Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...25
Dolů
Téma: mám fyzickou závislost na alkoholu
#1960
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Květo:díky a můžu se Vás zeptat,jste ve sdružení AA?jinak dneska třetí den a zatím to jde tedy přes den,spát se s tím nedá,čeká na mě ta noční můra z horroru Freddie,jestli jste to viděla,jak ta holka nesměla usnout
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1961
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Radko,
abych někoho neurazil dám si koupele obě,nejdřív horkou a pak studenou
ten tvůj čertík už za mnou dneska byl a nabádal mě ,že mám dva dny volna co budem dělat.a navíc mi kamarádka koupila flašku tequily -musím ji někomu darovat.
a co ty,jak se držíš,nějaká pozitivní informace?
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1962
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Jirko, já když měla svůj tah, nemohla jsem pak spát nejméně tři noci, poslouchala TV, v hlavě mi hučelo, honilo se mi hlavou všechno možný, hlavně to zlý. Člověk v absťáku všecno zveličuje, i prkotiny, musíš to prostě vydržet.........po týdnu jsem se pořádně a normálně vyspala a brala to jako zázrak. Ten zázrak, co jiní berou jako normální běžnou věc. Mám zkušenost, že nepomáhá nic jiného než čas. Teda a samozřejmě nepít !!!!!Držím Ti palce, mysli na to, že jsme si tím všichni prošli . Kdo neprožil, nepochopí. Sílu a drž se .
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1963
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Jirko, čertíka pošli, víš kam a na cestu mu dej tu flašu.
Nejlíp je doma nic nedržet a je o starost méně, dobře si pamatuju dobu, kdy jsem se s tím špatně srovnávala, jakmile je něco v dosahu, je vždy těžší odolat.

Horká koupel je fakt nebezpečná, ve studené se moc neumyješ, jdi do kompromisu, přiměřeně teplné.

Podívej, já se poněkud přesmýkla a neřeším dny, to mi potíž nedělá, přichází to ve vlnách, někdy jen tím, že se oklepu je je mi hej, jindy tím řeším depky. U mě ohrožení přijde nejdřív na konec roku.
Tah pak končí tím, cos prožíval včera a převčírem. S tím, že pc ani nezapínám. Práce jako žehlení je v té době příšerně složitým úkonem, který taky nejsem schopna vykonat.
Radka K.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1964
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Teda Radko, přesné s tou prací ! Já nebyla schopna ani uvařit to jednoduchý, nemohla se soustředit na čtení, v TV nechápala souvislosti. Jenom ležet a přetrpět to.Snad už to je všechno pryč.
A bacha na tu horkou vodu, mohlo by Tě trefit, hrozně oslabuje a v absťáku se zvedá tlak , což v kombinaci s cukrovkou je..ale vždyť to znáš.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1965
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Zdravím Jiří,
ten film jsem neviděla, nespat musí být vyčerpávající, noc dlouhá a druhý den v práci... Jak říká Anetka všechno má svůj čas i tyhle pominou a čeká na Vás zázrak - budete spát jako mimčo .
Ve sdružení AA nejsem, ale jsem ráda, že jsou a pomáhají sobě i ostatním. Společné s nimi mám to, že se modlím, i za Vás Jiří.
Na tento web jsem přišla začátkem tohoto roku pro informace pro svojí závěrečnou práci o závoslosti na alkoholu (kterou jsem nedokončila) a chodím sem od té doby na fórum. Sama jsem tuto závislost neprožila, ale mohla jsem se s ní částečně seznámit, i s lidmi, kteří v ní sehráli klíčovou roly.
Nejsilnější zážitek pro mě byl, když jeden známý z mládí později silný alkoholik si ke mě přišel schovat kreditní kartu, kam si uložil poctivě a z posledních sil vydělaných 20 000,- Kč ( kterou jsem nepřijala) a za dva dny jsem se dozvěděla, že zemřel na ulici silně dehydrovaný.

To s těmi koupelemi se mi od Vás líbí, humoru rozumím a mám ho ráda, ale moc ho neumím.
Jiří, těším se s Vámi na lepší zítřky, vydržte, udělejte pro to všechno.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1966
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Aneta napsal:
Teda Radko, přesné s tou prací ! Já nebyla schopna ani uvařit to jednoduchý, nemohla se soustředit na čtení, v TV nechápala souvislosti. Jenom ležet a přetrpět to.Snad už to je všechno pryč.

Aneto,
moje veškeré průzkumy,bádání a zjišťování co by mohlo na překonání absťáku pomoci vč. pokusů na sobě dokazují, že nic jiného než čas nepomáhá.
V době, kdy jím člověk prochází, jsou minuty strášně dlouhé, čas stojí, příšernost.
Původně jsem se domnívala, že bude rozdíl po tahu, kterému předchází delší abstinence, že to tak tragické nemůže být, může. Po někoholikadenních tazích je člověku stejně zle.
Radka K.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1969
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
zdravím Vás všechny,díky za příspěvky,tak je to už 4 dny co nepiju,myslím že jsem z toho fyzicky definitivně venku.cítim se jako bych utekl hrobníkovi z lopaty, v duši klid a mír.pokud by to tak zůstalo,alkohol bych už v životě nepotřeboval
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1970
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Jiří Jaroš napsal:
zdravím Vás všechny,díky za příspěvky,tak je to už 4 dny co nepiju,myslím že jsem z toho fyzicky definitivně venku.cítim se jako bych utekl hrobníkovi z lopaty, v duši klid a mír.pokud by to tak zůstalo,alkohol bych už v životě nepotřeboval
Jirko, blahopřeju, máš za sebou nejhorší dny "absťáku"
Fyzicky se budeš lepšit, ale vymysli nějakou strategii, až Ti bude hůř na duši, jak nesáhnout po lahvi.
Máš nápad?
Radka K.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1972
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Aneto,asi je to tak ,jak říkáš, první 3 dny se asi oklamat nedají,musí se protrpět.je mrzuté,že to musíš absolvovat opakovaně,to vysiluje.s tím spánkem je to pravda,moc se u toho spát nedá,ale když to vemu z té lepší stránky tak jsem si v noci konečně uklidil celý byt a udělal resty do práce
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...25
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter