Pěkný den všem!
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18696
Re: Narazove PITIE Před 10 rok  
Ahoj všichni. Jsem zde stále, ale nějak nemám potřebu reagovat. Čtu, čtu čtu a sám si přemýšlím. Většinou by se moje odpověď nebo rada shodovala s někým, kdo odpověděl dřív. Každý den máme doma 4,5 zedníků, tak běhám od plotny na staveniště, obvolávám kde co a kde koho a na alkohol si vzpomenu vždy až při čtení tady. Za pár dní na dovču a pak 13.6. hurá na sraz do Bílé vody. Je to už náš 3. a moc se s Peťkou těšíme. Toto letí...
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18698
Re: Narazove PITIE Před 10 rok  
No zdravím.Myslela jsem na tebe právě včera.Jestli to dáváš.No super.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18704
Re: Narazove PITIE Před 10 rok  
Jo, jo dávám. Je toho teď jenom prostě víc, ale jsem tu s vámi všemi a každý den čtu. Pokud bych někdy začal pít, první komu bych dal vědět by jste byli vy tady.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20084
Re: Narazove PITIE Před 9 rok, 9 měsíce  
Caute,raz za cas sa stale pridem pozriet co a ako sa tu mate.Abstinujem zatial este,ale sem tam mam taku chut ze neviem co zo sebou.Tak rad by som isiel do krcmy.Ked tamadial idem tak sa normalne ,az rozsvietim dobre ze nezacnen blikat ako stromcek. To je abstak.Srdce a tep mi zacnu sialeno blikat.Vcera som mal taku chut...Rychlo som lahol do postale a zaspal rano bolo v pohode.Stale mam asi abstak ci?Raz alkoholik tak alkoholik.Boze pomoz mi este.Ja sa na to tak tesim,ze si sadnem s kamaratmy,ale viem ze budem v tom zase.Ide o to ked tam som tak ja sa nedokazem stadial dostat von a pochodim vsetky krcmy.Viem ze sa stale stane neaka blbost a peniaze v cudu tak mam taky blok v sebe,len do kedy.....Kruti sa mi cele telo, nepredstavitelna chut do seba nieco naliat.Viem ,ze keby som si dal upokojilo by ma to ,ale iba na kratku dobu.Vtedy sa citim ako King a na druhy den ako IDIOT.Musel som to tu napisat citim sa teras lepsie,ale srdce len si tak stahuje pri pomysleny,ach ako mi chyba ten SMRAD.CAUTE
emil2004

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter