Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...25
Dolů
Téma: mám fyzickou závislost na alkoholu
#1898
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Radko,díky za optání,nic moc,tak jsem se opil že jsem musel auto nechat u táty a jet do Prahy autobusem.po 4 dnech pití jsem dneska nedokázal téměř vypsat v práci příjmový doklad ale budu s tím bojovat dál, zítra máme abstinenční den, mám dva dny volno tak snad se z toho dostanu.ségra říká,že pořád jen pracuju a že mi z toho hrabe,beru si notebook i k tátovi a dělám nonstop i v noci.ale nestěžuju si normální den alkoholika,vyzvracet a do práce,jsem zvyklý
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1906
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Tak jak se dnes vede Jiříku? Už je to lepší? Máš abstinenční den, viď? Moc držím palce, aby jsi to alespoň trochu zvládl.
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1914
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Jiří, také posílám touto cestou hezký pozdrav a přeji hodně síly k lepším zítřkům ke kterým jste se rozhodl
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1940
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
tak Vás zdravím,už druhý den úspěšně abstinuju.sice jsem téměř celou noc prochodil po venku ,doma se to nedalo vydržet,ale dneska je mi podstatně líp oproti včerejšku ,jestli se to tak dá nazvat.pokuď mi dneska nerupne a nenapiju se ,tak bych z toho nejhoršího mohl být venku
tak se mějte a napište jak se máte,večer budu bloumat,tak skočim na net
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1941
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Jirko, piš sem, vypiš se z toho svrabu, nálad, absťáku.Taky to pomůže.Vyraž do přírody.Unav tělo něčím jiným, než chlastem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1950
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Líbo, včera ráno jsem vážně přemýšlel ,že to tady ukončím,navíc jsem měl takové třesy ,že už jsem nemohl udržet tužku,což je pro mě vlastně konečná v práci.mám tady ještě pár prášku na abstinenční příznaky,co jsem si sehnal, tak jsem si jeden vzal a chodil po venku skoro do rána.ležet jsem nemohl to byly křeče a bolesti
dneska v rámci možností už je to mnohem lepší, bolesti už nemám a jakž takž můžu i fungovat v práci
bojím se večera ,vždycky piju večer po práci, ty myšlenky co bude bez alkoholu mě děsí.na večer chystám noční turistický výlet ,protože spát asi hned tak nebudu,tak se jdu odrovnat fyzicky,to jediný působí blahodárně ,jak jsi říkala.
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1951
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Zkus něco sníst,aspoň maloučko, za chvíly zase, venku hodně nadechuj nosem, vydechni pusou, ale hodně, prokrví se dobře mozek.Projdi se, dej si horkou vanu.Jak Ti ještě pomoc, nevím.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1952
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
díky,už budu v poho,dokonce se i směju :)za hoďku z rachoty dom a pak na výlet-potřeboval jsem si pokecat no,kámoš neví co je to absťák ,si myslí že mám žízeň
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1953
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Zdravím Jiří, směju se s Vámi a gratuluji ke chtění se z toho vyhrabat, moc Vám to přeji
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1954
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Ahoj Jirko,
nedá mi to, nevím, zda jsem četla všechny Tvé příspěvky, první ale několikrát.
Co popisuješ je hodně vážné. Nevím jaké zkušenosti máš, kolikrát si procházel stavy, jako teď. Zmínil jsi druhý den, ještě zítřek bude perný.

Horkou koupel bych Ti na rozdíl od Liby nedoporučila, to je dost nebezpečné, doporučila bych zcela vážně, abys udělal vše pro to, abys nebyl sám, tedy s někým - tuším žes zmínil ségru, kdokoli, bez ohledu na to, že zrovna zábavným společníkem teď určitě nebudeš. Aspoň do zítřka.

Třes, který popisuješ značí, že máš tělo pěkně zhuntovaný, promiň a jediná cesta, jak z toho ven, jak se zachráni je Abstinence bez ohledu na to, že začátky jsou pro každého těžké. Zapřít se, držet se, překlenout nejhorší dny, týdny, než se upraví spánek a tělo se trochu zregeneruje.
Až se oklepeš, počítej s tím, že chuťe přijdou a čertík ti bude našeptávat, že bys mohl co mohl, měl, vždyť o nic nejde, tentokrát to uhlídáš.
Určitě si Ti čertík nebude připomínat, jak ti bylo včera, je zvláštní jak to tak funguje, že příšerné absťáky, které prodělá ho neodradí od dalších karambolů.

To že čím déle člověk pije a čím starší je, tím závažnější bývá poškození organismu, to jistě ví každý - na tomto fóru určitě. Neriskuj a zachraň se.

Jestli Ti žaludek bere, tak se snaž do sebe dostat hodně tekutin a jídlo. I kdyby Ti to dělalo potíž, opravdu hodně pij - nic s alkoholem. Když to vydržíš, tak Ti zaručuju, že za tři týdny bude o moc líp, a už se nevracej ať nemusíš tím vším procházet znovu, riziko je příliš vysoké. Hodně štěstí.
Radka K.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...25
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter