Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56789101112
Dolů
Téma: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé.
#24503
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24504
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Osobně mě Váše vyprávění zajímá. Já mam jednoho kamaráda,který také přestal pít ze dne na den. Vždy kdy se napil byl nenapravitelný Don Chuan a způsobovalo mu to velké nepříjemnosti s ženami a hlavně v rodině. V podstatě se mu také ulevilo. Ve střízlivém stavu jinou ženu ani neoslovil a žil pro rodinu. Pro mne oba nejste alkoholici. Můžete skončit a nic to s vámi nedělá.Jen víte alkohol je pro vás cestou do pekla. Pokud vám lékaři přiklepli alkoholička.Tak v žádném případu nejste.
kometa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24505
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Ono je lehký skončit. Já to taky udělal ze dne na den, chtěl jsem udělat rodině radost. Byl jsem pyšnej, jak to hezky šlo. Vydrželo mi to cca 1 a půl dne, klepal jsem se, úzkost jak prase, noční můry, spánek žádnej... ááá chlastam zas, přes všechny sliby. Buď na to Renata nějak vyzrála, nebo skončila včas nejspíš.
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24506
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Spíš to neni alkoholička ale vejpitka
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24507
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Péťa napsal:
Ono je lehký skončit. Já to taky udělal...

Umenie je vydržať! (Ak vieš ako na to!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24508
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24509
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24513
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Tak to není možne? Ja tě poznal Renatko? Pamatuješ si mě z Prev centra Azi? Občas sem chodim a jen čtu. Neodpovidam na nic. Tebe sem hned poznal. Dle tveho psani. Nepoznal sem vetšiho blazna co přestane pit ze dne na den. Jak vidim pořad se držiš. To je ale doba co? ja alena a jirka sme to nedali. Neumim skončit a sere mi to. Přestanu tak na par dnu a pak zas žeru. Prace rodinu mam v prdeli. Zas tam chodim ale je na hovno.
Azi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24514
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahoj.Neboj, jsem na tom podobně...fajn práce, pak neschopnost (zlomená ruka po rvačce v pitce) a nyní již 3 měsíce na neschopence...Jenže cítim, že to prostě sám nedám..Jedině začít nějak znova, nevim jak..3 dny vydržim, ale pak už se vzbudim ve 4 ráno a nemůžu dospat a padám do nonstopu..Ta síla je obrovsky silná..takže nejsi sám v prdeli
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24516
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahoj. Jsem Azi. Michal je to na pytel. Dva roky sem vydržel a pak sem zas začal. Je to pakarna co ti mam povidat. Ja dochazim no proste to nestači. Pak jdu do hospody a žeru. Ne tak jak dřiv ale žeru. V lečebně sem byl. Už tam nejdu. Začal sem tak to bylo o ničem. Praci mam ne v mym oboru delam rukama a dobry. Na to pivo mam.
Azi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56789101112
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter