Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Připojte se.....
#18121
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
To Mandragora: Chceš nějaký speciální návod? Přestaň chlastat, najdi si jiný rituály, třeba háčkování... Vše je jen v tvé hlavě. Nepíšeš kolik ti je a jak dlouho piješ, ale asi se jen nudíš, najdi si smysluplnější činnosti jak zaplácnout čas.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18132
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
Nehledě na to jak si kazíš zdraví, v zdravém těle - zdravý duch. Věř že to není žádný blábol. Určitě ti ráno není hej, až přestaneš budeš vstávat svěží-takhle si huntuješ to nejcennější co máš a pěkně přibereš. Těžko se bude přestávat. Čím dál pojedeš, tím víc to bude horší, a odkládáš to nezbytné když už teď víš, jak piješ.
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18138
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
Já bych poradila začít akci kulový blesk.Z lednice,spíže,eventuálně ze skrýší vybrat všechno.Všechno vypít,protože žádný alkoholik alkohol není schopen normálně vylét.A?ŽÁDNÉ DALŠÍ LÁHVE DOMŮ NENOSIT.Hledat formu nealko nápojů,která ti bude vyhovovat,ve které najdeš zalíbení.Místo chutí na pití si zacvičit,jít se projít,poslechnout si příjemnou hudbu,začíst se do knížky,vygruntovat celý byt.Jen tak pokecat s kamarádkami,zajít do kina,do posilovny,solárka,na bazén....
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18139
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
Jano ted si mě pobavila..všechno vypít a další už nekupovat )
to se povedlo, máš u mě za 1
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18145
Re: Připojte se..... Před 10 rok, 1 měsíc  
To by ses divil,kde všude jsem nalézala své ukryté láhve.Otevřené i zavřené.Sama jsem nevycházela z údivu.Kolikrát se stalo,že jsem si nevzpomněla kam jsem schovala a šla pro novou.Bodejť- to byly neuvěřitelné místa.Holka pije doma,má to jako relax,tak se maximálně pozvrací-bude jí pořádně blbě a bude mít o čem přemýšlet.PŘECE,KDYŽ CHCI OPRAVDU ZAČÍT?PŘESTANU CHLAST KUPOVAT(KDYŽ PIJU DOMA)PŘESTANU CHODIT DO HOSPODY(KDYŽ PIJU TAM)POKUD TO NEZVLÁDNU-MÁM PROBLÉM A ŘEŠÍM HO(LÉČEBNA,ANTABUS,AA,HLEDÁM POMOC)
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter