Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56789101112
Dolů
Téma: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé.
#24517
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24518
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 2 měsíce  
Renčo nepil sem a snažil jsem se. Makal sem prachy vydělaval a ta moje si po dvou letech co sem nepil našla jineho idiota a spolu popijeli. Ji vadilo to že vubec nepiju a ason bych s ní mohl jit na veču a dat si a neopit se. Blba co kráva? Jak alkoholika muže přemlouvat chlastat a neožrat se. To že odešla ona mi nevadilo. Děti mi moc chyběli a chybí. Tak zas žeru a seru na ženský. Taky sem rad. Opět sme se potkali kvůli chlastu. Zřejmě ty už si z toho venku. Tys byla skělá strašně humorná. Co si řekla a vždycky si to dodržela i v maličkosti a mě si dala tolika síly. Občas jsem si na tebe vzpoměl co asi děláš? Alena ta chlastá opravdu moc a ty prášky a mluvit už se sní nedá je momoza a pochcává se. Jirka ten taky začal no ale hlida se. Je v normě. Taky řikal. Na lečení po druhe nejdu. Je to na hovno. Furt maka a moc volna nema.
Azi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24519
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24520
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 2 měsíce  
Renčo to bych byl moc rád kdybys přijela. Tereza by tě taky ráda viděla i doktorka. Věříš nedavno jsme o tobě mluvili. Jeden z mala pacientu co si labodil v abstinenci. Každý se kroutil huba mu lítala na chlast a ty uplně spokojená humorná a konečně štastna bez chlastu. Občas se fakt kvůli tomu zasmějeme..haaa. To byl případ...haaa ty jediný došlo už nemusí pit a svoboda. Huba se ji nekroutila. Ty to dal někdo za trest a musela pit...haaa...protože štastejího člověka jsme nezažili...haa co přestal pit...haaa

Doufám že se neurazíš? Takhle já a všichni z naši skupiny tě poznali. Hele když se to hodí humorně tak uznej je to smešný...ale moc ti vandím a fandili...prostě si ve všem živel a smíšek.
Azi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24521
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24522
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 2 měsíce  
To jsem rád a diky Renčo. Dobrou a zítra. Dáš mi na sebe čislo? Jo to je blbost tady. Jsi na Faceboku?
Azi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24523
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24524
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 2 měsíce  
O.k. vidíš to? To by mě nenapadlo? Jsi hodna a moc. Mohu ti zítra zavolat? Abych ti nedělal doma problémy?
Azi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24531
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24533
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 2 měsíce  
To je co? potkat se na forum.Azi přečetla jsem si tvé příspěvky a je velká škoda a zahodil si dva roky? plus pobyt v léčebně. Já vím asi vše muselo být zklamaní. Život jde dál a jde jen o tebe!Tak držím palce abys našel v životě spokojenost.
ana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56789101112
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter