Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...175176177178179180181...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#49705
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Začala jsem pít na úzkost tohle drkh.cz/produkt/tranqil/ a myslím že to dává svoje. Jinak když mám deprese tak si třeba zaběhám nebo tak něco, je potřeba se odreagovat.
Jana Bratanová
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49767
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Dobry den ,

tak zase po case pisu , vcera jsem porusil pravidlo a pri grilovacce vypil asi 10 piv .Dnes je mi priserne , od 2 hod rano nespim a trpim velkou kocovinou . Vzdy to po case porusim a opiju se ???? . Nemohu si dovolit jit do lecebny , protoze prace mi to neumozni . Byl jsem minuly mesic u psichiatra a ten me chvalil , ze nepiju a ted tohle . Mate take zkusenosti s takovym kvartalnim pitim ?

Diky , Martin
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49768
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Jo, taky to tak mam. Mesic, dva i vic nic, sem tam na jedno dve pivka a pak bum vozeru se. V lepsim pripade ve dve rano domu, v horsim v poledne. Chlast - ne/slast. S tim spankem to mam den dva podobny, dalsi dny uz to jde. Takze se naucit po trech pivech domu nebo to nepokouset a nepit vubec, at se vozerou ostatni klidne.
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49773
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Já bych ti Foreste doporučil nepít vůbec. Ono nejde jen o zdraví, které poškozuje alkohol. Jde o to, že tě třeba může rozjet opilého auto až se nerozhlédneš.. Nebo tě někdo okrade, zraní.. A nebo naopak ty někoho třeba zraníš. Porveš se a je to. To nastává často dříve než delírka. Pak v nemocnici i na policii s tebou jednají jako s opilcem, který dělá problémy.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49774
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
To je v pohodě dát si 10 piv na grilovačce, kdo z nás to nikdy neudělal? Já to jedu každej den a když přijde absťák tak ho přechlastam, nebo jedu v práškách. V pátek bylo 15 piv, v sobotu absťák a na to chlast a dneska jsem se probudil až někdy v 11 a začal hned chlastat abych přechlastal tu hrůzu, která nastávala. A už je to v pohodě, normálně jsem to zas roztočil a jedu, za chvíli budu sjetej jak guma od favorita.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49777
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Notor : Ja to timto zpusobem resit nechci , mam rodinu , na ktere mi moc zalezi . Vsichni tam pili i panaky , ja si nedal ani jednoho . Kdyz to shrnu , vetsina pritomnych na grilovacce na tom bylo mnohem hure , ale nikdo nema ty hrozny opice . Fakt je to hnus , tlak na hrudi poceni , dusnost , proste parada ????. A jeste ty vedra , to mne taky naklada , hlavne , kdyz je to v prubehu kocoviny ....
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49782
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
MARTIN MANN napsal:
vetsina pritomnych na grilovacce na tom bylo mnohem hure , ale nikdo nema ty hrozny opice

No jo no . Jenze oni asi jeste nejsou vychlastani tak jako Ty takze muzou a jsou v pohode. Tohle me sralo kdyz jsem zacinal abstinovat... jak ostatni muzou vesele kropit a ja resim jak mi bude mizerne. Ukazkovy pripad alkoholicke sebestrednosti kdy muj ozralecky mozek odfiltroval fakt ze oni na rozdil ode me jsou stale jeste spokojeni uzivatele zatimco ja jsem se diky vlastni blbosti a cisternam vypityho chlastu vylil do zavislaka .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49783
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
muj ozralecky mozek odfiltroval fakt ze oni na rozdil ode me jsou stale jeste spokojeni uzivatele zatimco ja jsem se diky vlastni blbosti a cisternam vypityho chlastu vylil do zavislaka .


Já to tak neberu, já byl alkáč po hodně menších tazích než cisternách chlastu.. Kolem mě lidi pili stejně a vůbec z nich alkáči nejsou, doteď to zvládaj. Já pil stejně jako oni, ale měl jsem asi tak nastavenej mozek, že se tohle stalo.. Tj. necítím za to vinu. Spíš je to nespravelnost, že já jsem nemocný a oni ne. Mám i další choroby, které jsem si nezpůsobil. Kupříkladu takové alergie na pyl. Taky jsem denně nespával na louce, ale tu alergii mám a někdo jí nemá. Každý máme ty karty rozdané jinak. Zase někteří lidi mají různé epilepsie atd., to zas nemám já. (klepu na dřevo)
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#49784
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
Gennosuke, jo, přesně. Ostatní vypili i třeba víc a druhý den s kočkou dali sprchu a nějak to šlo, ten den-tak jsem to měl dlouho taky, ale prostě časem jsem se vykalil do následných depresí, blbých stavů, ty kocoviny ve vedrech byly už úplně apokalyptický, už nechci vědět, co je pak za další propadla a propadliště, radši jsem to zasek. K tomu mi dopomáhej Bůh, antabus a vy všichni! Létu zdar!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49788
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 9 měsíce  
presne tak som sa vychlastal i ja ako cez kopirak, tie iste myslienky.

Dnes som si uvedomil 1 vec, ze moj mozog velmi rychlo zabuda a prestava si naozaj zosobnene uvedomovat tu destrukciu toho pitia ako ked je v tom stave po alkohole a je mu zle.
Pisem si dennik a mam pocit ako keby som bol v inej dimenzii a posielal sam sebe varovne spravy.

Mam 7 den cisty a uz akoby chcel premyslat nad vvnimkami do buducna ze sem tam, tak mam na seba nervy, a pokusam sa to spracovat raz a pro vzdy nech na chlast zabudne, ked vie ze mu to robi velmi zle tak co stale skusa !!!

Citam este knihu od Jana Jilka Pruvodce zivotem v abstinenci a tam:

Vyprávění a vzpomínání na to, „jak jsem byl dobrý, kolik jsem toho
vydržel, jak všichni už odpadli a jen já a další dva tři podobní borci jsme stáli ještě
na nohou“, vede k tomu, že si vlastně idealizuji dobu, v níž jsem aktivně pil, fetoval,
hrál, jako dobu, která vlastně měla své kouzlo, dobu, kdy jsem patřil mezi „ty nor-
mální“.
Sám osobně nikdy nikde nevyprávím, kolik, kde a co jsem vypil, jak dlouho jsem
co táhnul, protože už dávno vím, že mě to přesně svádí k tomu, abych si sám sebe
představil jako „hrdinu“, který byl nezdolný, a vlastně nic tak hrozného se nedělo.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...175176177178179180181...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter