Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1112131415161718
Dolů
Téma: Můj příběh
#22354
Re: Můj příběh Před 9 rok, 7 měsíce  
Nespěchej, s alkoholem máš nyní starostí dost.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22356
Re: Můj příběh Před 9 rok, 7 měsíce  
Anděla noci probděla napsal:
"Moderní je nepít"..to se mi líbí!... zkusím se k tomu postavit takhle. ...Sakryš, já mám restů! ..ale lepší začít pozdě, než nikdy.

Sakryš! ... "Buď moderná/í!!!" (...*prestaň piť/fajčiť !!!*)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22358
Re: Můj příběh Před 9 rok, 7 měsíce  
já vím, dámy.. postupně , to mi v r.2012 psycholožka už říkala..
Anděla noci probděla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23318
Můj příběh Před 9 rok, 4 měsíce  
dobrý den,prosím o radu která se týká mé partnerky:Začnu tím,že jí v 15 letech vysadily prášky na epilepsii že pry už je
vše v pořádku a ma zakázanou práci v noci.Z počátku jsem bral její opilé vyvádění tak jakože každý někdy ulítne,
ale postupem času se stává stále častěji že se opije do němoty a příjde domů až druhý den ráno,už měla tolik ostudy a
tolik věcí které by střízlivá asi neudělala /nevěra atd./že by to možná dalo na sepsání knihy.neustále někam zdrhá
nějčastěji do pochybných nočníh heren a podniků.Doma nacházím schované lahve od piva,které nestihne zamaskovat jinak.např.
ve skříni s jejím oblečením v botníku atd.zhruba před rokem se potýkala s nějakými feťáky až si z tohoto počínání musela
nechat udělat testy v zářízení Riaps.Vždy to má stený scénář,pokud je se mnou tak se dokáže krotit do určité míry a pak
s dalším napitím jako by to udělalo klap a neví co dělá.bez alkoholu vydrží vždy celý týden co je v praci,potom když má
týden volna začíná to tak,že já odjedu do prace na noční směnu a když přijedu tak už poznám že zas někde byla pít.vymluvá
se na kamarádky z prace že prý si byli posedět,ale když se jich zeptám tak mi vždy řeknou že to není pravda.vždy to má
pomalý začátek a nárust, až se to za pár dní dostane do takového stavu že přijde až druhý den ráno opilá nevyspalá
a to je ještě ten lepší případ,ty horší tady popisovat nebudu,už měla několik incidentů z městskou policijí a připadá
my jako by jí to vše bylo málo.byla schopná 3 dny po operaci a po propuštění z nemocnice doslova zdrhnout do nočních podniků
a potom opilá zaůtočit i na svoje rodiče,kteří jí kvůli tomu samozřejmně vynadali.za střízliva je to zlatá ženská
ale jak si někde dá 2 piva rozjede se kolotoč pití až do rana.potom se neustále omlouvá,že s tím přestane že už to nikdy
neudělá,ale opak je pravdou.dřív bylo tak jednou za dva měsíce,teď už klidně dvakrát do týdne a vždy když nejsem doma.
několikrát už sem jí sháněl a jednou sem jí nechal hledat policií protože když nebyla 48 hodin,tak už se mi to zdálo
opravdu hodně.ve své opilosti říká a dělá věci které by nikdy za střízliva neřekla a neudělala.V poslední době je pořád
podrážděná a každá maličkost jí dovede rozhodit tak jako kdyby mělo něco vybouchnout.Myslím si že je závislá na alkoholu,
ale á na to nejsem odborník tak vás touto cestou prosím o nějakou radu.možné sem spíš blbec,že se s ní ještě zahazuju,ale
chci jí touto cestou a s nějakým odborníkem pomoc.trvá to už 5 let.děkuji za radu a odpověd.
laďa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23328
Re: Můj příběh Před 9 rok, 4 měsíce  
Jednu radu bych měl - najít si jinou partnerku, tohle je síla.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1112131415161718
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter