Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila?
#2036
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Dobry den,dnes bych chtela jen kratce popsat muj pribeh.
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2037
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Pribeh,zacnu tim,ze mi tyden pred maturitou,zemrela mama.Sen o tom,ze pujdu studovat dal,se nekonal.Zustala jsem v 18 sama s 9letou sestrou.Nevl.otec se nas vzdal,a ja zacla bojovat.Otevreli se hranice,a ja sla pracovat do Nemecka.Nasetrila jsem za 13 let,na dva byty me i sestre,koupila auto,a vse potrebne.Pak se mi narodil syn,lekeri mi oznamili,ze trpi nev.nemoci,ochabnutim svalstva,coz vede k uplne nehybnosti.Cvicili jsme Vojtovu metodu,strasne 2 roky,byla jsem s nim sama,az lekari rekli,ze se spletli.Dnes je mu 13,a chodi do sportovni tridy.Dela mi jen radost.Pak jsem potkala pritele,byl bez prace,penez..a ja stara zachranarka,jsem mu sehnala praci,auto,obleceni,a nastehovala jsem si ho domu.Konecne jsem byla stastna.Bez cizi pomoci,krasny byt,zdrave dite,perfektniho pritele,sestru zaopatrenou,tisice kamaradu...a pak,mi pritel navrhl,at skoncim v nemecku,ze postavime domek,a ja budu mit konecne svou vysnenou holcicku.Dala jsem vypoved v praci,cas vanoc,doma,po letech driny,stedry den..nekdo zvoni,sbiham dolu,a tam stoji muj drahy a oznamuji mi s mou nejlepsi kamaradkou,ze spolu jiz pul roku int.ziji a budou se brat...Nebe se zatahlo,je od te doby cerne..tvare kamaradu,jsou stiny..neverim,nicemu,nikomu..Co,jsem provedla,komu jsem ublizila,vzdyt ja jsem chtela jen pomahat druhym..Dnes je situace po 5 letech takova,ze jsem prisla o byt,rucila jsem s nim,bydlim v jedne mistnosti,auto jsem prevratila opila na strechu,z kazde prace mi vyhodi,nikdo nevola,nikdo nezveda,nikdo me nikam nezve,vsude ztropim vyrval,a ostudu,mam zakaz minimalne do 5 restauraci.Jedna znama mi rekla.Driv,jsme ti delali misto u stolu,a nemohli se te dockat,ted se bojime,kdy se objevis a utikame.Jsem ZRUDA.
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2038
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
V pondělí Vás z práce asi vyhodili, jak jste psala ? Myslím si, že už nemáte na co čekat a budete se muset začít léčit. Už jste o tom vážně přemýšlela ??
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2039
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
dobry den,nevyhodili.ja,bych i na leceni sla,jenze co by delal muj syn?jsme sami
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2040
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Minuly rok,jsem si sehnala hlidani,sbalila tasku,a sla na 10 dni na detox.Slibovala jsem si,ze zacnu znovu,prosila snad i Boha o pomoc,10dni dusovala,ze jak opustim brany nemocnice,budu jina,nova...trvalo 20min.nez jsem zaplula do prvni hospody a tam se po zaviracce valela po zemi...vsichni se jen smali..a ja,zacla pit do nemoty...
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2041
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
A jak se takhle dokážete o syna starat ??? A co teda zkusit AA ???
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2042
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Leni, a co sestra, byla doba kdy jste pomohla jí. Asi by se ráda Vašeho syna na chvíli ujmula, když by viděla jak moudře jste se rozhodla. V práci by také schválili Vaše moudré rozhodnutí s tímto problémem udělat co je třeba. No a syn ten časem taky pochopí, když to teď uchopíte za správný konec.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2043
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Jak?Doma mam sterlne cisto,je uvareno,vse pusobi dojmem,ze jsem vzorna.Ziju 2 zivoty.60 procent lidi okolo me to netusi...odchazim v noci,a rano se vratim,2krat do mesice,to nedelaji jen alkoholicky..
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2044
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Sestra prechazi ulici,kdyz me nekde vidi,kdyz jsem se s ni pokousela o svem problemu mluvit,rekla,ze mi prece nebude do smrti vdecna..kdybych pry sla dal na skolu,taky by to s ni nejak dopadlo...rekla,holt spatna volba,tak uz to v zivote byva..byt samozrejmne prodala...
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2045
Re: Jak napravit vse,co jsem pitim zavinila? Před 13 rok, 6 měsíce  
Leni, zlatíčko, večer napíši, právě jsem dorazila z práce, musím si odpočinout. Jen krátce - existují léčebná zařízení pro maminky s dětmi. Snad to víte? Nebo?
Radka
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter